آپدیت بزرگ کلش رویال در راه است !! (آپدیت اول) 11

خب بالاخره انتظارها به پایان رسید و خبرهای موثقی نیز درباره ی آپدیت بزرگ کلش رویال از سوی سوپرسل منتشر شد. بر طبق ویدیویی که چندی پیش از گالادون ( یکی از تسترهای معروف سوپرسل)  منتشر شد ، ظاهرا اینبار گالادون شخصا به سراغ تیم توسعه دهنده کلش رویال رفته تا از نزدیک از چند و چون این آپدیت هیجان انگیز مطلع شود.

آپدیت سپتامبر ، آپدیت هیجان

همونطور که انوشکا ( یکی از کارمندان سوپرسل) نیز پیش از این به این موضوع اشاره کرده بود ، ظاهرا سوپرسل آپدیت ماه سپتامبر خویش را هیجان می نامد و فکرهای بسیاری برای آن دارد ( هم برای کلش رویال و هم برای کلش آف کلنز). براساس سخنان گالادون ، این آپدیت چند جانبه بوده و ضمن اضافه شدن ویژگی های جدید ، سعی شده تا در تمامی قسمت های بازی نیز تغییراتی ایجاد شود. در ادامه به برسی برخی از این قسمت ها میپردازیم :

 

*** ایجاد بالانس در برخی نیروها ***

تغییرات در اسپل تنه درخت  (The Log)

ظاهرا اینطور که بنظر میرسد در آپدیت سپتامبر باید منتظر تغییراتی عمده در میزان قدرت و آسیب رسانی این اسپل محبوب باشیم تا بتوان از این اسپل برای پشتیبانی تمامی نیروها استفاده کرد.

تغییرات در نیروی بی بی دراگون

ظاهرا سوپرسل فکرهای زیادی برای ایجاد تغییرات در میزان سلامتی ، میزان آسیب رسانی و همچنین سرعت بی بی دراگون ، خصوصا در آرناهای بالاتر در سر دارد که البته بنظر خود گالادون نیز این تغییرات بسیار عالی خواهند بود.

تغییرات در نیروی آرچر

طبق گفته های گالادون میزان قدرت تمامی سطوح آرچر به جز سطوح ۹ و ۱۳ افزایش کمی خواهد داشت و قدرت آن ها با گوبلین ها برابر خواهد شد.

تغییرات در مینیون ها

میزان قدرت و آسیب رسانی مینیون ها نیز درست همانند آرچرها بصورت خیلی جزیی افزایش میابد.

 تغییرات عمده در کمپ آموزشی (Training Camp)

درحال حاضر کمپ آموزشی به یک قسمت بی ارزش در بازی تبدیل شده است که اکثر بازیکنان اصلا توجهی به آن نمیکنند و تنها قصد به اتمام رساندن آن و به دستیابی به آرنا های بالاتر را دارند ولی ظاهرا سوپرسل اینبار فکرهایی برای هیجان انگیز تر کردن و سخت تر کردن مراحل کمپ آموزشی در سر دارد که توجه بازیکن بیشتر جلب شود تا آموزش های حرفه ای تری به او داده شود.

*** تغییرات جوایز پیروزی ها ***

اینطور که از گفته های سوپرسل میتوان فهمید ، ایجاد تغییرات در جوایز پیروزی ها یکی از اولویت های بزرگ سوپرسل برای آپدیت سپتامبر است هنوز اطلاعات دقیقی درباره ی چگونگی این تغییرات دردسترس نیست ولی آنچه که روشن است ، باید منتظر افزایش جوایز در آپدیت پیش رو باشیم.

*** برنامه ریزی مجدد تورنومنت ها ***

براساس گفته های گالادون باید منتظر تغیرات بسیار بزرگی در تورنومنت ها باشیم به گونه ای که احتمالا سیستم تورنومنت ها به کلی عوض شده و متحول شود. طبق گفته های گالادون ، سوپرسل ایده های بسیار هیجان انگیز و جالبی برای تورنومنت ها در نظر دارد که البته فعلا این موضوع یک راز است و بهتراست که منتظر باشیم تا سوپرسل با آپدیت سپتامبر ، همگی ما را سوپرایز کند.

*** تغییرات اساسی در سیستم تروفی ***

ظاهرا اینبار سوپرسل قصد دارد تا به کلی پایه و اساس کلش رویال را عوض کند و بهبود هایی در آن دهد .یکی دیگر از این سیستم های اصلی بازی ، سیستم تروفی میباشد که سوپرسل قصد دارد تا آن را بیشتر بر اساس کلش اف کلنز برنامه ریزی کند ؛ به عنوان مثال  درحال حاضر زمانی که بر حریفتان پیروز شوید ، ۲۵ کاپ از حرف کم شده و در عوض ۲۵ کاپ به شما افزوده میشود.اما در سیستم جدید تروفی کلش رویال ، زمانی که بر حریفتان پیروز میشوید ، ۲۵ کاپ به شما افزوده ولی در عوض تنها ۱۲ کاپ از حریف کم میشود.

