عرشه خشم جاینت برای کلش رویال 0

سلام دوستان عزیز امروز قصد داریم برای شما عرشه خشم جاینت برای کلش رویال را ارائه بدهیم. با این عرشه به راحتی قادر خواهید بود تا به کاپ های بالاتر صعود کنید و موفقیت های زیادی را کسب نمایید.این عرشه با استفاده از دو کارت بسیار خوب به نام های جاینت و ریج چیده شده است. برای مشاهده عرشه با ما همراه باشید…

عرشه خشم جاینت برای کلش رویال

Clash Royale GiantClash Royale RageClash Royale ZapClash Royale The Long
Clash Royale MinionsClash Royale Mega MinionClash Royale ArchersClash Royale Tombstone

در این آموزش قصد داریم برای شما راهکارها و روش های نبرد با این عرشه را توضیح بدهیم بنابراین ویژگی های کارت های این عرشه را در این آموزش توضیح نخواهیم داد ولی به برخی ویژگی های مهم اشاره خواهیم نمود.

چند نکته مهم برای این عرشه:

+ داشتن آرامش و صبر زیاد برای رها کردن کارت ها در بازی

+ داشتن هدف و دقت برای نابود کردن برج های حریف

+ استفاده از کارت های سنگ قبرستان و مینیون برای منحرف کردن نیروهای حریف و دفاع از برج های خود

+ سعی کنید قبل از شروع استفاده از این عرشه چندین بار توسط نردهای دوستانه این عرشه را تمرین کنید.

+ اصلا نگران تمام شدن اکسیر های خود نباشید این عرشه با دقت بر میزان اکسیر نیز چیده شده است.

دوستان عزیز به بررسی چند نکته مهم پرداختیم حال نیز به بررسی ویژگی ها و کاربردهای دو کارت مهم این عرشه یعنی ریج و جاینت میپردازیم:

جاینت: در این عرشه جاینت به عنوان سپر و تخریب گر در مقابل برج ها میباشد . جاینت که اصلی ترین کارت این عرشه میباشد نقش بسزایی در این ترکیب دارد و میتوان گفت اگر جاینت در این عرشه نباشد این عرشه هم معنایی نخواهد داشت و با شکست مواجه میشود.

ریج: این اسپل میتواند به نیروها قدرت و سرعت زیادی بدهد تا بتوانند به راحتی و با سرعت زیاد برج های حریف را نباود کنند.این اسپل از نظر بنده و تمامی بازیکنان برتر بازی بهترین اسپل شناخته میشود و واقعا در اکثر عرشه ها نقش مهمی دارد و بودن این کارت در عرشه ها تقریبا ضروری میباشد.

 

دوستان عزیز شما باید سعی کنید همیشه جاینت را در اول رها کنید و با نیروهای دیگر این عرشه خود از جاینت حمایت و پیشتبانی کنید تا بتواند به راحتی دشمن را نابود کند همچنین اسپل ریج را باید زمانی استفاده کنید که نیروهای شما به خصوص جاینت نزدیک برج های حریف شده باشد مشاهد میکنید که جاینت با خشم فراوان به برج های حریف آسیب میرساند و با کمک نیروهای دیگر در کسری از ثانیه دشمن را نابود میکنند.

 

امیدوارم ا این آموزش لذت کامل برده باشید.

موفق باشید…

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبر کردن از
avatar

wpDiscuz
.