دومین پیشنمایش آپدیت هیجان کلش رویال : ۴ کارت جدید 5

هنوز زمانی زیادی از منتشر شدن خبر اولین پیشنمایش از آپدیت هیجان کلش رویال نمیگذرد که دومین پیشنمایش از این آپدیت دقایقی پیش منتشر شد که حاکی از آمدن ۴ کارت جدید به بازی است که در ادامه به صورت مختصر و کامل به آن می پردازیم. لازم به ذکر است که این آپدیت شامل ۳ پیش نمایش است که آخرین پیشنمایش از این آپدیت فردا منتشر می شود.

 

۴ کارت جدید

قرار بر این است که در آپدیت جدید کلش رویال، ۴ کارت جدید به بازی اضافه شود، که ۲ کارت از آن لجندری، یک کارت نامعلوم و یک کارت دیگر آن مگا مینیون می باشد.

card

کارت مگا مینیون

کلش رویال - آپدیت هیجان کلش رویال - آپدیت سپتامبر کلش رویال - پیشنمایش های آپدیت هیجان کلش رویال - پیشنمایش های آپدیت سپتامبر کلش رویال - پیشنمایش دوم - دومین پیشنمایش کلش رویال - دومین پیشنمایش آپدیت سپتامبر کلش رویال - مگا مینیونیکی از این ۴ کارتی که قرار است در آپدیت جدید کلش رویال به بازی اضافه شود، کارت مگا مینیون می باشد. این کارت جزو دسته ریر (rare) به حساب می آید. هزینه این کارت ۳ اکسیر است و می توان آن را در آرنا ۷ دریافت و تا لول ۱۱ ارتقا داد. همچنین لازم به ذکر است که مگا مینیون توسط کارت های فایربال ، زپ و تیرها آسیب نخواهد دید

تصاویری از این کارت در قسمت فروشگاه و بتل بازی کلش رویال:

mega-minion

تصاویری از مگا مینیون درحال نبرد :

mega-minion-2

ویدیو پیشنمایش دوم آپدیت کلش رویال :

تغییرات دیگر

علاوه بر اضافه شدن ۴ کارت جدید، چند تغییر دیگر در پیشنمایش دوم معرفی شدند:

نشان دادن وضعیت آنلاین یا آفلاین بودن اعضای کلن

در آپدیت جدید بازی کلش رویال، یک قابلیت پر کاربرد به بازی اضافه خواهد شد و آن هم نشان دادن وضعیت آنلاین یا آفلاین بودن اعضای کلن بصورت فردی است. علاوه بر اینکه وضعیت آنلاین یا آفلاین بودن افراد بصورت فردی نمایش داده می شود، شما می توانید حتی بتلی که فرد مورد نظر شما در حال انجام آن است را به صورت زنده مشاهده کنید

 

منتشر شدن یک کارت در هر دو هفته

یه گفته شرکت سوپرسل در هر ۲ هفته یک کارت جدید منتشر می شود. البته هنوز اطلاعات کامل و دقیق از این خبر منتشر نشده است ولی به محض انتشار هر خبری، فورا در سایت و کانال تلگرامی سایت منتشر می شود.

 

تغییرات ظاهری در بخش نمایش نتیجه بتل

طبق ویدیویی که از پیشنمایش دوم آپدیت منتشر شد، مشخص شده است که شکل ظاهری بخش نمایش نتیجه بتل در آپدیت جدید تغییراتی داشته است.

ad

 

کانال تلگرامی ما جهت اطلاع از جدیدترین اخبار پیشنمایش ها :

https://telegram.me/iranclashcom

Avatar

سینا رئوفی هستم. بیش از 6 سال است که در زمینه وب فعالیت می کنم و تا به حال سایت های زیادی را اداره کرده ام. در حال حاضر بر روی پروژه های زیادی کار می کنم. لحظات خوشی را برای شما در سایت ایران کلش آرزومندم.

دیدگاه بگذارید

5 نظر برای "دومین پیشنمایش آپدیت هیجان کلش رویال : ۴ کارت جدید"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
Mehrdad021023
Guest
Mehrdad021023
7 سال و 2 ماه و پیش

واقعا عالی انشالا پیش نمایش بعدی از این هم بهتر باشه

محمد
Guest
محمد
7 سال و 2 ماه و پیش

خیلی ممنونم که خیلی سریع منابع رو میذارید

mohammad
Guest
mohammad
7 سال و 2 ماه و پیش

ببخشید از سه ساعت به دو ساعت

mohammad
Guest
mohammad
7 سال و 2 ماه و پیش

از نظر من چهره مگا مینیون خیلی زشته

trackback

[…] ۱۸ سپتامبر ۲۰۱۶ … بدوج&#1605…http://clashroyale.ir/second-sneak-peaks-clash-royale-september-update/ […]

wpDiscuz
.