عرشه هوگ سه تفنگدار برای آرنا ۸ 0

سلام دوستان در این آموزش قصد داریم برای شما دوستان گرامی عرشه هوگ سه تفنگدار برای آرنا ۸ را به شما آموزش دهیم . این عرشه به راحتی شما را میتواند از آررنا ۷ به ۸ و یا بالاتر ببرد همانطور که در آموزش های قبل تر گفتیم هر عرشه ای نیاز به تلاش و تمرین برای تسلط شدن دارد و ما بر این مورد بسیار تاکید داریم….

عرشه هوگ سه تفنگدار برای آرنا ۸

Clash Royale Hog RiderClash Royale Three MusketeersClash Royale Barbarian HutClash Royale Ice Golem
Clash Royale fireballClash Royale The LongClash Royale Mega MinionClash Royale Archers

Three Musketeers: این کارت همانطور که از اسمش پیداست از سه تفنگدار قوی استفاده شده است که واقعا این کارت میتواند آسیب بسیار جدی به حریف شما وارد کند.این کارت که نیز کارت اصلی این ترکیب میباشد در کنار هوگ میتواند غوغا به پا کند و حریف خود را از پا دربیاورد . هزینه ساخت این کارت ۹ اکسیر میباشد و درست است که بسیار بالاست ولی واقعا نسبت به عملکرد بسیار خوبش به صرفه میباشد و خوب عمل خواهد کرد.

Hog Rider: این کارت کارت دوم اصلی این عرشه میباشد و همانطور که گفتیم در کنار کارت سه تفنگدار باید استفاده شود. نوع حمله با این کارت ها به شما بستگی دارد که چگونه میتوانید حریف را نابود کنید بنابراین قبل از استفاده حتما تمرین داشته باشید.

Barbarian Hut: این کارت با تولید بربرهایی که میکند بسیار قابل استفاده در اکثر عرشه ها بوده است و با هزینه ساخت ۷ اکسیر بسیار عالی میباشد و سعی کتنید این کارت را همیشه در جایی قرار دهید که در معرض خطر نباشد و نابود کردن ان توسط دشمن امکان پذیر نیباشد و یا امکانش کم باشد.

Ice Golem: کارت گولم یخی که با میزان ۲ اکسیر میباشد واقعا بسیار عالی میباشد و میتواند به عنوان سپر دفاعی برای عرشه شما باشد و همچنین پس از نابود شدن منفجر میشود و چیزهای نزدیک خود را برای مدتی کمی منجمد میکند و حرکت ان هارا کم میکند.

Fireball: توپ اتشین یک کارت عالی است که به شما کمک میکند نیروهای دسته جمعی را مانند بربر ها نابود کنید یا سه ماسکاتر(که الان خیلی محبوب شده اند) و یا مینیون  هورد.توپ آتشین همیشه برای تمام کردن کار برج ها به خوبی جواب میدهد.

The Log: این کارت وقتی رها میشود با خود میتواند نیروهای زیادی را در مسافت تقریبا طولانی نابود کند و یا آسیب به آن ها وارد کند به طور مثال وقتی به ویچ برخورد میکند تقریبا نیمی از سلامتی ویچ را میگیرد و بسیار بسیار کارت خوبی برای این عرشه و دیگر عرشه ها میباشد و کاربرد فراوانی دارد.

Mega Minion: مگا مینیون کارتی هوایی مانند مینیون است و همانطور که از اسمش پیداست از مینیون قوی تر و بهتر است اما سرعت آن مقداری کم است . هزینه ی آن ۳ الکسیر است و بسیار با توجه به کارایی اکسیر آن ناچیز است و به تنهایی به دلیل میزان سلامتی و سرعت نسبتا پایینش زیاد موثر نیست اما پشت سربازی دیگر میتواند مفید باشد و همچنین آسیب خوبی وارد میکند که برای این عرشه عالی میباشد.

Archers: یکی از نیرو های کار آمد بازی است که با اینکه دوام چندان زیادی ندارد امّا میتواند در هر دو صورت زمینی و هوایی در برابر دشمنان از شما محافظت کند.همچنین میتواند به عنوان نیرو تهاجمی خوبی باشد.

 

امیدوارم از این مطلب استفاده کافی را برده باشید.

موفق و پیروز باشید…

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبر کردن از
avatar

wpDiscuz
.