عرشه جدید برای آرنا ۵ 4

سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی در این آموزش قصد داریم عرشه جدید برای آرنا ۵ را برای شما ارائه بدهیم.این عرشه بسیار بسیار مناسب برای آرنا ۵ میباشد و شما میتوانید به راحتی با این عرشه از آرنا پنج به آرناهای بالاتر صعود کنید. برای مشاهده عرشه و توضیحات با ما همراه باشید …

عرشه جدید برای آرنا ۵

Clash Royale Hog RiderClash Royale MusketeerClash Royale Baby DragonClash Royale Mini P.E.K.K.A
Clash Royale SkeletonClash Royale WitchClash Royale ArrowsClash Royale Skeleton Army

Hog Rider: این کارت در این عرشه به عنوان نیرویی تهاجمی عمل خواهد کرد و در کنار اسپل راکت این کارت را باید در حفاظت قرار دهید تا توسط نیروهای حریف شما نابود نشود زیرا این کارت اگر سالم به برج های حریف برسد میتواند آسیب جدی به حریف شما وارد کند.

Musketeer: و اما مهمترین کارت و بهترین کارت این کارت است که با قدرت زیادی که دارد میتواند بالون و مینیون هارا به راحتی نابود کند و همچنین برای حمله بسیار عالی میباشد و با چندین ضربه برج های دشمن را از پا در میاورد البته به شرطی که در جلوی ان نیرویی پشتیبان باشد . این کارت با هزینه ۴ اکسیر بسیار عالی میباشد.

Baby Dragon: کارت بچه دراگون از جمله کارت هایی است که از روش هوایی حمه میکند و از دهان خود آتش هایی کوچک میفرستد که آسیب نسبتا خوبی به حریف میرساند.این کارت میتواند در اکثر عرشه ها بسیار مقاوم و خوب باشد و از آن میتوان برای پشتیبانی نیروهای خود استفاده کرد.

Mini P.E.K.K.A.: این کارت با سرعت زیاد و میزان آسیب زیادی که میزند بسیار عالی میباشد و بهترین راه مقابله با رویال جاینت و…. میباشد.با این کارت میتوانید در تهاجم نیز استفاده کنید و به راحتی با چند ضربه برج های دشمن شما پایین میاید.

Arrows: همانطور که در آموزش های قبل گفتیم از این کارت جهت از بین بردن نیروهای تعداد بالا و میزان سلامتی کم مانند مینون ها گوبلین هاو… استفاده میشود و کاربرد فراوانی دارد و در اکثر ترکیب ها این کارت باید وجود داشه باشد.

Skeletons: یک کارت خوب برای دفاع در مقابل بسیاری از کارت های دیگر و تنها با ۱ الکسیر میتوانید از آنها برای نابود کردن مینی پکا ، پرینس ، جاینت اسکلتون و … استفاده کنید .

Skeleton Army: کارت اسکلت زیاد کارتی است که در اکثر عرشه ها استفاده میشود و از ان برای منحرف کردن حریف و یا نابودی نیروهایی همچون بربر جاینت . جاینت اسکلت و… بسیار استفاده خواهد شد ولی سمی ترین چیز برای این کارت کارت تیروکمان یا همان اررو میباشد که به راحتی نابود کننده این کارت میباشد.

Witch: از کارت ویچ  برای حمله به برج های دشمن استفاده میشود و با تولید اسکلت و نیروی خود میتواند اسیب جدی به نیروهای دشمن و همچنین برج های حریف وارد کند.این کارت برای نابود کردن جاینت بسیار مناسب میباشد زیرا با تولید اسکلت فراوان جاینت که میزان سلامتی بالایی دراد به راحتی نابود خواهد شد.

 

امیدوارم از این آموزش و عرشه استفاده کامل را برده باشید…

دست از تمرین با عرشه ها برندارید… 🙂

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

4 نظر برای "عرشه جدید برای آرنا ۵"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
سامان
Guest
سامان
6 سال و 11 ماه و پیش

مفید بود.
ولی این ترکیب بهتر نیست؟:
مینی پکا
والکری
هوگ
روح آتشی
گوبلین نیزه دار
ویزارد (لول نسبتا بالا)
ماسکیتر
زپ

سامان
Guest
سامان
6 سال و 11 ماه و پیش

من چجوری مطلب بزارم.
مطالب مفیدی دارم لطفا بگید.

سجاد قاسمی
Guest
سجاد قاسمی
6 سال و 3 ماه و پیش

سلام.من یک عرشه دیگه هم برا آرنا ۵ دارم . اگه خوب بود در سایت بگزارید.عرشه من شامل:پرنس.بربر.شوالیه.ویزارد.اروو.آیس ویزارد.گوبلین و پگا است.
پرنس و پگا کارت اصلی و برای حمله اند.
ویزارد و آیس ویزارد پشتیبان این دو کارت اند.
بربر و شوالیه و گوبلین نقش دفاع را دارند.
اروو برای نابودی نیرو ها با جان کم استفاده می شود.
با تشکر.

wpDiscuz
.