عرشه ماینر برای کلش رویال 0

سلام دوستان عزیز در این پست برای شما عرشه ماینر برای کلش رویال ا آماده کرده ایم تا بتوانید با این عرشه به راحتی کاپ خود را بالا ببرید و پیروزی های بسیاری کسب نمایید. ما در این آموزش برای شما تک تک ویژگی های کارت های این عرشه را بیان کرده ایم و شما باید با در نظر گرفتن آن ها سعی کنید بر عرشه مسلط شوید و بتوانید به درست با کمک این عرشه نبرد کنید.

عرشه ماینر برای کلش رویال

Clash Royale The LongClash Royale MinerClash Royale Ice WizardClash Royale Goblin
Clash Royale Fire SpiritsClash Royale Mega MinionClash Royale MusketeerClash Royale fireball

Miner: این کارت ارت اصلی این عرشه میباشد و بدون این کارت اصلا این عرشه کامل نخواهد بود.کارت مینر با کندن تونلی در زیر زمین به سمت برج های دشمن حرکت میکند و وقتی به آن ها میرسد بیرون می آید و نابود میکند آن ها را این ویژگیاو بسیار محبوب شناخته شده.بدون این کارت این عرشه نیز به درستی عمل نخواهد کرد.

Ice Wizard: آیس ویزارد همانند ویزارد ضربه ی فراگیری وارد میکند.امّا در عوض سرعت ضربه ی او در هر ثانیه کمتر است. امّا چون او میتواند سرعت برج ها و نیرو ها را بگیرد این نقص او زیاد به چشم نمی آید.آیس ویزارد گاهی اوقات نیز برای مقابله با سرعت در حال حرکت شاهزاده و شاهزاده استفاده می شود.آیس ویزارد ها به خاطر ضربه فراگیری که دارند میتوانند با عدّه زیادی از نیرو ها نیز مقابله کنند.

The Log: این کارت وقتی رها میشود با خود میتواند نیروهای زیادی را در مسافت تقریبا طولانی نابود کند و یا آسیب به آن ها وارد کند به طور مثال وقتی به ویچ برخورد میکند تقریبا نیمی از سلامتی ویچ را میگیرد و بسیار بسیار کارت خوبی برای این عرشه و دیگر عرشه ها میباشد و کاربرد فراوانی دارد.

Musketeer: و اما مهمترین کارت و بهترین کارت این کارت است که با قدرت زیادی که دارد میتواند بالون و مینیون هارا به راحتی نابود کند و همچنین برای حمله بسیار عالی میباشد و با چندین ضربه برج های دشمن را از پا در میاورد البته به شرطی که در جلوی ان نیرویی پشتیبان باشد . این کارت با هزینه ۴ اکسیر بسیار عالی میباشد.

Mega Minion: مگا مینیون کارتی هوایی مانند مینیون است و همانطور که از اسمش پیداست از مینیون قوی تر و بهتر است اما سرعت آن مقداری کم است . هزینه ی آن ۳ الکسیر است و بسیار با توجه به کارایی اکسیر آن ناچیز است و به تنهایی به دلیل میزان سلامتی و سرعت نسبتا پایینش زیاد موثر نیست اما پشت سربازی دیگر میتواند مفید باشد و همچنین آسیب خوبی وارد میکند که برای این عرشه عالی میباشد.

Goblins: این کارت برای پشتیبانی نیروهای خود و همچنین نابود کردن برج ها و دفاع نیز استفاده میشود و با توجه به مقدار اکسیر کم میتوان گفت تقریبا برای این عرشه مناسب خواهد بود.همچنین برای منحرف کردن نیروهای حریف بسیار کارآمد میباشد.

Fire Spirits: این کارت با هزینه تنها ۲ اکسیر وسیله ای خوب برای حفاظت برج های شما در برابر مینیون ها و گوبلین ها میباشد. این کارت به انداختن خود به روی اینها ان هارا به اتش کشیده و سریعا نابود خواهد کرد و با توجه به میزان هزینه ۲ اکسیر بسیار کم خرج و به صرفه میباشد و به کارتان بسیار خواهد آمد.

Fireball: از این کارت بسیار قوی برای نابود کردن دست جمعی از نیروهای دشمن استفاده میشود.از این کارت نیز میتوان برای پایین کشاندن نیروهای حریف و…. استفاده کرد.این کارت به عنوان سنگ آسمانی بزرگ میباشد و قدرت زیادی را دارا میباشد و بیشتر اوقات نیز میشود با این کلبه گوبلین و… را به کلی نابود کرد.

 

از این ترکیب بسیار عالی لذت ببرید و سعی کنید با تمرین بسیار بر این ترکیب ماهر شوید.

موفق و سربلند باشید…

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبر کردن از
avatar

wpDiscuz
.