معرفی دک جاینت دابل پرینس 1
دوستان عزیز ، امروز میخواهیم دک جاینت دابل پرینس ، مناسب برای آرنا ۸ به بالا را برای شما در وبسایت بدوگیم به صورت اختصاصی نگارش کنیم ! با ادامه مطلب همراه باشید …

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

معرفی دک جاینت دابل پرینس

معرفی دک جاینت دابل پرینس
Giant-double-Prince-1

Dark Prince : دارک پرینس یا شوالیه تاریک ، کارتی از دسته کارت های اپیک هست و قیمت آن ۴ اکسیر است و در آرنا ۷ قابل دسترسی میباشد و ۸ لول ( ۹ لول در صورت میرور شدن ) قابل ارتقا ست . این کارت عملکردی همانند شوالیه دارد اما ضربه خود را به صورت پخش ( splash ) وارد می کند .

Ice Spirit : نقش روح یخی یا آیس اسپیریت هم در این عرشه فریز کردن و یخی کردن دشمنان یا برج حریف هست ! شما با استفاده از این کارت در مدت زمان کمی میتوانید حریف تان را فریز و متوقف کنید ! اگر به خوبی از این کارت استفاده شود ، خیلی کارت خوبی است.

Giant : جاینت یا غول را میتوان رکن اصلی حمله در این دک دانست ! در پشت سر این کارت باید دیگر نیرو های خود مثل اسپارکی و … را رها کنید ! این کارت سلامتی زیادی دارد و میتوانید سپر کارت های شما تا برج حریف باشد !

Electro Wizard : جادوگر برقی یا الکترو ویزارد هم همانند مگانایت عمل میکند و میتواند نقش موثری در این دک داشته باشد ! این کارت وظیفه خاصی ندارد و در دفاع و حمله میتواند نیروهای دیگر را پشتیبانی و همیاری کنید !

Mega Minion : مگا مینیون هم میتواند نقش موثری در این دک داشته باشد ! این کارت وظیفه خاصی ندارد و در دفاع و حمله میتواند نیروهای دیگر را پشتیبانی و همیاری کنید !

Poison spell : پویزن اسپل یا اسپل سم ، دارای کاربرد بسیار جالبی میباشد ، این کارت را سعی کنید در مکانی رها کنید که هم برج حریف را بگیرد و هم مقداری از نیرو هارا ، این اسپل سرعت و جان نیرو ها و برج را کاهش میدهد !

Prince : پرینس یا شاهزاده ، کارتی از نوع اپیک هست که میتواند نیروی بسیار زیادی را بر دشمن وارد کند و حتی سر نوشت ساز یک حمله باشد ! این کارت نیازمند ۵ عدد اکسیر هست و با قدرتی که در لول های بالای این کارت پنهان شده بسیار ارزشمند شده است !

Zap : اسپل زپ وظیفه از بین بردن نیرو های کم جان را بر عهده دارند ، البته این کارت میتواند قدرت بارگذاری شده در نیروهایی چون اسپارگی ، اینفرنو دراگون و … را از بین ببرد !


هر گونه سوال ، اگر در رابطه با دک جاینت دابل پرینس ، مناسب برای آرنا ۸ به بالا و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

بیژن خدابخش

بیژن خدابخش هستم ، متولد 5 شهریور سال 1378 ، در مشهد مقدس زندگی و کار میکنم . فعلا به نویسندگی ، طراحی گرافیک ، توسعه و ویرایش قالب و افزونه های وردپرس و به طور کلی به وبمستری مشغول هستم ! تمام دانش هایم را با تلاش و بدون معلم بدست آورده ام و در سایت های مختلفی که فعالیت دارم سعی میکنم آنها را در اختیار شما قرار دهم ! موفق و پیروز باشید !

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "معرفی دک جاینت دابل پرینس"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
dark prince
Member
dark prince
5 سال و 8 ماه و پیش

الکترو ویز ندارم چی کار کنم؟

wpDiscuz
.