معرفی دک رم کنترل 0
دوستان عزیز ، امروز میخواهیم دک رم کنترل ، مناسب برای آرنا ۹ به بالا را برای شما در وبسایت بدوگیم به صورت اختصاصی نگارش کنیم ! با ادامه مطلب همراه باشید …

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

معرفی دک گالم راکت

معرفی دک رم کنترل
Ram-control-deck-1

Three Musketeers : سه تفنگدار یا تری ماسکتیر را شاید بتوان سنگین ترین کارت کلش رویال دانست ، این کارت نیاز مند ۹ عدد اکسیر است و اگر در عرشه ای قرار گیرد ؛ به دلیل جبران هزینه بالای این کارت ، دک قطعا نیازمند کارت اکسیر کالکتور نیز بوده و دک سنگینی هم محسوب میشود !

Dark Prince : دارک پرینس یا شوالیه تاریک ، کارتی از دسته کارت های اپیک هست و قیمت آن ۴ اکسیر است و در آرنا ۷ قابل دسترسی میباشد و ۸ لول ( ۹ لول در صورت میرور شدن ) قابل ارتقا ست . این کارت عملکردی همانند شوالیه دارد اما ضربه خود را به صورت پخش ( splash ) وارد می کند .

Bats : خفاش ها یا بتس ، از کارت های کوچک و ن چندان مهم در این دک میباشند ! این کارت شامل ۳ عدد خفاش در حال پرواز میباشد و نیازمند به ۲ عدد اکسیر مورد نیاز است !

Bandit : راهزن یا بندیت ، فوق العاده است ، سرعتی که بندیت در حمله به دشمن دارد را هیچ کارتی ندارد ، این نیرو هم در دفاع و هم در حمله بسیار خوب و حتی عالی است و اگر شما دارای لول های بالای این کارت باشید ، این قطعا برای شما یک مزیت به حساب می آید !

Ice Golem : غول یخی یا آیس گولم ، وظیفه سرگرم کردن نیرو های دشمنان در هنگام دفاع و حتی حمله را بر عهده دارد ! این کارت بعد از نابودی هاله ای از دور خود را برای مدت کوتاهی متوقف یا به اصطلاح فریز میکند تا زمان بیشتری برای شما بخرد !

Elixir Collector : سازنده اکسیر یا اکسیر کالکتور ، هم که کاملا مشخص است که وظیفه ای دارد و نیازی به توضیح نیست !

Battle Ram : مهم ترین کارت این دک ، بتل رم نام دارد و متشکل از ۲ بربرین میباشد که سلاحی را روی دستان خود نگاه داشته و به طور مستقیم به برج های حمله ور میشوند ، از این کارت فقط و فقط باید در حملات استفاده نمود !

Zap : اسپل زپ وظیفه از بین بردن نیرو های کم جان را بر عهده دارند ، البته این کارت میتواند قدرت بارگذاری شده در نیروهایی چون اسپارگی ، اینفرنو دراگون و … را از بین ببرد !


هر گونه سوال ، اگر در رابطه با دک رم کنترل ، مناسب برای آرنا ۹ به بالا و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

بیژن خدابخش

بیژن خدابخش هستم ، متولد 5 شهریور سال 1378 ، در مشهد مقدس زندگی و کار میکنم . فعلا به نویسندگی ، طراحی گرافیک ، توسعه و ویرایش قالب و افزونه های وردپرس و به طور کلی به وبمستری مشغول هستم ! تمام دانش هایم را با تلاش و بدون معلم بدست آورده ام و در سایت های مختلفی که فعالیت دارم سعی میکنم آنها را در اختیار شما قرار دهم ! موفق و پیروز باشید !

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبر کردن از
avatar

wpDiscuz
.