معرفی دک بندیز 0
دوستان عزیز ، امروز میخواهیم دک بندیز ، مناسب برای آرنا ۱۱ به بالا را برای شما در وبسایت بدوگیم به صورت اختصاصی نگارش کنیم ! با ادامه مطلب همراه باشید …

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

معرفی دک بندیز

معرفی دک بندیز
bandis-deck-1

Three Musketeers : سه تفنگدار یا تری ماسکتیر را شاید بتوان سنگین ترین کارت کلش رویال دانست ، این کارت نیاز مند ۹ عدد اکسیر است و اگر در عرشه ای قرار گیرد ؛ به دلیل جبران هزینه بالای این کارت ، دک قطعا نیازمند کارت اکسیر کالکتور نیز بوده و دک سنگینی هم محسوب میشود !

Ice Spirit : نقش روح یخی یا آیس اسپیریت هم در این عرشه فریز کردن و یخی کردن دشمنان یا برج حریف هست ! شما با استفاده از این کارت در مدت زمان کمی میتوانید حریف تان را فریز و متوقف کنید ! اگر به خوبی از این کارت استفاده شود ، خیلی کارت خوبی است.

Dark Prince : دارک پرینس یا شوالیه تاریک ، کارتی از دسته کارت های اپیک هست و قیمت آن ۴ اکسیر است و در آرنا ۷ قابل دسترسی میباشد و ۸ لول ( ۹ لول در صورت میرور شدن ) قابل ارتقا ست . این کارت عملکردی همانند شوالیه دارد اما ضربه خود را به صورت پخش ( splash ) وارد می کند .

Bandit : راهزن یا بندیت ، فوق العاده است ، سرعتی که بندیت در حمله به دشمن دارد را هیچ کارتی ندارد ، این نیرو هم در دفاع و هم در حمله بسیار خوب و حتی عالی است و اگر شما دارای لول های بالای این کارت باشید ، این قطعا برای شما یک مزیت به حساب می آید !

The Log : کنده یا دِ لاگ ، هم همانند هانتر میتواند هم در دفاع و هم در حمله مورد استفاده قرار گیرد ، این نیرو و کارت برای از بین بردن گله ای نیروهای کوچک بسیار بسیار قدرتمند عمل میکند و میتواند نقش بسزایی در حمله ها داشته باشد !

Lumberjack : لامبرجک یا چوب بر ( نجار ) کارتی ارزان قیمت و از دسته لجندری میباشد که کارت مناسبی برای حملات گروهی و شلوغ می باشد ، چرا که بعد از مرگ خود ، حاله ای از دور جسد اش را ریج میکند !

Elixir Collector : سازنده اکسیر یا اکسیر کالکتور ، هم که کاملا مشخص است که وظیفه ای دارد و نیازی به توضیح نیست !

Zappies : کارت زپیز ، متشکل از ۳ نیروی بسیار جالب است که میتواند با رعد و برق خود نیرو های دشمن را خشک و متوقف کند ! این کارت برای کاور کردن نیروهای بزرگی مثل جاینت و پکا مورد استفاده قرار میگیرد واین کارت را باید پشت سر آنها رها کنیم …


هر گونه سوال ، اگر در رابطه با دک بندیز ، مناسب برای آرنا ۱۱ به بالا و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

بیژن خدابخش

بیژن خدابخش هستم ، متولد 5 شهریور سال 1378 ، در مشهد مقدس زندگی و کار میکنم . فعلا به نویسندگی ، طراحی گرافیک ، توسعه و ویرایش قالب و افزونه های وردپرس و به طور کلی به وبمستری مشغول هستم ! تمام دانش هایم را با تلاش و بدون معلم بدست آورده ام و در سایت های مختلفی که فعالیت دارم سعی میکنم آنها را در اختیار شما قرار دهم ! موفق و پیروز باشید !

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبر کردن از
avatar

wpDiscuz
.