عرشه هوگ رایدر برای مقابله با بربرین و نیروهای تانک 2

در این پست میخواهیم برای شما دوستان عزیز عرشه هوگ رایدر عرشه ای برای مقابله با بربرین و نیروهای تانک را توضیح بدهیم . این عرشه عرشه ای جدید میباشد که میتوانید با کمک دیگر کارت های این ترکیب به راحتی در جلوی بربر و جاینت و… مقاومت کرده و همچنین برج های حریف را نابود کنید.در این عرشه باید با دقت کامل عمل کنید زیرا شما دو هدف را دنبال دارید یکی نابود کردن برج های حریف و دیگری دفاع از خود توسط این عرشه پس باما همراه باشید…

عرشه هوگ رایدر برای مقابله با بربرین و نیروهای تانک

Clash Royale Hog RiderClash Royale Inferno DragonClash Royale PrincessClash Royale Zap
Clash Royale fireballClash Royale Mega MinionClash Royale TombstoneClash Royale Ice Golem

دوستان عزیز در این پست برای شما ویژگی کارت هارا بیان نمیکنیم زیرا اکثر شما ویژگی این کارت هارا میدانید و ما به منظور اینکه مطلب بسیار طولانی نشود فقط نکته های مهم را خواهیم گفت و درک این عرشه و تسلط به عهده شما دوستان خواهد بود تا با تمرین های فراوان بتوایند بر این عرشه کاملا تسلط پیدا کنید.

در نگاهی اول به چند نکته میپردازیم:

  • برای نابود کردن نیروهایی همچون بربر نیزا به ریختن نیروهایی زیادی توسط ما نیست زیرا با این کار تنها خودمان را ضعیف میکنیم بنابراین تنها راه جلوگیری از بربر استفاده از اسپل فایروال میباشد که قدر زیادی برای نابود کردن آن ها دارد.
  • برای نابود کردن نیروهای تانک مانند جاینت و… میتوانید از کارت های اینفرنو دراگون استفاده نمایید زیرا این کارت بسیار میزان تخریب بالایی دارد و میتواند آسیب جدی به نیروهای تانکی دشمن وارد کند.
  • از هوگ پرنسس و… برای تهاجم به برج های حریف استفاده نمایید و به راحتی و با نقشه ای درست برج های حریف را به نابودی بکشید.

 

نیروهای دفاعی این عرشه:

نیروهای دفاعی این عرشه کارت هایی از قبیل فایروال مگامینیون زپ پرنسس و کارت سنگ قبر که برای انحراف و نابودی مفید است میباشد.شما با استفاده از این کارت ها میبایست برای دفاع از برج هایتان تلاش کنید.

 

در حال حاضر این عرشه بسیار با تفکر فعال تنظیم شده است و از نظر بنده ۱۰۰% قابل اعتماد میباشد زیرا با دو ترکیب دفاعی و تهاجمی چیده شده که عامل موفقیت خواهد بود.

امیدوارم از این عرشه لذت کامل را برده باشید.

موفق باشید…

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

2 نظر برای "عرشه هوگ رایدر برای مقابله با بربرین و نیروهای تانک"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
آرمان
Guest
آرمان
6 سال و 10 ماه و پیش

سلام من لول هشت و آرنای هفت هستم ولاگ دارم بی زحمت یه ترکیب با لاگ بدین

wpDiscuz
.