همه چیز درباره کارت Royal ghost 0
با توجه به اینکه نیروی جدیدی به نام کارت Royal ghost در تاریخ ۱۴ دی ۱۳۹۶ به بازی کلش رویال افزوده شده ، ما به عنوان بزرگترین و اولین مرجع تخصصی بازی کلش رویال ، تصمیم به نوشتن مطلب نقد و بررسی آن گرفتیم تا شما کاربران عزیز بتوانید بهترین استفاده را از این کارت ببرید ! با ادامه مطلب همراه شوید …

 

همه چیز درباره کارت Royal ghost
all-about-Royal-ghost-1

“ ناگهان و پنهان حرکت می کند ، تا اولین ضربه بع دشمن وارد کند و آن هارا شگفت زده کند ؛ سپس نهان می شود ! ”

نیروی جدیدی در تاریخ ۱۴ دی ۱۳۹۶ به بازی کلش رویال افزوده شده که نام آن Royal Ghost یا روح سلطنتی میباشد ! روح سلطنتی تا اولین ضربه ای که به دشمن می زند ، پنهان و غیر قابل دیدن هست ؛ بعد از اولین ضربه ای که حریف وارد میکند پدیدار می شود و قابل رویت برای دشمن هست ! به همین خاطر همیشه اولین ضربه با روح سلطنتی است ! این کارت برای غافلگیری و حملات tanking بسیار مفید و خوب است !

Royal Ghost یک کارت تهاجمی بسیار قدرتمند و مفید است ، زیرا نامرئی بودن او به رسیدن به نیروهای کلیدی مثل پرینسس و ویزارد بسیار کمک خواهد کرد ! برای از بین بردن این کارت بهترین مورد ، استفاده از نیرو هایی با سلامتی و جان بالا همانند پکا و جاینت است ، در هنگام پدیدار شدن این کارت میتوانید ان را از پای در آورید !

Royal ghost را با کارت های زیر میتوانید جفت کنید و پشت سر هم رها کنید :

همه چیز درباره کارت Royal ghost
all-about-royal-ghost-2

نکته : اسپل ها و ناحیه های مشابه ، بر روی این کارت تاثیر گذار هستند ، چه در حالت پنهان و چه غیر پنهان !

نکته : روح سلطنتی نمی تواند روح سلطنتی حریف را منحرف کند . در عوض ، آنها فقط یکدیگر را نادیده می گیرند .

در تصویر پایین میتوانید جزئیات و مشخصات این کارت ، اعم از : سرعت ، زمان ساخت ، اکسیر مورد نیاز ، نوع کمیابی و … را در لول های مخلتلف مشاهده نمایید :

همه چیز درباره کارت Royal ghost
all-about-royal-ghost-3

همچنین این کارت را میتوانید با عرشه ای بسیار خوب که در مطلب زیر معرفی کردیم ، اجرا کنید !

معرفی دک مخصوص کارت جدید Royal Ghost

موفق و پیروز باشید !

بیژن خدابخش

بیژن خدابخش هستم ، متولد 5 شهریور سال 1378 ، در مشهد مقدس زندگی و کار میکنم . فعلا به نویسندگی ، طراحی گرافیک ، توسعه و ویرایش قالب و افزونه های وردپرس و به طور کلی به وبمستری مشغول هستم ! تمام دانش هایم را با تلاش و بدون معلم بدست آورده ام و در سایت های مختلفی که فعالیت دارم سعی میکنم آنها را در اختیار شما قرار دهم ! موفق و پیروز باشید !

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبر کردن از
avatar

wpDiscuz
.