عرشه مورتار و تسلا برای آرنا ۸ و ۹ 0

سلام خدمت دوستان عزیز سایت در این آموزش قصد داریم برای شما دوستان گرامی عرشه مورتار و تسلا برای آرنا ۸ و ۹ را آموزش بدهیم.این عرشه میتواند برای دو آرنا گفته شده به خوبی عمل کند زیرا از دو کارت اصلی و دفاعی به نام های مورتار و تسلا استفاده شده است و هدف این عرشه بیشتر نگه داشتن برج های خود در مقابل حریف میباشد.

عرشه مورتار و تسلا برای آرنا ۸ و ۹

Clash Royale Ice SpiritClash Royale Fire SpiritsClash Royale The LongClash Royale Archers
Clash Royale Mega MinionClash Royale TeslaClash Royale MortarClash Royale Bowler

Ice Spirit: از این کارت هم نیز برای یخ زدن چند ثانیه ای نیروهای دشمن میتوان استفاده کرد و با میزان اکسیر آن واقعا با صرفه میباشد.

Fire Spirits: این کارت با هزینه تنها ۲ اکسیر وسیله ای خوب برای حفاظت برج های شما در برابر مینیون ها و گوبلین ها میباشد. این کارت به انداختن خود به روی اینها ان هارا به اتش کشیده و سریعا نابود خواهد کرد و با توجه به میزان هزینه ۲ اکسیر بسیار کم خرج و به صرفه میباشد و به کارتان بسیار خواهد آمد.

Log: این کارت وقتی رها میشود با خود میتواند نیروهای زیادی را در مسافت تقریبا طولانی نابود کند و یا آسیب به آن ها وارد کند به طور مثال وقتی به ویچ برخورد میکند تقریبا نیمی از سلامتی ویچ را میگیرد و بسیار بسیار کارت خوبی برای این عرشه و دیگر عرشه ها میباشد و کاربرد فراوانی دارد.

Archers: یکی از نیرو های کار آمد بازی است که با اینکه دوام چندان زیادی ندارد امّا میتواند در هر دو صورت زمینی و هوایی در برابر دشمنان از شما محافظت کند.همچنین میتواند به عنوان نیرو تهاجمی خوبی باشد.

Mega Minion: مگا مینیون کارتی هوایی مانند مینیون است و همانطور که از اسمش پیداست از مینیون قوی تر و بهتر است اما سرعت آن مقداری کم است . هزینه ی آن ۳ الکسیر است و بسیار با توجه به کارایی اکسیر آن ناچیز است و به تنهایی به دلیل میزان سلامتی و سرعت نسبتا پایینش زیاد موثر نیست اما پشت سربازی دیگر میتواند مفید باشد و همچنین آسیب خوبی وارد میکند که برای این عرشه عالی میباشد.

Tesla: کارت تسلا جزو کارت های اصلی این عرشه است که برای دفاع از برج های شما دربرابر نیروهای حریف استفاده میشود و کاربرد بسیار زیادی برای دفاع از شما دارد.این کارت با زدن صاعقه هایی به نیروهای حریف آسیب خوبی به ان ها وارد میکند.

Mortar: این کارت کارت اصلی این عرشه میباشد و در اینجا از مورتار برای دفاع از برج های خود باید استفاده نمایید . از این کارت برای قسمت دفاعی از برج ها استفاده میشود و میتواند با قدرت زیادی که دارد بسیاری از نیروهای حریف را نابود کند و از آسیب به برج های شما جلوگیری کند.

Bowler: بولر یکی از بهترین کارت ها میباشد که کارش تهاجم میباشد و با قدرت فراوان که توسط سنگ ها پرتاب میکند میتواند به برج ها و همچنین نیروهای حریف آسیب جدی وارد کند.

 

دوستان عزیز این عرشه همانطور که گفتیم بیشتر بر این تاکید دارد که برج های شما با دو کارت مورتار و تسلا در امان باشد و شما با کارت های دیگر به سراغ برج های حریف بروید.درواقع این عرشه کمک زیادی میکند تا شما بتوانید بازی را بدون هیچ تاج و امتیازی برای حریف پیروز شوید.

موفق و پیروز باشید رویال بازها… 🙂

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبر کردن از
avatar

wpDiscuz
.