عرشه پکا 8

سلام دوستان امروز میخواهیم به شما عرشه پکا را معرفی کنیم عرشه ای که با آن میتوان به راحتی سه تاج را در بازی کسب نمود.این عرشه آرنا ۵ تا آرنا ۷ را پوشش میدهد و بسیار زیاد مورد استفاده میباشد و کاربرد فراوانی در بازی برای شما به ارمغان خواهد آورد. باما همراه باشید…

عرشه پکا

clash-royale-pekka-deck
عرشه پکا

کارت ها

P.E.K.K.A: این کارت را زیاد به دلیل اینکه میزان خرج اکسیری زیادی لازم نیست در همه زمان ها در بازی استفاده کنید و باید زمانی استفاده کنید که اسیر زیاد دارید و یا قصد تهاجم را دارید.این کارت مهمترین رکن این عرشه میباشد پس بسیار مهم میباشد .از این کارت باید بیشتر برای حفاظت از نیروهای پشت خود استفاده میشود.

Witch: ویچ نیز بسیار جالب و خوب برای استفاده در این عرشه میباشد.شما میتوانید ویچ را در پشت پکا استفاده کنید و نتیجه خوب را مشاهده کنید زیرا ویچ با تولید اسکلت و حفاظت شده توسط پکا بسیار عالی و خوب عمل میکند.

Valkyrie: از والکری در این عرشه بیشتر برای دفاع استفاده میشود و در مواقع لازم در زمان تهاجم باید استفاده کرد.

Skeletons: از این کارت بیشتر برای منحرف کردن نیروهای حریف باید استفاده شود مخصوصا در مقابل اینفرنو بسیار موثر میباشد.از این کارت نیز میتوان برای حفاظت از پکا استفاده نمود.درست است این کارت بسیار ضعیف تر از پکا است و باخود میگویید چرا این کارت؟ولی باید بگوییم قدرت مهم نیست اصل حرفه است که این کارت بیشتر از پکا دارد و به دلیل ریز بودن بسیار کاربرد فراوانی دارد.

Fire Spirits: این کارت یکی دیگر از کارت های مهم در این عرشه میباشد که کاربرد فراوانی در دفاع مخصوصا دارد و میتواند کارت هایی که تعداد زیاد هستند مانند گوبلین ها و بربرها را به راحتی نابود کند و  این به شما در بتل ها کمک زیادی میکند.

Fireball: این کارت بسیار برای مقابله با نیروهای دشمن مفید میباشد و با شدت آسیب زیادی که دارد راحت میتواند کارت های حریف را نابود کند و یا آسیب جدی به آن ها بزند.

Musketeer: این کارت بسیار مناسب است برای مقابله با نیروهای هوایی دشمن و میتواند آسیب جدی به آن ها بزند و در عین حال آسیب زیادی نیز میتواند به نیروهای زمینی بزند و حتما وجود این کارت موثر و ملزم میباشد در این عرشه و به شما وصیه فراوان میشود در بیشتر عرشه ها سعی کنید استفاده کنید.

Guards: این کارت مانند سپاهی است که باید در این عرشه وجود داشته باشد و کارآمد زیادی دارد و میتواند بسیار از کارت ها مانند اینفرنو و… را نابود کند.

 

امیدوارم با استفاده از این ویژگی کارت ها که گفتیم این عرشه برای شما اثبات شده باشد و استفاده عالی کنید.

موفق باشید…

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

8 نظر برای "عرشه پکا"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
علی
Guest
7 سال و 7 ماه و پیش

من همه ی کارتهای این عرشرو دارم به جز اون سپر داره.به جای اون چی ببریم بهتره؟

P.e.k.k.a
Guest
P.e.k.k.a
7 سال و 7 ماه و پیش

همه توصیه ها و مپای که در حد تءوری چیده شده رو خوندم..اقای نویسنده اگه خودت این مپارو بچینی بازی کنی و فیلمشو بزاری ممنون میشیم.

ارمین
Guest
ارمین
7 سال و 7 ماه و پیش

برای ارنا چنده

محمد حسین
Guest
محمد حسین
7 سال و 6 ماه و پیش
اقای من از ارنا ۴ تا ۹ با این ترکیب بودم ولی فقط پکاش مثل شماست پکا ۴ هوگ ۷ ایس ویزارد ۱ بعد ارنا شش گیرم اومد ویزارد ۷ اسپارکی ۱ تازه گرفتم قبلش به جای اون زپ یا ارچر می بردم اکسیر کالکتور ۵ بربر ۱۰ فریز ۳ تا ارنای ۷ راحت با این ترکیب با تیرو های ضعیف بالا میاید ولی بعد از اون لول هوگ و ویز خیلی مهمه که بالاتر بهتر اسپارکی هم اگه دارید تو یه دقیقه پشت پکا و ایس ویزارد یا ویزارد بفرستید . اول اکسیر کالکتور رو حتما بکارید . بعد… Read more »
رضا
Guest
رضا
5 سال و 11 ماه و پیش

درود.. بنظر شما ترکیب: پکا سه تفنگدار.. اسپیر گوبلین….گوبلین…فایر اسپیریت… زپ …مینی پکا.. کلکتور….. چطوره؟

wpDiscuz
.