ترکیب عرشه گولم بولر لایتینگ 9

در این پست قصد داریم برای شما یک عرشه جدید دیگر نیز آموزش دهیم و نکاتی درباره این عرشه نیز برای شما توضیح دهیم . این پست مربوط به ترکیب عرشه گولم بولر لایتینگ میباشد که یک ترکیب خوب میباشد و تست شده است و از سه کارت بسیار خوب استفاده شده است و نتیجه خوبی با این عرشه خواهید دید . این عرشه به شما کمک خواهد کرد که تا کاپ ۴۶۰۰ به راحتی بروید ولی نیاز به تلاش نیز میباشد باما همراه باشید…

Clash Royale GolemClash Royale Ice GolemClash Royale BowlerClash Royale Lightning
Clash Royale ZapClash Royale Mega MinionClash Royale MinionsClash Royale Tombstone

چندین بار که از این ترکیب استفاده نمایید کار ان دستتان خواهد آمد و به راحتی متوجه میشوید که میتوانید کاپ بدست بیاورید و موفق باشید.

 

Bowler: بولر یکی از سه کارت اصلی در این ترکیب میباشد و با پرتاب کردن سنگ از راه دور میتواند کمک بسیاری به شما کند و همچنین میزان تخریب زیادی هم دارد و از این کارت باید همیشه درجایی استفاده کنید که در جلوی آن یک نیرو با سلامتی زیاد باشد و بولر نقش پشتیبان داشته باشد مثلا در این عرشه باید از بولر در پشت گولم استفاده شود.

Lightning: این اسپل دومین کارت از سه کارت اصلی میباشد و بسیار بسیار میزان تخریب بالایی دارد و کمک بسیار زیادی به ما در عرشه ها خواهد کرد معمولا از این کارت برای نابود کردن نیروها و یا کالکتور اکسیر و یا دفاعی های حریف از حمله اینفرنو استفاده خواهد شد.

Ice Golem: گولم یخی کارتی که با نابود شدن منفجر میشود و چیزهای اطراف خود را مدتی منجمد میکند بسیار کارتی قابل توجه میباشد و میتوانید از این کارت در بین نیروهای ریخته شده خود استفاده کنید تا استحکام بیشتری به ترکیب و نیروهای شما بدهد و شما را با نتیجه خوب همراه سازد.

Golem: گولم سومین کارت اصلی از این سه کارت اصلی میباشد که نقش اصلی دارد و با داشتن میزان سلامتی بالا میتواند مانند تانگ عمل کند و نیروهای پشت خود را مورد حفاظت قرار دهد تا آسیب نبینند.

Mega Minion: از کارت مگا مینیون برای پشتیبانی نیروهای تهاجمی خود استفاده میشود و همچنین برای نابودی نیروهای دشمن از جمله والکری و… مفید است.

Tombstone: این کارت نیز همانند آموزش هایی که از قبل در ترکیب های دیگر گفتیم همانند انحراف کننده عمل میکند و با تولید اسکلت نیروهای دشمن را منحرف میکند و باعث میشود تا نیروهای دشمن برای چند لحظه حواسشان به این اسکلت های کوچک پرت شود.

Zap: این کارت میتواند کارت بسیار عالی با توجه به قدرتش و میزان اکسیر ۲ برای این عرشه باشد.

Minions: از این کارت هم نیز میتوان برای نابودی نیروهای دشمن استفاده کرد که نمیتوانند هوایی حمله کنند.این کارت با چند مینیون همراه است و برای نابودی حرف اول را میزند.

 

نکات قابل توجه در این عرشه:

+چون شما با این عرشه بیشتر قصد دارید به بالاترین کاپ ها برسید اصلا در انداختن کارت ها عجله نکنید.

+سعی کنید چندین بار با این عرشه با دوستان خود بتل کنید تا کمی مسلط شوید.

+این عرشه تست شده و کاملا عالی میباشد پس به تلاش شماهم بستگی دارد.

+این ترکیب از لحاظ مصرف اکسیر در حد متعادل است و اصلا جای نگرانی ندارد.

 

امیدوارم از این مطلب استفاده کامل کرده باشید.

موفق و سربلند باشید…

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

9 نظر برای "ترکیب عرشه گولم بولر لایتینگ"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
پیام
Guest
پیام
5 سال و 18 روز پیش

عالی بود راضیم ازش
یاد گرفتم باهاش چجوری بزنم

aargod
Guest
aargod
5 سال و 17 روز پیش

اقای استیری لطفا به بنده میل بزنید کار واججبی باشما دارم . با تشکر
aargoda@gmail.com

reza
Guest
reza
5 سال و 12 روز پیش

به نظر من این دک اررو لازم داره چون در برابر مینیون هورد بسیار ضعیف عمل میکنه.

Arman
Guest
Arman
4 سال و 9 ماه و پیش

ببخشید اگه به جای مینیون گله مینیون بیارم ترکیبش بهم نمیخوره لطفا سریع بگین ممنون ازسایتتون

Arman
Guest
Arman
4 سال و 9 ماه و پیش

اگربه جای مینیون گله مینیون بیارم اشکال نداره

wpDiscuz
.