بهترین راه های مقابله با ویزارد 4

با سلام خدمت کاربران ایران کلش و کلش رویال. امروز میخواهیم به شما آموزش بدهیم که چگونه میتوانید با ویزارد مقابله کنید. ویزارد یکی از پرطرفدار ترین کارتهای بازی است امّا بازیکنان زیادی در مورد راه های مقابله با آن اطلاعات چندانی ندارند پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید…

counter-wizard-min
بهترین-راه-های-مقابله-با-ویزارد-best-ways-to-deal-defeat-with-wizard

چگونه با ویزارد مقابله کنیم؟

نکته کوتاه: ویزارد ۵.۵ محدوده دارد و ضربه آن نیز به صورت فراگیر است.

به نظر میرسد که مقابله با ویزارد بسیار دشوار است امّا اینطور نیست بلکه اگر از نکات زیر استفاده کنید بسیار آسان است.

  • اگر شما توپ آتشین دارید و حریفتان ویزاردرا پشت برج ها رها میکند از آن استفاده کنید. البتّه مطمعن شوید که الکسیر حریفتان بیشتر از شما نیست چون ممکن است یک حمله غافلگیرانه انجام دهد.(اگر توپ آتشین شما یک لول بالاتر از ویزارد حریف باشد در یک ضربه خواهد مرد.)
  • بیشتر بازیکنان معمولاً از یک نیرو به عنوان محافظ برای ویزارد استفاده میکنند مانند گولم و جاینت. در این هنگام صبر کنید تا وارد زمین شما شوند و سپس بلافاصله یک نیرو با ضربه قوی دقیقاً روی ویزارد رها کنید تا کارش را تمام کند. (مانند: مینی پکا،پرینس،شوالیه،پرینس سیاه و …)
  • آیا ازدحام یک نیرو میتواند در مقابله باویزارد کارساز باشد؟ بله. من معمولا از این روش برای از بین بردن آنها استفاده میکنم امّا باید آن را به درستی انجام دهید. نیرویی که تعدادش زیاد است را انتخاب و دقیقاً روی ویزاردرها کنید امّا نه خیلی زود نه خیلی دیر. انجام دادن این کار به درستی و یادگرفتن آن نیازمند زمان است امّا اگر از آن به درستی استفاده کنید میتوانید الکسیر زیادی صرفه جویی کنید.(از این روش برای مقابله با بمب انداز استفاده نکنید!)
swarm-vs-wizard-min
بهترین-راه-های-مقابله-با-ویزارد-best-ways-to-deal-defeat-with-wizard
  • بربر ها نیز گزینه بسیار مناسبی برای مقابله با ویزاردهستند و میتوانند در مقابله با دیگر نیرو های نیز کارساز باشند. آنها را زیاد دور از ویزاردرها نکنید چون در اینصورت حتّی نمیتوانند کوچکترین آسیبی به ویزاردوارد کنند. اگر بربر ها را فقط یک ثانیه زودتر از موعد رها کنید آنها ویزارد را ازبین خواهند برد ولی آسیب زیادی خواهند دید و میتوانند به آسانی توسط برج حریفتان کشته شوند. بهترین راه این است که آن ها را دقیقاً روی ویزارد رها کنید. در اینصورت ویزارد میتواند فقط یکی از آنها را بکشد.
barbarians-vs-wizard-min
بهترین-راه-های-مقابله-با-ویزارد-best-ways-to-deal-defeat-with-wizard
  • اگر ویزارددر حال هدف گیری برج شما باشد،نیرو هایتان را پشت برجتان رها نکنید چون ویزارد ضربه فراگیر دارد و میتواند هم به نیرو هایتان آسیب وارد کند و هم به برجتان. بهترین راه آن است که آن ها را پشت ویزاردرها کنید و اگر از نیرو هایی استفاده میکنید که میتوانند از دور ویزاردرا مورد حمله قرار دهند آن ها را در مرکز زمینتان رها کنید.

ویدئو آموزشی:


ممنون از اینکه تا این لحظه ما را همراهی کردید. چنانچه نظری داشتید خوشحال میشویم آن را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

Avatar

دیدگاه بگذارید

4 نظر برای "بهترین راه های مقابله با ویزارد"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
سینا
Guest
سینا
7 سال و 8 ماه و پیش

مطلبت قشنگ بود . ولی من بیشتر عاشق آهنگش شدم میشه اسمشو بگید.

حامد
Guest
7 سال و 2 ماه و پیش

اگه اون موقع كارت بربرمون تو ليست نبود چي؟!؟

علیرضا
Guest
علیرضا
6 سال و 11 ماه و پیش

باسلام خدمت همگی دوستان،میخواستم یه لشگر فول با مینر برای ارنا۶بگین باتشکر.
لطفا در سایت مطرح کنید؟

مهدی استیری
Member
6 سال و 11 ماه و پیش

چشم حتما

wpDiscuz
.