عرشه هوگ یخی برای کلش رویال 2

سلام دوستان در این پست قصد داریم برای شما عرشه هوگ یخی برای کلش رویال را توضیح بدهیم. در واقع این عرشه از نیروهای هوگ و نیروی دیگر یخی تشکیل شده است که در ادامه مشاهده خواهید کرد. این ترکیب به شما کمک بسیاری خواهد کرد و شمارا در راستای بالابردن کاپ یاری میکند.  باما همراه باشید…

عرشه هوگ یخی برای کلش رویال

Clash Royale Hog RiderClash Royale Ice SpiritClash Royale Ice GolemClash Royale Guards
Clash Royale Mega MinionClash Royale ZapClash Royale PoisonClash Royale Inferno Tower

Hog Rider: کارت اصلی این عرشه هوگ میباشد. این کارت در این عرشه به عنوان نیرویی تهاجمی عمل خواهد کرد و در کنار اسپل زپ این کارت را باید در حفاظت قرار دهید تا توسط نیروهای حریف شما نابود نشود زیرا این کارت اگر سالم به برج های حریف برسد میتواند آسیب جدی به حریف شما وارد کند.

Ice Golem: کارت گولم یخی که با میزان ۲ اکسیر میباشد واقعا بسیار عالی میباشد و میتواند به عنوان سپر دفاعی برای عرشه شما باشد و همچنین پس از نابود شدن منفجر میشود و چیزهای نزدیک خود را برای مدتی کمی منجمد میکند و حرکت ان هارا کم میکند.

Ice Spirit: از این کارت هم نیز برای یخ زدن چند ثانیه ای نیروهای دشمن میتوان استفاده کرد و با میزان اکسیر آن واقعا با صرفه میباشد.

Inferno Tower: این کارت هم نیز فقط برای دفاع از برج های شما موثر میباشد و اسیب بالایی و میزان سلامتی بالایی دارد و واقعا نابود کردن این کارت هنر و قدرت زیادی میخواهد.

Poison: نقش پویزن در این عرشه نابود کردن مینیون هورد های حریف و یا نیروهایی که ریز و تعداد بالا هستند مانند اسکلت های زیاد میباشد.

Mega Minion: مگا مینیون کارتی هوایی مانند مینیون است و همانطور که از اسمش پیداست از مینیون قوی تر و بهتر است اما سرعت آن مقداری کم است . هزینه ی آن ۳ الکسیر است و بسیار با توجه به کارایی اکسیر آن ناچیز است و به تنهایی به دلیل میزان سلامتی و سرعت نسبتا پایینش زیاد موثر نیست اما پشت سربازی دیگر میتواند مفید باشد و همچنین آسیب خوبی وارد میکند که برای این عرشه عالی میباشد.

Guards: از کارت گارد ها در این عرشه به عنوان گوشت ترکیب استفاده میشود و مرکز و قلب حمله را این کارت انجام میدهد زیرا با قدرت زیاد آن ها میتوان بلافاصه برج های حریف را پایین کشید و پیروز میدان بود.

Zap: این کارت میتواند کارت بسیار عالی با توجه به قدرتش و میزان اکسیر ۲ برای این عرشه باشد.میتواند برای مدتی نیروهای حریف را ضعیف کند و کمی از میزان سلامتی ان ها کاسته کند.

hog-ice-deck-2

امیدوارم از این آموزش استفاده کافی را برده باشید.

موفق باشید…

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

2 نظر برای "عرشه هوگ یخی برای کلش رویال"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
سامان
Guest
سامان
6 سال و 11 ماه و پیش

در اصل در این دک باید جای آرچر و مگا مینیون رو عوض کرد.
در کل نسبتا خوب بود.

سامان
Guest
سامان
6 سال و 11 ماه و پیش

ببخشید آرچر و گاردس.

wpDiscuz
.