عرشه رویال جاینت لایتینگ 1

سلام خدمت دوستان گرامی در این پست سعی میکنیم برای شما عرشه رویال جاینت لایتینگ را توضیح بدهیم. این عرشه از کارت جدید کلش رویال به نام کارت جلاد نیز استفاده شده است که اخیرا در آپدیت بازی آمده است و برای شما میتواند الگو و کمک خوبی در بتل ها باشد. با ما همراه باشید…

عرشه رویال جاینت لایتینگ

Clash Royale Royal GiantClash Royale ExecutionerClash Royale FurnaceClash Royale Skeleton Army
Clash Royale The LongClash Royale ZapClash Royale MinionsClash Royale Lightning

Royal Giant: این کارت فقط برج های حریف و وسایل دفاعی دیگر که حریف برای دفاع قرار میدهد را مورد هدف قرار میدهد و از راه تقریبا دور با تفنگ بزرگ خود تیرهای بزرگی به سمت برج های حریف پرتاب میکند که میتواند به خوبی و بسیار عالی برای نابود کردن برج های حریف عمل کند و همچنین میزان سلامتی نسبتا بالایی را دارد.

Executioner: کارت جلاد یکی از بهترین کارت ها میباشد که با پرتاب کردن تبر خود به صورت چرخشی و همچنین بازگشت آن آسیب جدی به حریف و نیروهای حریف وارد میکند و میتواند به عنوان نیروی تهاجمی و دفاعی به خوبی عمل کند. این کارت بهترین گزینه برای استفاده در عرشه ها میباشد.

Furnace: کارت کوره یکی از کارت هایی است که نیرو تولید میکند به صورتی که از آن به طور مدت زمانی سه کارت فایر اسپریت خارج میشود که میتواند آسیب بسیار جدی بر روی نیروهای با تعداد زیاد حریف مثل مینیون و… باشد.

Skeleton Army: این کارت با تعداد زیادی اسکلت میتواند نیروهایی مانند جاینت رویال جاینت جاینت اسکلت و… را نابود کند تا از آسیب آن ها به برج های شما در امان باشید.این کارت برای کارت گولم بسیار خوب نمیباشد زیرا وقتی کارت گولم نابود میشود انفجار کوچکی دارد که با آن تمام اسکلت هارا نابود خواهد کرد و گولم های کوچک آن باقی خواهد ماند اما بازهم میتوان از این کارت در برابر گولم نیز استفاده کرد.

Minions: از این کارت هم نیز میتوان برای نابودی نیروهای دشمن استفاده کرد که نمیتوانند هوایی حمله کنند.این کارت با چند مینیون همراه است و برای نابودی حرف اول را میزن

Zap: این کارت میتواند کارت بسیار عالی با توجه به قدرتش و میزان اکسیر ۲ برای این عرشه باشد.میتواند برای مدتی نیروهای حریف را ضعیف کند و کمی از میزان سلامتی ان ها کاسته کند.

The Log: این کارت وقتی رها میشود با خود میتواند نیروهای زیادی را در مسافت تقریبا طولانی نابود کند و یا آسیب به آن ها وارد کند به طور مثال وقتی به ویچ برخورد میکند تقریبا نیمی از سلامتی ویچ را میگیرد و بسیار بسیار کارت خوبی برای این عرشه و دیگر عرشه ها میباشد و کاربرد فراوانی دارد.

Lightning: این اسپل بسیار بسیار میزان تخریب بالایی دارد و کمک بسیار زیادی به ما در عرشه ها خواهد کرد معمولا از این کارت برای نابود کردن نیروها و یا کالکتور اکسیر و یا دفاعی های حریف از جمله اینفرنو استفاده خواهد شد.

 

امیدواریم این آموزش برای شما مفید بوده باشد و از آن بتوانید به نحو احسن استفاده نمایید.

موفق باشید…

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "عرشه رویال جاینت لایتینگ"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
محمود
Guest
محمود
6 سال و 7 ماه و پیش

سلام و درود.
دوستانی که علاقه به حضور در یک کلن خوب و فعال دارن میتوانند به کلن تازه تاسیس ما یعنی nova masiste (به معنی ستارگان لشگر هخامنش) بپیوندند. مطمئن باشید تمامی بچه ها فعال هستند.البته همه باید به قوانین کلن احترام بزارن. دنات خوب ، فعالیت مستمر و پر کردن صندوق های هفتگی کلن جزو قوانین کلن هستش.
با تشکر
دستیار رهبر کلن

wpDiscuz
.