رفتن به آرنا هشت با عرشه پکا پرنس 8

دوستان عزیز امروز به شما میخواهیم رفتن به آرنا هشت با عرشه پکا پرنس را آموزش دهیم.این عرشه با اینکه بسیار پر خرج میباشد ولی بسیارهم به شما در بتل ها کمک خواهد کرد پس اصلا نگران خرج اکسیر آن نباشید. در ضمن وجود کلکتور اکسیر  در این عرشه بسیار کارآمد است و میتواند تاحدودی کمبود این اکسیرهارا جبران کند.این ترکیب عرشه بسیار به شما برای رفتن به آرنا ۸ کمک خواهد کرد زیرا این ترکیب بسیار مقاوم هم در برابر حملات حریف خود و هم در حملات خود میباشد.

رفتن به آرنا هشت با عرشه پکا پرنس

Clash Royale P.E.K.K.AClash Royale PrinceClash Royale elixir collectorClash Royale Spear Goblins
Clash Royale TombstoneClash Royale WizardClash Royale ZapClash Royale Barbarians

رفتن به آرنا هشت

Spear Goblins: معمولا برای نابود کردن و دفاع در برابر دفاعی های سنگین دشمن شروع کردن بازی با این کارت بسیار مناسب میباشد زیرا تعداد ان ها بسیار است و نیز آسیب بیشتری نسبت به باقی نیروهای زیاد میزند و میتواند از راه دور نیز عمل کند همچنین در برابر هورد مینیون بسیار کار ساز و توانمند میباشد و میتواند حدودی از ان هارا نابود کند.

Barbarians: از این کارت بسیار برای دفاع استفاده میشود و همچنین برای نابود کردن هدف واحد بسیار خوب میباشد و شما میتوانید نیز از آن برای پوشش نیروهای خود مثل تفنگدار و ویزارد خود استفاده نمایید.شما میتوانید به استفاده از این کارت به برج های حریف آسیب جدی وارد کنید زیرا علاوه بر شدت اسیب زیاد سلامتی بالایی هم دارند.

Elixir Collector: از این کارت برای جبران اکسیرها و زیاد شدن اکیسر شما جهت انداختن کارت های گران بسیار استفاده میشود و در عرشه هایی که از نظر اکسیر گران هستند باید حتما این کارت وجود داشته باشد.سعی نکنید این کارت را در اوایل بازی بگذارید بلکه کمی صبر کنید تا حداقل یکم از بازی گذشته باشد و شما توانمند باشید.

P.E.K.K.A:این کارت که یکی از کارت های اصلی این عرشه میباشد حرف اول را در این عرشه میزند و شما میتوانید از ان برای مقابله با رویال جاینت استفاده کنید.از این کارت باید در اواخر بازی همراه با پرنس و چند کارت قوی دیگر استفاده کنید تا به سرعت بتوانید برج های حریف خود را پایین بیاورید زیرا این کارت بسیار آسیب گذار و میزان سلامتی بالایی دارد.

Tombstone:این کارت باتوجه به میزان اکسیر کمی که خرج میکند بسیار مناسب است برای پرت کردن حواس نیرو های سخت دشمن زمانی که شما اکسیری ندارید برای دفاع از ان ها و با این کارت میتوانید ان هارا مشغول کنید و یا اگر هوگی فرستادند این اسکلت هایی که تولید میشود راحت و سریع میتواند آن را نابود کند.

Zap:این کارت اسپل باتوجه به میزان خرج دو اکسیر بسیار بسیار مناسب است برای نابود کردن برج های حریف و همچنین نابود کردن نیروهای عظیمی از دشمن و واقعا وجود این کارت در هر عرشه ای از نظر من ملزم میباشد زیرا کار آن بسیار عالی میباشد.

Wizard:از این کارت میتوانید در همان اواخر بازی همراه با پکا استفاده کنید و به راحتی برج های دشمن را پایین بکشید.این کارت نیز در نابود کردن کارت های حریف مانند هورد مینیون و…. بسیار کارآمد میباشد و از این کارت به طور متعادل در انواع عرشه ها استفاده میشود.

Prince:این کارت دومین کارت اصلی این عرشه میباشد که در اواخر بازی و حتی اوایل میتوانید این کارت را با پکا ویزارد بفرستید و به راحتی تاورهای دشمن را نابود کنید .این کارت نیز برای نابود کردن ۳۰۰ مانده از سلامتی تاورها بسیار مناسب است و با توجه به سرعتی که دارد برای هر عرشه ای قابل استفاده میباشد.

brandoflaje-profile-169x300
رفتن به آرنا هشت – Get to Arena 8 with P.E.K.K.A Prince Deck

امیدوارم ان عرشه و توضیحات برای شما مفید بوده باشد و بتوانید به درستی استفاده کنید تا هرچه سریعتر به آرنا ۸ برسید.

موفق باشید…

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

8 نظر برای "رفتن به آرنا هشت با عرشه پکا پرنس"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
Rasoul
Guest
5 سال و 2 ماه و پیش

سلام خشته نباشید من از این ترکیب استفاده میکنم خیلی عالیه از ارنا ۶ رفتم ارنا ۸

trackback

[…] رفتن به آرنا هشت – Get to Arena 8 with P.E.K.K.A Prince Deck […]

kasra
Guest
kasra
4 سال و 11 ماه و پیش

من امروز لجندری چست گرفتم توش بهم لاوا داد با اینکه کارت لاوا رو مت قبلا داشتم چیکار کنم که بتونم دوباره بگیرم لطفا راهنمایی کنید محتاج کارت لجندری هستم

پیام
Guest
پیام
4 سال و 6 ماه و پیش

واقعا عالی عالی عالی ترکیب ارنا۷ داشی حمایت مالی میخوایی سایت تو ارتقا بدی

ارمین
Guest
ارمین
4 سال و 2 ماه و پیش

ترکیب عالی بهتون بگم مال خودمم هست از ارنا هفت اومدم هشت بالن . اسکلتون ارمی . خشم . ویچ. پرینس مینیون هورد.فایر اسپریت.بیبی دراگون

به تو چه
Guest
به تو چه
3 سال و 5 ماه و پیش

عالی اما ویچ از ویزارد بهتره

مسعود
Guest
مسعود
2 سال و 5 ماه و پیش

سلام ببخشید تو ارنا ۷ کارت ساختمون اکسیر نیست بجاش چی بزارم

wpDiscuz
.