زمان و مکان رهاسازی کارت ها 2

سبک بازی کلش رویال ب گونه ای است که شما میتوانید در آن حرکت های خوب یا بد انجام دهید که صدالبته شما دوست دارید که حرکت های خوب را انجام دهید. در واقع قسمت اصلی یک حرکت خوب به استفاده از کارت های درست در موقعیت های درست مربوط میشود ولی همه ی آن نیست. در یک حرکت خوب ، زمان استفاده از کارت و مکانی که آن را رها میکنید نیز اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت ؛ بنابر این ما امروز قصد داریم تا به شما نکاتی را آمئزش دهیمتا بتوانید استفاده ی موثرتری از کارت هایتان داشته باشید.

*** زمان رهاسازی کارت ها ***

بگذارید تا با موقعیتی آسان شروع کنیم.  موقعیت تک به تک در کلش رویال ، زمانی است که اکثر بازیکنان در آن با کارت های مشابه حریف ، دفاع مینمایند. برای مثال زمانی که شما مشاهده میکنید که یک دسته مینیون درحال حمله به شما هستند ، شما نیز یک دسته مینون برای مقابله با آنها میفرستید.

اگر در زمان حمله مینیون ها ، شما نیز برای مقابله با آنها مینیون بفرستید ، باید بسیار هوشمندانه و حرفه ای بازی کنید چراکه مدت زمان ازادسازی این کارت ۱ ثانیه بوده و اگر آنها را درفاصله نزدیک به نیروهای مهاجم رها کنید ، خواهید دید که نیروهای شما براحتی نابود خواهند شد.

deployment-timing-minion-horde

این اتفاق زمانی رخ خواهد داد که شما کارت خود را رها میکنید ولی هنوز مدت زمان رهاسازی آن به اتمام نرسیده است. و رواقع همین ۱ ثانیه هست که سرنوشت نابودی یا پیروزی شما را رقم خواهد زد. در اکثر دفاع همای این چنینی ، مشاهده شده که نیروهای مدافع به کلی نابود شده است ، درحالی که نیروهای مهاجم حتی کوچکترین آسیبی هم ندیده اند.

*** دفاع با کارت قویتر ***

در برخی اوقات شما به کارت هایی نیاز دارید که ابتدا نیروهای مهاجم را سرگرم کنند. یه مثال خوب برای این گونه نیروها بی بی دراگون است که میتواند یک کارت ارتش مینیون براحتی از پای در بیاورد حتی اگر مینیون ها را مستقیما در جلوی بی بی دراگون رها نکرده باشید. دراین گونه موارد ، بی بی دراگون براحتی و بسیار سریع مینیون ها را نابود میکند درحالی که خودش کوچکترین صدمه ای هم ندیده است.

اگر شما منتظر هستید که بی بی دراگون سرگرم نیروی دیگری شود ، میتوانید مینیون ها و یا هر نیروی دیگری را در پشت سر او رها کنید و در این زمان ، بی بی دراگون سریعا نابود خواهد شد.

locked-target-dragon

این روش بر روی ویزارد ، بربرها و یا دیگر نیروهای این چنینی نیز جواب خواهد داد.

به طور کلی ، شما میتوانید از نیروهای با قابلیت آسیب رسانی گروهی برای نابود کردن هدف های قوی استفاده کنید ولی در آن زمان شما باید به زمان رهاسازی آنها دقت بسیاری داشته باشید.

*** مکان رهاسازی کارت ها ***

هرگز سعی نکنید که نزدیک پل ها از برج های خود دفاع کنید. این یک قانون طلایی است و باید یکی از اصول شما برای بازی باشد.

اگر شما در نزدیکی برج های خود دفاع را شروع کنید ، دو مزیت بزرگ خواهید داشت :

  • پشتیبانی از سوی برجهای دفاعی خود
  • توانایی فریب نیروهای دشمن

مورد اول بنظرم بسیار واضح است اما در بسیاری از موارد نادیده گرفته میشود چراکه در بسیاری از نبردها من به شخصه دیده ام که دو مهاجم دقیقا بر روی پل ها با یکدیگر درگیر میشوند. همیشه این نکته را به یاد داشته باشید که شما به پشتیبانی برج های دفاعی نیاز خواهید داشت چراکه در این صورت هم میتوانید اکسیر خود را به میزان قابل توجهی برای نابودی مهاجمان هدر ندهید و هم اینکه برج های دفاعی به شما قدرت یشتری برای مقابله خواهند داد.

برای درک بهتر شما از این نکته ، مثالی آماده کردیم که این موضوع را به خوبی نشان میدهد. مینیون لول ۸ در مقابل مینیون لول ۷ که از پشتیبانی برج ها برخوردار است :

defending-own-sidedefending-own-side2

*** نتیجه گیری ***

حالا شما میتوانید کاملا اهمیت مکان و زمان رهاسازی کارت ها را برای پیروزی درک کنید. و این نکته را در نظر داشته باید که زمان خوب برای راهاسازی کارت ها موضوعی که اکثر اوقات فراموش میشود و همین فراموشی میتواند منجر به شکستی بزرگ شود ولی اگر این نکات همیشه در ذهن شما بماند ، پیروز همیشگی میدان خواهید بود.

Avatar

امیر نیلچی هستم ، 4 سال از عمر 19 ساله ی خودم رو صرف بازی های آنلاین ازجمله کلش و کلش رویال کردم. بسیار علاقه مند به نویسندگی هستم و سررشته کمی نیز درزمینه برنامه نویسی اندروید دارم.

دیدگاه بگذارید

2 نظر برای "زمان و مکان رهاسازی کارت ها"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
sorush
Guest
sorush
7 سال و 5 ماه و پیش

لطفا یک ترکیب برای رفتن به ارنای فروزن پک باکارت پرنس پیشنهاد کنید

نوید
Guest
نوید
7 سال و 4 ماه و پیش

من با این ترکیبی که میگم به ارنای فروزن رفتم
فایر بال-زپ-جاینت-ویزارد-پرنس-اسپیر گوبلین-اینفرنو و مینیون هورد

wpDiscuz
.