عرشه باورنکردنی بالون فریز برای آرنا ۸ 2

سلام دوستان امروز میخواهیم برای شما عرشه باورنکردنی بالون فریز برای آرنا ۸ را ارائه بدهیم.عرشه ای جدید که بسیار جالب و باورنکردنی است و شما را به راحتی به آرنا بالاتر میبرد.این عرشه بسیار متناسب برای آرناهای ۸ میباشد همچنین به شما پیشنهاد میشود در کنار این عرشه تمرین هم داشته باشید.باما همراه باشید…

عرشه باورنکردنی بالون فریز برای آرنا ۸

Clash Royale BalloonClash Royale FreezeClash Royale Ice WizardClash Royale Ice Golem
Clash Royale ZapClash Royale Mega MinionClash Royale Skeleton ArmyClash Royale Inferno Tower

Balloon: این کارت که اصلی ترین کارت این عرشه میباشد با میزان آسیب بسیار جدی به برج های حریف عمل خواهد کرد و تنها هدف این کارت ساختمان ها میباشد.این کارت واقعا عالی میباشد و شما باید سعی کنید تا از این کارت در برابر نیروهای حریف حفاظت شود.

Freeze: دومین کارت اصلی این عرشه اسپل فریز میباشد باید از این اسپل در کنار بالون استفاده نمایید تا به راحتی برج های حریف را نابود کنید.همچنین به راحتی با این اسپل نیروهای حریف را برای لحظه ای منجمد کنید.

Ice Wizard: آیس ویزارد همانند ویزارد ضربه ی فراگیری وارد میکند.امّا در عوض سرعت ضربه ی او در هر ثانیه کمتر است. امّا چون او میتواند سرعت برج ها و نیرو ها را بگیرد این نقص او زیاد به چشم نمی آید.آیس ویزارد گاهی اوقات نیز برای مقابله با سرعت در حال حرکت شاهزاده و شاهزاده استفاده می شود.آیس ویزارد ها به خاطر ضربه فراگیری که دارند میتوانند با عدّه زیادی از نیرو ها نیز مقابله کنند.

Zap: این کارت میتواند کارت بسیار عالی با توجه به قدرتش و میزان اکسیر ۲ برای این عرشه باشد.میتواند برای مدتی نیروهای حریف را ضعیف کند و کمی از میزان سلامتی ان ها کاسته کند.

Mega Minion: مگا مینیون کارتی هوایی مانند مینیون است و همانطور که از اسمش پیداست از مینیون قوی تر و بهتر است اما سرعت آن مقداری کم است . هزینه ی آن ۳ الکسیر است و بسیار با توجه به کارایی اکسیر آن ناچیز است و به تنهایی به دلیل میزان سلامتی و سرعت نسبتا پایینش زیاد موثر نیست اما پشت سربازی دیگر میتواند مفید باشد و همچنین آسیب خوبی وارد میکند که برای این عرشه عالی میباشد.

Skeleton Army: کارت اسکلت زیاد کارتی است که در اکثر عرشه ها استفاده میشود و از ان برای منحرف کردن حریف و یا نابودی نیروهایی همچون بربر جاینت . جاینت اسکلت و… بسیار استفاده خواهد شد ولی سمی ترین چیز برای این کارت کارت تیروکمان یا همان اررو میباشد که به راحتی نابود کننده این کارت میباشد.

Inferno Tower: این کارت هم نیز فقط برای دفاع از برج های شما موثر میباشد و اسیب بالایی و میزان سلامتی بالایی دارد و واقعا نابود کردن این کارت هنر و قدرت زیادی میخواهد.

Ice Golem: کارت گولم یخی که با میزان ۲ اکسیر میباشد واقعا بسیار عالی میباشد و میتواند به عنوان سپر دفاعی برای عرشه شما باشد و همچنین پس از نابود شدن منفجر میشود و چیزهای نزدیک خود را برای مدتی کمی منجمد میکند و حرکت ان هارا کم میکند.

 

همیشه سعی کنید از این عرشه به نحو احسن استفاده کنید و همانطور که گفتیم این عرشه واقعا شگفت انگیز است که با دیدن ترکیب های این عرشه میتوان متوجه شد.

موفق باشید…

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

2 نظر برای "عرشه باورنکردنی بالون فریز برای آرنا ۸"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
امیر
Guest
امیر
6 سال و 11 ماه و پیش

به جای آس ویز از چی استفاده کنیم ؟ من آیس ویز ندارم بخاطر اون پرسیدم

wpDiscuz
.