معرفی دک لاگ بِیت برای رویال لیگ 1
دوستان عزیز ، امروز میخواهیم دک لاگ بِیت برای رویال لیگ ، مناسب برای آرنا ۹ به بالا را برای شما در وبسایت بدوگیم به صورت اختصاصی نگارش کنیم ! با ادامه مطلب همراه باشید …

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

معرفی دک جاینت ماینر پویزن

معرفی دک لاگ بِیت برای رویال لیگ
log-bait-deck-for-royale-league-1

Bandit : راهزن یا بندیت ، فوق العاده است ، سرعتی که بندیت در حمله به دشمن دارد را هیچ کارتی ندارد ، این نیرو هم در دفاع و هم در حمله بسیار خوب و حتی عالی است و اگر شما دارای لول های بالای این کارت باشید ، این قطعا برای شما یک مزیت به حساب می آید !

Goblin Gang : گوبلین گنگ ، کارتی بسیار ارزان قیمت ولی موثر است ؛ شما با استفاده از این کارت میتوانید سر نیروهای سنگینی چون پکا و … را مشغول کنید و بتوانید زمان بخرید !

Dark Prince : دارک پرینس یا شوالیه تاریک ، کارتی از دسته کارت های اپیک هست و قیمت آن ۴ اکسیر است و در آرنا ۷ قابل دسترسی میباشد و ۸ لول ( ۹ لول در صورت میرور شدن ) قابل ارتقا ست . این کارت عملکردی همانند شوالیه دارد اما ضربه خود را به صورت پخش ( splash ) وارد می کند .

Goblin Barrel : کارت گابلین برل را سعی کنید تا جایی که امکان دارد آپگرید کنید ؛ چرا که لول های بالای این کارت برای بازیکنان بزرگ بسیار قدرتمند و محبوب هستند ، گابلین های موجود در  این دک با سرعت و قدرت زیادی که دارند ، میتوانند برج حریف را غافل گیر کرده و آنرا دمیج قابل توجهی بکنند !

The Log : کنده یا دِ لاگ ، هم همانند هانتر میتواند هم در دفاع و هم در حمله مورد استفاده قرار گیرد ، این نیرو و کارت برای از بین بردن گله ای نیروهای کوچک بسیار بسیار قدرتمند عمل میکند و میتواند نقش بسزایی در حمله ها داشته باشد !

Princess : شاهزاده یا پرینسس در هر عرشه و دکی میتواند مفید واقع شود و این دک هم مستثنی نیست ! این کارت را میتوانید پشت نیروهایی چون هوگ رایدر و مینی پکا رها کرد تا آنها را پشتیبانی کند !

Spear Goblins  :  یا گابلین های نیزه دار عملکردی مثل گابلین های معمولی دارند اما با این تفاوت که با نیزه های خود را  از راه دور تر به سمت حریف پرتاب میکنند !

Tornado : تورنادو یا طوفان را باید در مراکز میانی بیس پیاده سازی کرد و نیروهای دشمن را از هدف مورد نظر دور کرد ! برای مثال با این اسپل میتوانید کارتی همانند پکا را از سمت برج خود به عقب تر بکشید و زمان بخرید !


هر گونه سوال ، اگر در رابطه با دک لاگ بِیت برای رویال لیگ ، مناسب برای آرنا ۹ به بالا و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

بیژن خدابخش

بیژن خدابخش هستم ، متولد 5 شهریور سال 1378 ، در مشهد مقدس زندگی و کار میکنم . فعلا به نویسندگی ، طراحی گرافیک ، توسعه و ویرایش قالب و افزونه های وردپرس و به طور کلی به وبمستری مشغول هستم ! تمام دانش هایم را با تلاش و بدون معلم بدست آورده ام و در سایت های مختلفی که فعالیت دارم سعی میکنم آنها را در اختیار شما قرار دهم ! موفق و پیروز باشید !

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "معرفی دک لاگ بِیت برای رویال لیگ"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
Vahid
Guest
Vahid
5 سال و 5 ماه و پیش

این که دک لاگ بِیت نیست!
درستش اینه: پرنسس، لاگ، هیدن تسلا، والکری، بشکه گابلین، آیس اسپریت، راکت و گابلین گنگ

wpDiscuz
.