پیشنمایش دوم آپدیت کریسمس کلش رویال: چهار کارت جدید! 2

پس از رونمایی ناگهانی پیشنمایش اول توسط سوپرسل که در ساعات بامدادی انجام گرفت ، لحظاتی قبل ، سوپرسل از پیشنمایش دوم نیز به نام چهار کارت جدید رونمایی کرد!! بنظر میرسد سوپرسل برای معرفی ویژگی های آپدیت پیش رو عجله بسیاری دارد و میتوان گفت با توپ پر آمده است بنابراین منتظر پیشنمایش های بیشتری باشید!!

clash-royale-new-cards

پیشنمایش دوم : چهار کارت جدید!!

تصویر بالا چهار نیروی جدید که در آپدیت کلش رویال خواهد آمد را نشان میدهد.

کارت ها هر دو هفته آزاد خواهند شد که از تاریخ ۱۳ ژانویه مصادف با ۲۴ دی ۱۳۹۵ شروع به آزاد سازی کارت ها میشود که اولین کارت آن  Dart Goblin یا همان گوبلین دارت دار میباشد.

*** Dart Goblin ***

dart-goblin

این کارت با نام فارسی گوبلین دارت دار سرعت بالایی را دارا میباشد و دارتی به با خود دارد که به وسلیه آن میتواند فاصله های دور از خود را مورد هدف تیرهای آن قرار دهد.همچنین این کارت از نوع کارت های rare یا همان نادر و کمیاب میباشد.

میزان آسیب این کارت در ثانیه ۱۳۲ میباشد و میزان آسیب یا همان دمیج این کارت ۹۳ میباشد.همچنین میزان سلامتی این کارت ۲۱۶ و سرعت ضربه ۰.۷ ثانیه است. اهداف این نیرو نیروهای زمینی و هوایی میباشد و زمان برای گذاشتن آن در بازی ۱ ثانیه است.

*** Executioner ***

executioner

این کارت در معنی فارسی به نام جلاد میباشد.این نیرو با انداختن تبر خود به صورت چرخشی به سمت حریف های خود آسیب جدی به آن ها وارد خواهد کرد و تبر او باز به سمت خود برمیگردد و دوباره به نیروها آسیب وارد میکند.همچنین این کارت از نوع کارت های Epic یا همان کارت های حماسی میباشد.

میزان آسیب این کارت در ثانیه ۲×۵۸ میباشد و میزان آسیب یا همان دمیج این کارت ۲×۱۴۰ میباشد.همچنین میزان سلامتی این کارت ۱۰۱۰ و سرعت ضربه ۲.۴ ثانیه است. اهداف این نیرو نیروهای زمینی و هوایی میباشد و زمان برای گذاشتن آن در بازی ۱ ثانیه است.

*** Battle Ram ***

battle-ram

نام فارسی این کارت نبرد رام میباشد.این کارت دو بربر را به همراه دارد که چوبی به پشت خود حمل کرده و پس از مدتی که آن را رها کرده ایم سرعت آن زیاد میشود و به برج حریف برخورد میکند و سپس بربرها چوب را انداخته و با قدرت خود به مقابله با برج حریف میروند.همچنین نوع این کارت Rare یا همان نادر یا کمیاب است.

سرعت این کارت متوسط میباشد میزان آسیب یا همان دمیج این کارت ۲۴۶ میباشد.همچنین میزان سلامتی این کارت ۷۵۶  است. اهداف این نیرو ساختمان ها مانند برج های حریف میباشد و زمان برای گذاشتن آن در بازی ۱ ثانیه است.

*** Goblin Gang ***

goblin-gang

نام این کارت در فارسی به معنای گوره گوبلین ها میباشد.این کارت از دو گروه گوبلین ها ساخته شده است که گوبلین های نیزه دار و چاقو دار هستند.این کارت از نوع کارت های عادی میباشد.

و زمان برای گذاشتن آن در بازی ۱ ثانیه است.همچنین برای ساخت این کارت نیاز به تنها ۳ اکسیر میباشد.

ویدیو پیشنمایش دوم بزودی…

 

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

2 نظر برای "پیشنمایش دوم آپدیت کریسمس کلش رویال: چهار کارت جدید!"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
بنده خدا
Guest
بنده خدا
6 سال و 11 ماه و پیش

با تشکر از مطالب خوبتون . بی زحمت فیلم رو هم بگذارید …

ali
Guest
ali
6 سال و 11 ماه و پیش

برای پیشنمایش دوم ویدئو نمیگذارید

wpDiscuz
.