عرشه گولم و کوره برای آرنا ۸ و ۹ 1

سلام دوستان امروز میخواهیم برای شما عرشه گولم و کوره برای آرنا ۸ و ۹ را توضیح بدهیم . عرشه ای که به کمک آن میتوانید با جدیت به حریف حمله کرده و موفق به قلبه بر آن شوید . این ترکیب نیازمند تلاش و تمرین بیشتر میباشد لذا قبل از استفاده سعی کنید در نبردهای دوستانه با دوستان خود این عرشه را تمرین کنید. خب برای توضیحات و فهمیدن این عرشه باما همراه باشید…

عرشه گولم و کوره برای آرنا ۸ و ۹

  Clash Royale GolemClash Royale FurnaceClash Royale LightningClash Royale Mega Minion
Clash Royale Ice SpiritClash Royale ZapClash Royale KnightClash Royale Archers

Ice Spirit: از این کارت هم نیز برای یخ زدن چند ثانیه ای نیروهای دشمن میتوان استفاده کرد و با میزان اکسیر آن واقعا با صرفه میباشد.

Knight: این کارت که بسیار بی توجه شده و در آرناهای بالا مورد استفاده نیست در این عرشه میتوان از آن استفاده کاملی کرد.این کارت نیز برای نابود کردن نیروهای بزرگ دشمن مانند ویچ پکا نایت و…. بسیار موثر است و از آن برای تهاجم نیز استفاده میشود.

Mega Minion: مگا مینیون کارتی هوایی مانند مینیون است و همانطور که از اسمش پیداست از مینیون قوی تر و بهتر است اما سرعت آن مقداری کم است . هزینه ی آن ۳ الکسیر است و بسیار با توجه به کارایی اکسیر آن ناچیز است و به تنهایی به دلیل میزان سلامتی و سرعت نسبتا پایینش زیاد موثر نیست اما پشت سربازی دیگر میتواند مفید باشد و همچنین آسیب خوبی وارد میکند که برای این عرشه عالی میباشد.

Lightning بسیار بسیار میزان تخریب بالایی دارد و کمک بسیار زیادی به ما در عرشه ها خواهد کرد معمولا از این کارت برای نابود کردن نیروها و یا کالکتور اکسیر و یا دفاعی های حریف از حمله اینفرنو استفاده خواهد شد.

Archers: یکی از نیرو های کار آمد بازی است که با اینکه دوام چندان زیادی ندارد امّا میتواند در هر دو صورت زمینی و هوایی در برابر دشمنان از شما محافظت کند.همچنین میتواند به عنوان نیرو تهاجمی خوبی باشد.

Furnace: کارت کوره که مهمترین کارت این عرشه میباشد بسیار نیر مفید میباشد.کارت کوره برای انحراف کردن نیروهای حریف به کار میرود و اگر شما یک کارت کوره لول خوب و معقول داشته باشید میتوانید به خوبی نیروهای تهاجمی دشمن خود را منحرف کنید همچنین این کارت با ارواح های اتشین که تولید میکند میتواند وسیله ای بسیار عالی برای نابودی بربر گوبلین ها و…. باشد.

Zap: این کارت میتواند کارت بسیار عالی با توجه به قدرتش و میزان اکسیر ۲ برای این عرشه باشد.میتواند برای مدتی نیروهای حریف را ضعیف کند و کمی از میزان سلامتی ان ها کاسته کند.

Golem: گولم که کارت اصلی این عرشه میباشد در کنار کارت کوره بهترین عمل را انجام میدهد و با توجه به میزان سلامتی زیادی که دارد میتواند به عنوان تانکی عمل کند و در پشت آن ها کارت کوره با تولید میتواند بسیار عالی به نبرد شما کمک کند.

 

توجه کنید:

سعی نکنید در بازی عجله کنید بلکه همیشه با خونسردی بازی کنید.

در بازی همیشه از کارت کوره باید در پشت ینی قبل از کارت گولم استفاده نمایید.

 

 

امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید.

موفق و پیروز باشید…

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "عرشه گولم و کوره برای آرنا ۸ و ۹"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
به تو چه
Guest
به تو چه
5 سال و 5 ماه و پیش

عالی ولی من مگا مینیون ندارم

wpDiscuz
.