عرشه اسپل قبرستان برای آرنا ۸ به بالا 12

سلام خدمت تمامی کاربران عزیز سایت کلش رویال امروز با ترکیبی بسیار عالی به خدمت شما رسیده ایم . امروز به شما عرشه اسپل قبرستان برای آرنا ۸ به بالا را توضیح خواهیم داد و اگر دقت کرده باشید کارت اصلی این عرشه که اسپل قبرستان میباشد در آپدیت های اخیر به تازگی به بازی اضافه شده است و ما تصمیم گرفتیم برای شما یک عرشه بسیار خوب اماده کنیم البته به غیر از این کارت گولم یخی نیز از کارت های جدید میباشد که در این عرشه هم نیز وجود دارد.

عرشه اسپل قبرستان برای آرنا ۸ به بالا

Clash Royale MinerClash Royale GraveyardClash Royale ZapClash Royale Ice Golem
Clash Royale fireballClash Royale Inferno TowerClash Royale MinionsClash Royale Goblin

Miner: کارت ماینر که یکی از کارت های لجندری میباشد به عنوان کارتی بسیار عالی عمل میکند و میتواند با عبور کردن از زیر زمین به برج های دشمن برسد و ان هارا نابود کند و این کارت تقریبا میزان سلامتی خوبی هم دارد و کار ان در این عرشه همین میباشد.

Graveyard: کارت اسپل قبرستان که مهمترین کارت این عرشه میباشد میتواند برای نابود کردن اینفرنو و کالکتور اکسیر و.. که دسترسی به ان ها سخت است بسیار مفید باشد و کار اصلی را در این عرشه این کارت انجام میدهد . این کرات اسپل میباشد و شما میتوانید با انداختن ان در هرجایی چندین اسکلت تولید کنید تا هدف شما را نابود کنند.

Zap: این کارت میتواند کارت بسیار عالی با توجه به قدرتش و میزان اکسیر ۲ برای این عرشه باشد ولی میتوانید به جای این کارت از کارت صاعقه هم نیز استفاده نمایید.

Ice Golem: کارت گولم یخی که با میزان ۲ اکسیر میباشد واقعا بسیار عالی میباشد و میتواند به عنوان سپر دفاعی برای عرشه شما باشد و همچنین پس از نابود شدن منفجر میشود و چیزهای نزدیک خود را برای مدتی کمی منجمد میکند و حرکت ان هارا کم میکند.

Fireball: از این کارت برای نابودی نیروهای دسته ای از جمله بربر میباشد و نیز میتوانید هنگامی که مقدار کمی از جان برج های دشمن مانده است با این کارت نابودش کنید و به عنوان دفاعی و تهاجمی خوبی در این عرشه کاربرد دارد.

Inferno Tower: از این کارت فقط برای دفاع در برابر حریف و نیروهای حریف استفاده میشود و قدرت بسیار بالایی دارد و برای دفاع بهترین گزینه میباشد.

Minions:از کارت مینیون میتوانید برای پشتیبانی از نیروهای قوی خود استفاده کنید و نیروهایی مانند والکری را نابود کنید

Goblins: این کارت برای پشتیبانی نیروهای خود و همچنین نابود کردن برج ها و دفاع نیز استفاده میشود و با توجه به مقدار اکسیر کم میتوان گفت تقریبا برای این عرشه مناسب خواهد بود.

امیدوارم از این مطلب راضی بوده باشید و برای شما مفید بوده باشد…

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

12 نظر برای "عرشه اسپل قبرستان برای آرنا ۸ به بالا"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
Saba royal
Guest
Saba royal
4 سال و 11 ماه و پیش

من ارنا ۸ هستم بولر ندارم و لجندری فقط the log و lava hond و inferno dragon دارم یه ترکیب مناسب برای رفتن به آرنا ۹میخوام

متىن
Guest
متىن
4 سال و 11 ماه و پیش

سلام من متىن هستم و دوست دارم در اىن ساىت مطلب بزارم، من لول ۹ و ارنا۸ هستم و مطالب زىادى در مورد اىن بازى مىدونم،حتى شاىد باورتون نشه اما هر روز چنلاى گىمر ها رومىبىنم،
من موتاد اىن باز هستم، مىخاستم ببىنم باىد ازم تست بگىرىد ىا باىد از فىلتراى مختلف رد شم ىا…، ممنون مىشم ،جوابمو بدىن باتشکر،

متىن بهبودى
Guest
متىن بهبودى
4 سال و 11 ماه و پیش

نىرو هاى جدىد مىان: الکترىک وىزارد لجندرى ۴ اکسىر کلون اسپل اپىک ۳ اکسىر بربر جدىد ۶اکسىر کامان اما بجاى ۴تا ۲تان اما قوى ترن با تشر از ساىتتون

عرفان
Guest
4 سال و 11 ماه و پیش

مگا مینیون.ماینر.گراویارد.پویسن.زپ.تومبستون.بربر.ایس ویزارد . این دک خیلی قدرتمنده من با اینکه لولکارتام پایین بود تونستم تا نزدیکیای کاپ۴۰۰۰برم . اگه ایس ویزارد ندارید بجاش ینیرو دفاعی قوی ببرید.

آربا
Guest
آربا
4 سال و 11 ماه و پیش

یه سوال داشتم.اگه یه لجندری چست بگیریم و نگه دارمش بعدا که الکترو ویزارد آزاد شد چستمو باز کنم ممکنه توش الکترو ویزارد باشه؟

Ali Jon
Guest
Ali Jon
4 سال و 11 ماه و پیش

?????

aargod
Guest
aargod
4 سال و 11 ماه و پیش

بله امکانش هست…

على
Guest
4 سال و 10 ماه و پیش

سلام داش من تركيب لواهاند و قبرستون و إيس رو با هم ابن تركيب باسه براى أرنا هشت مى خوام مرسى

اریا
Guest
اریا
4 سال و 9 ماه و پیش

سلام من لجندری اینفرنو دراگ دارم با گراویارد یه ترکیب خوب میتونید بهم بدین؟ همه کارتارو هم غیر بولر دارم……بجز لجندری ها

amir
Guest
amir
4 سال و 2 ماه و پیش

سلام اقا یه سوال من دیشب تو شاپم برام پرنسس اومد صبشم برام گراویارد اومد میخواستم بپرسم امکان داره بازم فردا برام لجندری بیاد

wpDiscuz
.