عرشۀ آرنای لجندری (هوگ رایدر+رویال جاینت) 17

عرشه آرنای لجندری (هوگ رایدر+رویال جاینت)


 

با سلام خدمت کاربران و همراهان همیشگی ایران کلش و کلش رویال. امروز میخواهیم یکی از پرطرفدار ترین عرشه های رویال جاینت را به شما معرفی کنیم! این عرشه برای کسانی که میخواهند به راحتی و با صرف کمترین هزینه به آرنای لجندری برسند بسیار مناسب است. پس در ادامۀ مطلب با ما همراه باشید و این عرشۀ فوق العاده را از دست ندهید!

hog-rider-royal-giant-deck
عرشه-آرنای-لجندری-هوگ رایدر-رویال جاینت-legendary-arena-deck-royal-giant-hog-rider

«برای مشاهدۀ تصویر در اندازۀ بزرگتر،روی آن کلیک نمایید.»

کارت های مورد نیاز:

رویال جاینت: معمولاً من از این کارت زمان دو برابر شدن سرعت ساخت الکسیر یا برای از بین بردن برج دوم (زمانی که اولین برج از بین رفت) استفاده میکنم. همچنین شما میتوانید زمانی که حریفتان زیاد از ساختمان های دفاعی استفاده میکرد و هوگ رایدر شما بعلاوۀ دیگر نیروهایتان نتوانستند حتی یک تاج برای شما به دست بیاورند،نیز از این کارت استفاده کنید. زمانی که اولین برج حریف را از بین بردید،میتوانید آن را در وسط زمین حریفتان رها کنید تا برج دوم را نیز از بین ببرید.

هوگ رایدر یکی از ۲ نیروی اصلیِ وارد کنندۀ ضربه در این عرشه است. شما از آن بیشتر اوقات با گابلین ها یا اسپل زپ  استفاده کنید. همچنین ترکیب آن با والکری نیز او را فوق العاده محافظت میکند.

والکری: شما باید از آن بیشتر اوقات برای دفاع استفاده کنید و درست پس از آن، زمانی که مطمئنید الکسیرتان بیشتر از حریف است،یک حملۀ متقابل با آن انجام دهید. همچنین او در برابر نیرو هایی همچون بربر ها،ویزارد ها،تفنگدارها،وایچ ها،پرینسس ها،گابلین ها و… نیز به خوبی عمل میکند. اگر شما آن را برای مقابله با نیرو های هوایی حریف ناتوان میدانید میتوانید از بی بی دراگون یا ویزارد به جای آن استفاده کنید.

بربر ها: من معمولاً از آنها برای دفاع استفاده میکنم امّا بعضی اوقات آنها برای حمله نیز عالی هستند اگر از آنها با هوگ رایدر استفاده کنید. آنها میتوانند به شما برای کشتن یک هوگ قبل از اینکه به برجتان برسد،کشتن یک رویال جاینت و دیگر نیرو های جان سخت کمک کنند.

گابلین ها برای دفاع و هم حمله بسیار عالی عمل میکنند. شما میتوانید از آنها برای دفاع در مقابل هوگ رایدر،رویال جاینت،ویزارد،پرینس،پکا،جاینت و دیگر نیرو ها استفاده کنید. در حمله،شما میتوانید آنها را با هوگ رایدر ترکیب کنید تا به هوگ رایدرتان این امکان را بدهید که به راحتی از بین ساختمان های دفاعی دشمن عبور کند. اگر آنها جان سالم به در ببرند میتوانند به برج حریف ضربات شدیدی وارد کنند. زیرا سرعت حرکت آنها خیلی سریع است. اگر الکسیر کافی داشتید حتماً از آنها همراه هوگ رایدرتان استفاده کنید و همیشه اسپل زپ را به صورت آماده داشته باشید تا از آنها محافظت کنید!

اسپل زپ: اسپل زپ برای هر عرشه ای که دارای هوگ است اما اسپل فریز ندارد،مهمّ است. این اسپل میتوانید به شما در کشتن نیرو های کوچک و ایجاد یک ثانیه حواس پرتی کمک زیادی کند و این یک ثانیۀ ارزشمند میتواند به هوگ رایدرتان این اجازه را بدهد که یک ضربۀ بیشتر به برج حریف وارد کند. شکی نیست که این کارت یکی از بهترین کارت های بازی است. شما میتوانید از این کارت برای بازیابی نیروی اسپارکی،رویال جاینت،ایکس بو،مرتار،اینفرنو تاور و… استفاده کنید.

