عرشه هوگ کوره برای آرنا ۷ 1

در این پست قصد داریم برای شما عرشه هوگ کوره برای آرنا ۷ را ارائه بدهیم.این ترکیب بسیار مورد تایید بازیکنان تاپ و همچنین بنده میباشد زیرا کارت های ترکیبی این عرشه بسیار خوب و مفید هستند که میتوانند شمارا در راستای پیشرفت یاری کنند.این عرشه را جدی بگیرید و حداقل سعی کنید دوبار از آن استفاده کنید تا نتیجه را ببینید…

عرشه هوگ کوره برای آرنا ۷

Clash Royale Hog RiderClash Royale FurnaceClash Royale Mini P.E.K.K.AClash Royale Rocket
Clash Royale ArrowsClash Royale PrincessClash Royale MinionsClash Royale Skeleton Army

Furnace: کارت کوره برای انحراف کردن نیروهای حریف به کار میرود و اگر شما یک کارت کوره لول خوب و معقول داشته باشید میتوانید به خوبی نیروهای تهاجمی دشمن خود را منحرف کنید همچنین این کارت با ارواح های اتشین که تولید میکند میتواند وسیله ای بسیار عالی برای نابودی بربر گوبلین ها و…. باشد.

Hog Rider: کارت اصلی این عرشه هوگ میباشد. این کارت در این عرشه به عنوان نیرویی تهاجمی عمل خواهد کرد و در کنار اسپل راکت این کارت را باید در حفاظت قرار دهید تا توسط نیروهای حریف شما نابود نشود زیرا این کارت اگر سالم به برج های حریف برسد میتواند آسیب جدی به حریف شما وارد کند.

Princess: کارت پرنسس یکی از بهترین کارت هایی است که بسیاری از کاربران دوست دارد این کارت را داشته باشند و از آن استفاده کنند.این کارت میتواند از راه بسیار دور تیرهای آتشینی را رها کند و به بسیاری از نیروهای حریف آسیب وارد کند ولی این کارت میزان سلامتی بسیار کمی دارد و با یک کارت اررو نابود میشود بنابراین باید حواستان را هنگام استفاده از این کارت جمع کنید زیرا میزان اکسیر برای ساختن این کارت ۹ اکسیر میباشد که بسیار زیاد است ولی اگر درست استفاده شود کاملا موثر و مفید است.

Skeleton Army: کارت اسکلت زیاد کارتی است که در اکثر عرشه ها استفاده میشود و از ان برای منحرف کردن حریف و یا نابودی نیروهایی همچون بربر جاینت . جاینت اسکلت و… بسیار استفاده خواهد شد ولی سمی ترین چیز برای این کارت کارت تیروکمان یا همان اررو میباشد که به راحتی نابود کننده این کارت میباشد.

Rocket: راکت که مهمترین و اصلی ترین بخش این ترکیب است با قدرت بسیار فراوانی که دارد میتواند به راحتی اسپارکی و… را نابود کند و همچنین میزان آسیب بالایی به برج های حریف شما بزند در این ترکیب از این کارت به عنوان گول زدن و محاصره حریف شما استفاده میشود .

Mini P.E.K.K.A: این کارت با سرعت زیاد و میزان آسیب زیادی که میزند بسیار عالی میباشد و بهترین راه مقابله با رویال جاینت و…. میباشد.با این کارت میتوانید در تهاجم نیز استفاده کنید و به راحتی با چند ضربه برج های دشمن شما پایین میاید.

Minions: از این کارت هم نیز میتوان برای نابودی نیروهای دشمن استفاده کرد که نمیتوانند هوایی حمله کنند.این کارت با چند مینیون همراه است و برای نابودی حرف اول را میزند.

Arrow: همانطور که در آموزش های قبل گفتیم از این کارت جهت از بین بردن نیروهای تعداد بالا و میزان سلامتی کم مانند مینون ها گوبلین هاو… استفاده میشود و کاربرد فراوانی دارد و در اکثر ترکیب ها این کارت باید وجود داشه باشد.

 

امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید.

موفق و پیروز باشید…

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "عرشه هوگ کوره برای آرنا ۷"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
Saba royal
Guest
Saba royal
6 سال و 11 ماه و پیش

اشتباه نوشتید پرنسس ۹ اکسیر میخواد لطفا درستش کنید

wpDiscuz
.