معرفی دک آیس زپیز 0
دوستان عزیز ، امروز میخواهیم دک آیس زپیز ، مناسب برای آرنا ۱۱ به بالا را برای شما در وبسایت بدوگیم به صورت اختصاصی نگارش کنیم ! با ادامه مطلب همراه باشید …

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

معرفی دک رویال ماینر

معرفی دک آیس زپیز
ice-zappies-deck-1

Three Musketeers : سه تفنگدار یا تری ماسکتیر را شاید بتوان سنگین ترین کارت کلش رویال دانست ، این کارت نیاز مند ۹ عدد اکسیر است و اگر در عرشه ای قرار گیرد ؛ به دلیل جبران هزینه بالای این کارت ، دک قطعا نیازمند کارت اکسیر کالکتور نیز بوده و دک سنگینی هم محسوب میشود !

Elixir Collector : سازنده اکسیر یا اکسیر کالکتور ، هم که کاملا مشخص است که وظیفه ای دارد و نیازی به توضیح نیست !

Ice Wizard : جادوگر یخی یا آیس ویزارد شاید مهم ترین و مفید ترین کارت موجود در این دک باشد ، چرا که هم در حمله و هم در دفاع میتواند بسیار بسیار مفید واقع شود ! شما در این دک از آیس ویزارد بهتر است در دفاع و سپس در ضد حملات استفاده کنید !

Bats : خفاش ها یا بتس ، از کارت های کوچک و ن چندان مهم در این دک میباشند ! این کارت شامل ۳ عدد خفاش در حال پرواز میباشد و نیازمند به ۲ عدد اکسیر مورد نیاز است !

Battle Ram : مهم ترین کارت این دک ، بتل رم نام دارد و متشکل از ۲ بربرین میباشد که سلاحی را روی دستان خود نگاه داشته و به طور مستقیم به برج های حمله ور میشوند ، از این کارت فقط و فقط باید در حملات استفاده نمود !

Tornado : تورنادو یا طوفان را باید در مراکز میانی بیس پیاده سازی کرد و نیروهای دشمن را از هدف مورد نظر دور کرد ! برای مثال با این اسپل میتوانید کارتی همانند پکا را از سمت برج خود به عقب تر بکشید و زمان بخرید !

Zap : اسپل زپ وظیفه از بین بردن نیرو های کم جان را بر عهده دارند ، البته این کارت میتواند قدرت بارگذاری شده در نیروهایی چون اسپارگی ، اینفرنو دراگون و … را از بین ببرد !

Zappies : کارت زپیز ، متشکل از ۳ نیروی بسیار جالب است که میتواند با رعد و برق خود نیرو های دشمن را خشک و متوقف کند ! این کارت برای کاور کردن نیروهای بزرگی مثل جاینت و پکا مورد استفاده قرار میگیرد واین کارت را باید پشت سر آنها رها کنیم …


هر گونه سوال ، اگر در رابطه با دک آیس زپیز ، مناسب برای آرنا ۱۱ به بالا و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

بیژن خدابخش

بیژن خدابخش هستم ، متولد 5 شهریور سال 1378 ، در مشهد مقدس زندگی و کار میکنم . فعلا به نویسندگی ، طراحی گرافیک ، توسعه و ویرایش قالب و افزونه های وردپرس و به طور کلی به وبمستری مشغول هستم ! تمام دانش هایم را با تلاش و بدون معلم بدست آورده ام و در سایت های مختلفی که فعالیت دارم سعی میکنم آنها را در اختیار شما قرار دهم ! موفق و پیروز باشید !

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبر کردن از
avatar

wpDiscuz
.