مینیون ها عالی هستند! آنها به شما کمک میکنند نیرو های حریف را به سرعت تکّه پاره کنید! بازیکنان زیادی نیز به علّت تعداد کم آنها از تیر ها یا توپّ آتشین استفاده نمیکنند.

توپ آتشین معمولاً برای از بین بردن بربر ها یا سه تفنگدار در این عرشه استفاده میشود. بعضی اوقات،شما میتوانید از آن برای مقابله با جوخۀ مینیون ها(مینیون هورد) یا برج های ضعیف استفاده کنید.

نحوه استفاده از این عرشه به صورت کلّی:

هنگام حمله،همیشه سعی کنید اولین برج را با گابلین ها و هوگ از بین ببرید. اگر حریفتان از ساختمان های دفاعی استفاده کرد،دفاعی بازی کنید و پس از آن با رویال جاینت یک حملۀ متقابل انجام دهید. اگر حریفتان از اینفرنو تاور استفاده کرد، از رویال جاینتتان با استفاده از گابلین ها و مینیون ها محافظت کنید. زمانی که اولین برج را خراب کردید،رویال جاینتتان را در وسط زمین حریف رها کنید و برج دوم را مورد هدف قرار دهید!

هنگام دفاع،از والکری برای وارد کردن ضربۀ بیشتر و از بربر ها برای از بین بردن نیرو های جان سخت استفاده کنید. گابلین ها و مینیون ها میتوانند هوگ رایدر را به سرعت از بین ببرند. اگر حریفتان از ویزارد استفاده کرد،والکریتان را دقیقا روی آن بیندازید. اگر حریفتان از اسپارکی استفاده کرد،از اسپل زپ برای خشک کردن آن استفاده کنید و آن را با بربر ها محاصره کنید.

نقاط ضعف و قوّت این عرشه

نقاط قوّت

  • از بین بردن برج ها به آسانی
  • قدرت دفاعی قوی
  • در برابر عرشه هایی به نیرو های کوچک و سریع بسیار خوب عمل میکند
  • ترکیب های مناسب حمله

نقاط ضعف

  • ضعیف در مقابل حملات هوایی.اگر با یک بالون مواجه شدید،باید از کارت توپّ آتشین و مینیون ها استفاده کنید. این عرشه در مقابل لاواهاند بسیار ضعیف است و من پیشنهاد میکنم اگر با لاوا هاندی مواجه شدید برج اصلی را هدف قرار دهید.
  • ضعیف در مقابل عرشه هایی که نیرو های ضعیف و کوچک دارند،در زمان دو برابر بودن سرعت ساخت الکسیر.پس سعی کنید حداقل یک برج را به سرعت خراب کنید.

اگر کارتهای لجندری دارید:

  • مینیون ها را با آیس ویزارد عوض کنید.
  • اگر میخواهید بیشتر اوقات از رویال جاینت استفاده کنید،پرینسس پشتیبان خوبی برای رویال جاینتتان است. هوگ رایدر را با پرینسس عوض کنید.

امیدواریم این مقاله نیز برای شما مفید واقع شده باشد. چنانچه نظر یا پیشنهادی داشتید خوشحال میشویم آن را با ما در میان بگذارید!

Avatar

دیدگاه بگذارید

17 نظر برای "عرشۀ آرنای لجندری (هوگ رایدر+رویال جاینت)"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
آراد
Guest
آراد
7 سال و 6 ماه و پیش

سلام خواهش میکنم یک ترکیب برای آرینای ۵ تا ۶ توی کانال قرار بدین.

