عرشه آرنا ۵ برای رسیدن به لجندری آرنا 4

سلام دوستان ارمزو میخواهیم برای شما عرشه آرنا ۵ برای رسیدن به لجندری آرنا را آموزش بدهیم تا بتوانید به راحتی از آرنا سطح ۵ به آرناهای بالاتر صعود کنید . این عرشه نیاز به تلاش هم دارد بنابراین فکر نکنید این عرشه به راحتی شمارا به آرنا بالاتر میبرد لذا شما باید تلاش کنید با استفاده از ویژگی های این عرشه و ترکیب آن بتوانید به بهترین نحو استفاده کنید.

عرشه آرنا ۵ برای رسیدن به لجندری آرنا

Clash Royale Goblin HutClash Royale Barbarian HutClash Royale GiantClash Royale Ice Wizard
Clash Royale SkeletonClash Royale ArrowsClash Royale fireballClash Royale Musketeer

Barbarian Hut and Goblin Hut: این دو کارت برای دفاع از برج های شما میباشد با این تفاوت که کلبه بربرها بیشتر نیروهای زمینی را نابود میکند و میزان سلامتی بالایی دارد و واقعا عالی است ولی کلبه چوبی علاوه بر نیروهای زمینی نیروهای هوایی راهم مورد هدف قرار میدهد ولی میزان سلامتی ان بسیار کم است.لول این دو کارت مهم نیست اما برای رفتن به لندری آرنا باید سعی کنید تا لول آن هارا حداقل به لول ۴ برسانید.این دو کارت بسیار کاربرد عالی برای دفاع و تهاجم دارند و میتوانند تا لجندری آرنا شمارا یاری کنند.

Giant: جاینت به عنوان پشتیبان و تانک عمل میکند و با میزان سلامتی بالایی که دارد با کمک این نیروهای عرشه بسیار خوب عمل میکند و واقعا با کمک این نیروها میتواند به راحتی دشمن را از پا دراورد.همچنین حواس خود را بسیار به حفاظت از جاینت توسط نیروهای پشتی جمع کنید تا جاینت شما در امان بماند.

Ice Wizard: آیس ویزارد همانند ویزارد ضربه ی فراگیری وارد میکند.امّا در عوض سرعت ضربه ی او در هر ثانیه کمتر است. امّا چون او میتواند سرعت برج ها و نیرو ها را بگیرد این نقص او زیاد به چشم نمی آید.آیس ویزارد گاهی اوقات نیز برای مقابله با سرعت در حال حرکت شاهزاده و شاهزاده استفاده می شود.آیس ویزارد ها به خاطر ضربه فراگیری که دارند میتوانند با عدّه زیادی از نیرو ها نیز مقابله کنند.

Skeletons: یک کارت خوب برای دفاع در مقابل بسیاری از کرات های دیگر و تنها با ۱ الکسیر میتوانید از آنها برای نابود کردن مینی پکا ، پرینس ، جاینت اسکلتون و … استفاده کنید .

Arrows: همانطور که در آموزش های قبل گفتیم از این کارت جهت از بین بردن نیروهای تعداد بالا و میزان سلامتی کم مانند مینون ها گوبلین هاو… استفاده میشود و کاربرد فراوانی دارد و در اکثر ترکیب ها این کارت باید وجود داشه باشد.

Fire Ball: توپ اتشین یک کارت عالی است که به شما کمک میکند نیروهای دسته جمعی را مانند بربر ها نابود کنید یا سه ماسکاتر(که الان خیلی محبوب شده اند) و یا مینیون  هورد.توپ آتشین همیشه برای تمام کردن کار برج ها به خوبی جواب میدهد.

Musketeer: و اما مهمترین کارت و بهترین کارت این کارت است که با قدرت زیادی که دارد میتواند بالون و مینیون هارا به راحتی نابود کند و همچنین برای حمله بسیار عالی میباشد و با چندین ضربه برج های دشمن را از پا در میاورد البته به شرطی که در جلوی ان نیرویی پشتیبان باشد . این کارت با هزینه ۴ اکسیر بسیار عالی میباشد.

 

امیدوارم از این مطلب لذت کافی برده باشید.

موفق باشید…

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

4 نظر برای "عرشه آرنا ۵ برای رسیدن به لجندری آرنا"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
Saba royal
Guest
Saba royal
4 سال و 9 ماه و پیش

سلام میشه جای ایس ویزارد ایس اسپیریت یا اسپل فریز گذاشت؟

محمد
Guest
محمد
4 سال و 6 ماه و پیش

سلام چی کار کنم بهم لجندری نمیده

سجاد قاسمی
Guest
سجاد قاسمی
4 سال و 26 روز پیش

سلام.عالیه فقط من بجای ارو وفایربال”ارتش اسکلت و والکری گذاشتم. آیا بده

wpDiscuz
.