همه چیز درباره کارت جدید Magic Archer 3
با توجه به اینکه نیروی جدیدی به نام کارت جدید Magic Archer در تاریخ ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ به بازی کلش رویال افزوده شده ، ما به عنوان بزرگترین و اولین مرجع تخصصی بازی کلش رویال ، تصمیم به نوشتن مطلب نقد و بررسی آن گرفتیم تا شما کاربران عزیز بتوانید بهترین استفاده را از این کارت ببرید ! با ادامه مطلب همراه شوید …

همه چیز درباره کارت جدید Magic Archer

همه چیز درباره کارت Royal ghost
all-about-magic-archer-1

“ نه یک جادوگر و نه یک آرچر – او یک تیر جادویی را به سمت دشمنانش پرتاب میکند و این تیر از میان آنان گذشته و به پشت سری ها می خورد … این یک فریب نیست، جادویی است ! ”

نیروی جدیدی در تاریخ ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ به بازی کلش رویال افزوده شده که نام آن Magic Archer یا کماندار جادویی میباشد ؛ Magic Archer شباهت بسیار زیادی به نسخه قدیمی تر خود یا همان آرچر دارد اما با این تفاوت که بال شلیک یک تیر ، ن تنها نیروی مورد هدف ، بلکه نیروهای پشت سر آن را نیز مورد هدف قرار میدهد !

این کارت در سطح ۱۲ خود ، ضربه ای بالغ بر ۱۶۸ واحد می تواند بر حریف وارد کند ! ( بی بی دراگون ۱۷۶ واحد را در لول ۷ خود وارد می کند ! ) Magic Archer با ۸ ضربه پرینسس تاور از بین می رود و این به این معناست که کمتر از ۹۵۲ واحد و بیش تر از ۸۳۳ است ! در گیف پایین تر ، به نظر می رسد شعاع شلیک این کارت چیزی در حدود ۷ تا ۶.۵ کاشی ست .

هزینه این کارت ۴ اکسیر میباشد و بسیار بسیار مقرون به صرفه ست ؛ در آرنا ۱۱ گشوده میشود و کمیابی آن از نوع لجندری میباشد ! این کارت متاسفانه در حال حاظر دارای ۵ سطح مختلف هست اما در آپدیت ها و بروزرسانی های بعدی این عدد به ۱۲ هم میرسد !

Magic Archer را با کارت های زیر میتوانید جفت کنید و پشت سر هم رها کنید :

همه چیز درباره کارت جدید Magic Archer
all-about-magic-archer-2

در تصویر پایین میتوانید جزئیات و مشخصات این کارت ، اعم از : سرعت ، زمان ساخت ، اکسیر مورد نیاز ، نوع کمیابی و … را در لول های مخلتلف مشاهده نمایید :

همه چیز درباره کارت جدید Magic Archer
all-about-magic-archer-3

همچنین این کارت را میتوانید با عرشه ای بسیار خوب که در مطلب زیر معرفی کردیم ، اجرا کنید !

معرفی دک برای کارت جدید Magic Archer

موفق و پیروز باشید !

بیژن خدابخش

بیژن خدابخش هستم ، متولد 5 شهریور سال 1378 ، در مشهد مقدس زندگی و کار میکنم . فعلا به نویسندگی ، طراحی گرافیک ، توسعه و ویرایش قالب و افزونه های وردپرس و به طور کلی به وبمستری مشغول هستم ! تمام دانش هایم را با تلاش و بدون معلم بدست آورده ام و در سایت های مختلفی که فعالیت دارم سعی میکنم آنها را در اختیار شما قرار دهم ! موفق و پیروز باشید !

دیدگاه بگذارید

3 نظر برای "همه چیز درباره کارت جدید Magic Archer"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
امیر
Guest
امیر
5 سال و 11 ماه و پیش

لجندری چجوری سطح ۱۲ میره؟؟؟؟؟

dark prince
Member
dark prince
5 سال و 8 ماه و پیش

چجوری خودمون مطلب بزاریم

wpDiscuz
.