معرفی دک گرکس 0
دوستان عزیز ، امروز میخواهیم معرفی دک گرکس ، مناسب برای آرنا ۸ به بالا را برای شما در وبسایت بدوگیم به صورت اختصاصی نگارش کنیم ! با ادامه مطلب همراه باشید …

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

معرفی دک گرکس

معرفی دک گرکس
grax-deck-1

Hog Rider : و اما میرسیم به یکی از برترین کارت های این دک ، خوک سوار یا هوگ رایدر یکی از مهم ترین رکن های این ترکیب و عرشه هست ، در این دک میتوان با به همراه داشتن هوگ رایدر خیال آسوده ای از بابت حملات داشت ! از جایی که این نیرو فقط در حمله مورد استفاده قرار میگیرد ، پس بهتر است در سر خط حملات باشد و از پشت سر نیرو هایی چون اکسکیوشنر آنرا پشتیبانی کند !

Archers : کارت آرچرز یا کمان دار ها ، متشکل از ۲ عدد کماندار کوچک می باشد که در دفاع میتوانند بسیار مفید واقع شوند و عملکرد بسیار خوبی دارند !

Bats : خفاش ها یا بتس ، از کارت های کوچک و ن چندان مهم در این دک میباشند ! این کارت شامل ۵ عدد خفاش در حال پرواز میباشد و نیازمند به ۲ عدد اکسیر مورد نیاز است !

Fire Ball : توپ آتشین یا فایر بال ، اگر به خوبی استفاده شود ، میتواند کارت سرنوشت ساز حملاتتان باشد ! این کارت برای زمانی مناسب است که کارت های حریف در اطراف برج حریف هستند ، مناسب هست و در آن موقع باید فرستاده شود ! البته در زمانی هم که عده زیادی از نیروهای دشمن به سمت شما می آیند ، هم مناسب هست !

Zap : اسپل زپ وظیفه از بین بردن نیرو های کم جان را بر عهده دارند ، البته این کارت میتواند قدرت بارگذاری شده در نیروهایی چون اسپارگی ، اینفرنو دراگون و … را از بین ببرد !

Knight : شاهزاده را میتوان هم در دفاع مورد استفاده قرار داد و هم در حمله ، این کارت چند منظوره است و میتواند در ۲ حالت مفید واقع شود ، این کارت ارزان ، در دسترس و سریع میباشد !

Inferno Dragon : و اما میرسیم به یکی دیگر از بهترین کارت های این دک ، اینفرنو دراگون یا اژدهای آتشین در واقع همان اینفرنو تاور میباشد ولی به صورت متحرک و در آسمان ! این نیرو برای از بین بردن نیروهای پر جان ، همانند گالم و جاینت بسیار بسیار خوب و حتی عالی است و در چند ثانیه میتواند انهارا نابود کند ! شما از اینفرنو تاور برای جایگزین این کارت میتوانید استفاده نمایید !

Ice Spirit : نقش روح یخی یا آیس اسپیریت هم در این عرشه فریز کردن و یخی کردن دشمنان یا برج حریف هست ! شما با استفاده از این کارت در مدت زمان کمی میتوانید حریف تان را فریز و متوقف کنید ! اگر به خوبی از این کارت استفاده شود ، خیلی کارت خوبی است.


هر گونه سوال ، اگر در رابطه با معرفی دک گرکس ، مناسب برای آرنا ۸ به بالا و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

بیژن خدابخش

بیژن خدابخش هستم ، متولد 5 شهریور سال 1378 ، در مشهد مقدس زندگی و کار میکنم . فعلا به نویسندگی ، طراحی گرافیک ، توسعه و ویرایش قالب و افزونه های وردپرس و به طور کلی به وبمستری مشغول هستم ! تمام دانش هایم را با تلاش و بدون معلم بدست آورده ام و در سایت های مختلفی که فعالیت دارم سعی میکنم آنها را در اختیار شما قرار دهم ! موفق و پیروز باشید !

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبر کردن از
avatar

wpDiscuz
.