خیلی ممنون

بیتا قاسمی
Guest
بیتا قاسمی
7 سال و 6 ماه و پیش

سلام.خسته نباشید.ببخشید نظرم مرتبط با این پست نیست.ولی خداییش خسته شدیم کی این نسخه مود شده ۱.۳.۲ میاد.هر ثانیه من سایت شما و ایران کلش و همچنین کانال تلگرامی هر دو سایتتون رو چک میکنم.نوشتین به زودی .خب چرا نمیزارین.نا امید شدم.خواهشا زودتر بزارید.میشه دقیقا بگید کی میاد.مثلا ۱۵ یا بگین فلان روز در فلان هفته .دیگه هی منتظر نمونیم.یه نسخه مود شده پیدا کردم که البته تا فهمیدن من و دانلود کردنش همانا قطع شدن سرورهاش همانا.نسخه ی مود شده ی ۱.۲.۳ بود.با تشکر فراوان

داود احمدزاده
Admin
7 سال و 5 ماه و پیش

دوست گرامی نسخه ی مود شده اماده هست.فقط قابلیت اتک زدن نداره! خوب تا این قابلیت اضافه نشه درست نیست ما منتشر کنیم و کاربران ناراضی میشن

ارشیا
Guest
ارشیا
7 سال و 6 ماه و پیش

فکر کنم ترکیب خوبی باشه من یه بار اتک رفتم بردم شانس گنده ما تو اولین اتک یارو لاوا هوند و بالن داشت همونطور که گفتید هههه و من هوایی زن فقط ویز یخی داشتم ولی بردم دو بر یک مرسی بابات ترفند هاتون

NiMa
Guest
NiMa
7 سال و 5 ماه و پیش

سلام و خسته نباشید . تزیکیب عالیه ولی به جای اسپل زیپ – ایردفنس بزارید بهتره . موفق باشید

آقا ممرضا هستم
Guest
آقا ممرضا هستم
7 سال و 5 ماه و پیش

والا اگه طرف رویال جاینت بندازه زپ یا فایر اسپیریت یا والکری چیزی داشته باشه خیلی کم میاره امتحانش کردم تو ۲۵۰۰ میمونه بالاتر نمیره ترکیب خودم بهتر بود :|||||||||||||||||||||

مپرس
Guest
مپرس
7 سال و 5 ماه و پیش

اینفرنو تاور بزارید به جای مینیون مینیون قدرت نداره
ولی در‌ کل ممنون خیلی ترکیب نابود کننده ای هست

Mahan
Guest
7 سال و 5 ماه و پیش

مینیون واسه حمله هم بکار میره و کم تر اکسیر میخوره

Mahan
Guest
7 سال و 5 ماه و پیش

من با این دک تا ارنا ۷ اومدم

احسان
Guest
احسان
7 سال و 5 ماه و پیش

دوست عزیز،خود این دک برای آرنا هفته…بعد تو چجوری باهاش تا آرنا هفت اومدی آخه

مپرس
Guest
مپرس
7 سال و 4 ماه و پیش

ایول همین امشب رسیدم به ارنا لجندری
فقط به جای والکری اینفرنو مینون به جاش پرنسس و به جای گابلین فایر اسپریت بزایرد کار میکنه به راحتی میاید ارنا لجندری!!!!

مپرس
Guest
مپرس
7 سال و 4 ماه و پیش

اینفرنو بزارید لاوا هیچ کاری نمیتونه بکنه

mohammad
Guest
mohammad
7 سال و 3 ماه و پیش

سلام این دکی که گذاشتید عالیه ولی من لجندریه ماینر دارم جای چی بزارم اگه سریع جواب بدید ممنون میشم.باتشکر از سایتتون

مهیار
Guest
مهیار
6 سال و 9 ماه و پیش

ماینرو بنداز پشت تاور تا سر تاور باهاش گرم شه بعد خیلی راحت با هوگ تاورو از بین ببر

mahan
Guest
mahan
7 سال و 2 ماه و پیش

اگه به جای گابلین گارد ببرید عالی میشه

ice wizard
Guest
ice wizard
6 سال و 9 ماه و پیش

من با این دک رسیدم به ارنا لجندری اما یکم طول کشید….جای مینیون رو با ایس ویز عوض کنید جای والکری رو هم با اینفرنو تاور…فط سعی کنید نیرو های دکتونو سریع اپ کنید.حتما جواب میده…تشکر از سازنده سایت

مپرس
Guest
مپرس
6 سال و 8 ماه و پیش

سلام این دک عالیه ولی باید تغییرات بدید
به جای گوبلین،فایر اسپریت ببرید
به جای والکری، اینفرنو تاور ببرید
به جای جاینت رویال ماینر
من الان تا ۳۷۸۱ رفتم
البته با جاینت رویال تو لول ۹ تا ۳۰۰۰ رفتم بعد ماینر رو خریدم

موفق باشید

wpDiscuz
.