عرشه هوگ رایدر و بالون برای آرنا ۸ 4

سلام دوستان در این پست قصد داریم برای شما عرشه هوگ رایدر و بالون برای آرنا ۸ را توضیح بدهیم . عرشه ای که با آن به راحتی قادر خواهید بود تا نیروی های حریف و همچنین برج ها را به راحتی نابود کنید و اکثر اوقات پیروز میدان باشید. با ما در ادامه برای توضیحات بیشتر این عرشه همراه باشید…

عرشه هوگ رایدر و بالون برای آرنا ۸

Clash Royale Hog RiderClash Royale BalloonClash Royale Ice GolemClash Royale Tombstone
Clash Royale Baby DragonClash Royale PrincessClash Royale Spear GoblinsClash Royale Zap

Hog Rider: این کارت در این عرشه به عنوان نیرویی تهاجمی عمل خواهد کرد و در کنار اسپل راکت این کارت را باید در حفاظت قرار دهید تا توسط نیروهای حریف شما نابود نشود زیرا این کارت اگر سالم به برج های حریف برسد میتواند آسیب جدی به حریف شما وارد کند.

Balloon: این کارت که اصلی ترین کارت این عرشه میباشد با میزان آسیب بسیار جدی به برج های حریف عمل خواهد کرد و تنها هدف این کارت ساختمان ها میباشد.این کارت واقعا عالی میباشد و شما باید سعی کنید تا از این کارت در برابر نیروهای حریف حفاظت شود.

Ice Golem: کارت گولم یخی که با میزان ۲ اکسیر میباشد واقعا بسیار عالی میباشد و میتواند به عنوان سپر دفاعی برای عرشه شما باشد و همچنین پس از نابود شدن منفجر میشود و چیزهای نزدیک خود را برای مدتی کمی منجمد میکند و حرکت ان هارا کم میکند.

Tombstone: این کارت نیز همانند کارت های اسکلت دیگر  همانند انحراف کننده عمل میکند و با تولید اسکلت نیروهای دشمن را منحرف میکند و باعث میشود تا نیروهای دشمن برای چند لحظه حواسشان به این اسکلت های کوچک پرت شود.

Baby Dragon: کارت بچه دراگون از جمله کارت هایی است که از روش هوایی حمه میکند و از دهان خود آتش هایی کوچک میفرستد که آسیب نسبتا خوبی به حریف میرساند.این کارت میتواند در اکثر عرشه ها بسیار مقاوم و خوب باشد و از آن میتوان برای پشتیبانی نیروهای خود استفاده کرد.

Princess: کارت پرنسس یکی از بهترین کارت هایی است که بسیاری از کاربران دوست دارد این کارت را داشته باشند و از آن استفاده کنند.این کارت میتواند از راه بسیار دور تیرهای آتشینی را رها کند و به بسیاری از نیروهای حریف آسیب وارد کند ولی این کارت میزان سلامتی بسیار کمی دارد و با یک کارت اررو نابود میشود.

Spear Goblins: گوبلین نیزه دار یک کارت شگفت انگیز برای دفاع در مقابل کارت های هوایی و منحرف کردن نیرو ها به سمت خودشان است.من همیشه دوست دارم با آنها کارت های پکا ، جاینت اسکلتون،پرنس و مینیون هورد را فریب بدهم.

Zap: این کارت میتواند کارت بسیار عالی با توجه به قدرتش و میزان اکسیر ۲ برای این عرشه باشد.میتواند برای مدتی نیروهای حریف را ضعیف کند و کمی از میزان سلامتی ان ها کاسته کند.

 

امیدوارم از این آموزش لذت برده باشید.

موفق باشید…

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

4 نظر برای "عرشه هوگ رایدر و بالون برای آرنا ۸"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
Saba royal
Guest
Saba royal
6 سال و 11 ماه و پیش

اشتباه نوشتید پرنسس ۹ اکسیر میخواد لطفا صحیحش کنید

سامان
Guest
سامان
6 سال و 11 ماه و پیش

یکی دکتر خبر کنه!!!

مهدی
Guest
مهدی
6 سال و 10 ماه و پیش

حالت خوبه/.. چت شده پرنسس ۳ اکسیر می خواد حالت خوب نیستا

سامان
Guest
سامان
6 سال و 11 ماه و پیش

عالی بود
فقط این ترکیب چجوری میخواد در برابر گولم یا لاواکلن(لواهاند با اسپل کلون )مقاومت کنه؟؟؟

wpDiscuz
.