*** افزایش شانس دریافت کارت های افسانه ای ***

یکی از بزرگترین دغدغه های امروز بازیکنان کلش رویال خصوصا در مورد بازیکنان با لول های پایین تر ، عدم دریافت کارت های افسانه ای است. با توجه به اینکه دریافت کارت ها کاملا اتفاقی و بصورت شانسی انجام میشود و با افزایش لول و کاپ شما این شانس هم بیشتر میشود ، سوپرسل قول داده است تا شانس دریافت کارت های افسانه را برای لول های پایینتر نیز به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

*** کارت های جدید ***

یکی دیگر از هیجان انگیز ترین قسمت های آپدیت که گالادون به آن اشاره کرده است کارت های جدید و بسیار فوق العاده میباشد که طبق گفته او ، همه با معرفی آن ها در سپتامبر ، سوپرایز خواهد شد. وی درحال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد این کارت ها منتشر نکرده ولی اذعان داشته که بزودی خبر های بیشتر و جالب تری در این مورد خواهد گفت.

*** تغییرات هیجان انگیز دیگر ***

بر اساس گفته های گالادون ، اینها تنها بخش بسیار کوچکی از ایده ها و افکاری است که سوپرسل برای آپدیت سپتامبر کلش رویال در نظر دارد و بزودی خبرهای بیشتر و هیجان انگیز تری درباره ی این آپدیت خواهید شنید. که مطمعنا از شنیدن آن شگفت زده خواهید شد.

========================

آپدیت اول

حال کمتر از دو هفته تا پایان شهریور فاصله داریم و چیزی تا موعد وعده های سوپرسل برای آپدیت هیجان بازی هایش باقی نمانده است ، و این درحالی است که لحظاتی قبل سوپرسل به طور رسمی از اولین تغییرات گیم پلی بازی رونمایی کرد و اطلاعیه جدیدی در اینباره در فورم و بلاگ خود منتشر نمود.

sshot-1

Avatar

امیر نیلچی هستم ، 4 سال از عمر 19 ساله ی خودم رو صرف بازی های آنلاین ازجمله کلش و کلش رویال کردم. بسیار علاقه مند به نویسندگی هستم و سررشته کمی نیز درزمینه برنامه نویسی اندروید دارم.

دیدگاه بگذارید

11 نظر برای "آپدیت بزرگ کلش رویال در راه است !! (آپدیت اول)"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
پیمان
Guest
پیمان
7 سال و 7 ماه و پیش

عزیز دل برادر خب لبنک منبع هم بذار!!

ali007
Guest
ali007
7 سال و 7 ماه و پیش

سلام داداش در مورد کمپ تمرینی من به سوپرسل از طریق بازی ایمیل زدم گفت حتما تغییر اعمال میشود خدا کنه بیاد چون بهتر هم میشه

حامد
Guest
حامد
7 سال و 6 ماه و پیش

یعنی ممکن هست زبان فارسی بهش اضافه بشه

مهدی استیری
Member
7 سال و 6 ماه و پیش

هرچیزی از سوپرسل ممکنه

Supermani
Guest
Supermani
7 سال و 6 ماه و پیش

سلام
من الان لول ۶ در آرنا ۵ هستم با ۱۵۰۰ و خورده ای کاپ
پکا ندارم ویزارد ندارم لجندری کلا ندارم و…
هر چستی هم که باز میکنم(چه گلد چه سیلور چه چوبی فری چه کرون) بهم نه ویزارد و پکا و …. میده نه لجندری آرنا ۴و۵
دک من الان خوبه و بر لول ۷ حتی ۸ پیروز میشم اما این کارت های خوب رو بهم نمیده چکار کنم؟

Keyvan
Guest
Keyvan
6 سال و 6 ماه و پیش

من الان لول دوازده هستم تجربه ای که کسب کردم اینه که بر اساس برنامه ای که هر اکانت به طور اختصاصی داره تا لول یازده همه ی کارت هارو بهت میده لجندری ها رو هم لول یازده ودوازده زیاد میده

Ashkan
Guest
Ashkan
7 سال و 6 ماه و پیش
لطفا يكم فعاليتتونو بيشتر اخه اين چه وضعشه ميايد هر ٢ هفته يك بار مطلب ميزاريد يكدفعه جمعش كنيد بره ديگه انگار كلا با سايت كلش رويالتون قهرين.خب شما وقتى انقدر دير به دير مطلب ميزارين كه ديگه كسى نمياد به سايت سر بزنه بابا يكم بياين فيلم آموزشى بزاريد فيلم هاى توى يوتويوب رو ببينيد براى ما يكم ترجمش كنيد يكم بتونيم اتكمونو بهتر كنيم يكم بيشتر ببايد راجب آپديت كلش رويال حرف بزنيد كلناى خوبو معرفى كنيد تورنمنتو بهمون ياد بدين واقعا چرا سايتتون براتون بى اهميت شده مگه سايت كلشتون نيست اونجا چند برابر اينجا مطلب ميزاريد… Read more »
masen
Guest
masen
7 سال و 6 ماه و پیش

من میخوام یه مطلب برای سایت بنویسم درباره لجندری کارت ها باید چیکار کنم

علیرضا وفادار
Guest
7 سال و 6 ماه و پیش

واقعا که خیلی کندید!!!!
چرا آپدیت رو نمیزارید همه سایت ها آپدیت رو گذاشتن به جز شما

Mohammad
Guest
Mohammad
6 سال و 6 ماه و پیش

سلام ، من خیلی کم لجندری میگیرم ، این افزایش شانس برا لول ۹ با ارنا ۸ هم شامل میشه؟

wpDiscuz
.