عرشه جاینت ( گلوله برفی ) مخصوص آرنا ۴ 0

امروز میخواهیم به شما عرشه جاینت ( گلوله برفی ) مخصوص آرنا ۴ را معرفی کنیم.عرشه ای بسیار عالی و جذاب که به گلوله برفی معروف است. این عرشه به علت قوی بودن و شتاب سریع همانند گلوله برفی تشبیه شده که بسیار کارآمد برای رفتن به آرنا ۵ میباشد ولی در کنار این عرشه باید توانایی نیز داشت.

عرشه جاینت ( گلوله برفی ) مخصوص آرنا ۴

 

Clash Royale GiantClash Royale MinionsClash Royale BomberClash Royale Fire Spirits
Clash Royale ZapClash Royale MusketeerClash Royale ValkyrieClash Royale Inferno Tower

Minion: یک کارت بسیار عالی با توجه به میزان ساخت ۳ اکسیر که دارد . بسیار کارت انعطاف پذیر و قوی میباشد و در هر ثانیه میزان آسیب خوبی وارد میکند . اغلب این کارت به یک ارو از بین میرود ولی در عوض فایده این کارت این است که به راحتی میتواند بدون اینکه آسیبی ببیند کارت پکا والکری و…. را به راحتی نابود کند.

Bomber: این کارت بسیار کارت عالی و با هزینه ۳ اکسیر میباشد که میتواند نیروهایی مانند جاینت اسکلت و جاینت و همچنین گولم را پشتیبانی دهد و آن هارا از خطر نیروهای دسته جمعی نجات دهد و به راحتی نیروهای دسته جمعی همچون بربرها و گوبلین ها را با چند ضربه نابود کند.

Fire Spirits: این کارت با هزینه تنها ۲ اکسیر وسیله ای خوب برای حفاظت برج های شما در برابر مینیون ها و گوبلین ها میباشد. این کارت به انداختن خود به روی اینها ان هارا به اتش کشیده و سریعا نابود خواهد کرد و با توجه به میزان هزینه ۲ اکسیر بسیار کم خرج و به صرفه میباشد و به کارتان بسیار خواهد آمد.

Zap: این کارت میتواند از حمله ناگهانی دشمن جلوگیری کرده و ان هارا برای مدتی خشک سازد و از سلامتی ان ها کم کند. این کارت بسیار برای جاینت مینیون و…. مناسب میباشد و نقش مهمی در حفاظت از برج های شما را دارا میباشد.

Musketeer: و اما مهمترین کارت و بهترین کارت این کارت است که با قدرت زیادی که دارد میتواند بالون و مینیون هارا به راحتی نابود کند و همچنین برای حمله بسیار عالی میباشد و با چندین ضربه برج های دشمن را از پا در میاورد البته به شرطی که در جلوی ان نیرویی پشتیبان باشد . این کارت با هزینه ۴ اکسیر بسیار عالی میباشد.

Valkyrie: والکری کارت عالی میباشد برای حفاظت از برج های شما و با میزان اسیب بالایی که دارد میتواند جلوی حمله غافلگیرانه دشمن را بگیرد و بسیار بسیار کاربرد فراوانی در عرشه دارد و از ان برای هجوم و دفاع بسار استفاده میشود و همیشه پیروز است مگر اینکه در مقابل مینیون ها قرار گیرد.

Giant: جاینت کارت اضلی این عرشه میباشد که به عنوان پشتیبان و تانک عمل میکند و با میزان سلامتی بالایی که دارد با کمک این نیروهای عرشه به گلوله برفی مشهور شده است و واقعا با کمک این نیروها میتواند به راحتی دشمن را از پا دراورد.همچنین حواس خود را بسیار به حفاظت از جاینت توسط نیروهای پشتی جمع کنید تا جاینت شما در امان بماند.

Inferno Tower: این کارت هم نیز فقط برای دفاع از برج های شما موثر میباشد و اسیب بالایی و میزان سلامتی بالایی دارد و واقعا نابود کردن این کارت هنر و قدرت زیادی میخواهد.

-نقاط ضعف-

تنها نقطه ضعف این عرشه جاینت میباشد که باید از ان به خوبی محافظت شود مینی پکا و حتی پکا به راحتی میتواند جاینت را نابود کند پس حتما این را در نظر داشته باشید و سریعا برای حفاظت از جاینت نیروهایی را در پشت او قرار دهید.

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبر کردن از
avatar

wpDiscuz
.