معرفی دک برتر دی ماه 1
دوستان عزیز ، امروز میخواهیم دک برتر دی ماه ، مناسب برای آرنا ۱۰  به بالا را برای شما در وبسایت بدوگیم به صورت اختصاصی نگارش کنیم ! با ادامه مطلب همراه باشید …

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

معرفی دک برتر دی ماه

معرفی دک برتر دی ماه
best-deck-of-the-month-dey-1

Goblin Hut : گابلین هات یا کلبه دزد ، کارتی از دسته کارت های ساختمانی میباشد و در آرنا ۱ قابل دسترسی ست ؛ این کارت برای ساخت نیازمند ۵ اکسیر میباشد و بسیار در دسترس هست ! دارای ۱۱ ( در صورت میرور شدن ۱۲ ) لول و سطح میباشد ! از این کارت بعد از گذشت مدتی کوتاه ، تعدادی گابلین به سمت برج نزدیک تر حمله ور خواهند شد !

P.E.K.K.A : پکا هم همانند بی بی دراگون ، از کارت های اصلی و مهم این دک هست ، اگر بتوانید پکا و بی بی دراگون را در یک زمان در نقشه پیاده کنید ، شک نکنید که برج حریف را چشم بسته هم میزنید ! قدرت این ۲ کارت با یکدیگر فوق العاده است !

Flying Machine : فلاینگ ماشین ، کارت نسبتا جدیدی میباشد که به کلش رویال افزوده شده و حالا هم در کلش رویال رویداد این کارت در حال برگذاری هست و یکی از دلایلی هم که این دک را معرفی کردیم ، وجود همین کارت در این دک بود !

Zap : اسپل زپ وظیفه از بین بردن نیرو های کم جان را بر عهده دارند ، البته این کارت میتواند قدرت بارگذاری شده در نیروهایی چون اسپارگی ، اینفرنو دراگون و … را از بین ببرد !

Royal Ghost : رویال گوست یا روح رویال ، کارت لجندری میباشد که به تازگی به بازی کلش رویال افزوده شده و دارای قیمت و قابلیت های بسیار فراوان و جالبی میباشد ! این کارت نیازمند ۳ اکسیر هست و تا اولین ضربه ای که به نیرو یا برج دشمن میزند از دید دشمن پنهان میماند !

Electro Wizard : جادوگر برقی یا الکترو ویزارد هم همانند مگانایت عمل میکند و میتواند نقش موثری در این دک داشته باشد ! این کارت وظیفه خاصی ندارد و در دفاع و حمله میتواند نیروهای دیگر را پشتیبانی و همیاری کنید !

Poison spell : پویزن اسپل یا اسپل سم ، دارای کاربرد بسیار جالبی میباشد ، این کارت را سعی کنید در مکانی رها کنید که هم برج حریف را بگیرد و هم مقداری از نیرو هارا ، این اسپل سرعت و جان نیرو ها و برج را کاهش میدهد !

Miner : ماینر جزء نیروهای بسیار مهم این دک میباشد ، اگر این کارت را به همراه بالون به صورت همزمان رها کنید ، به دلیل سرعت بالا و قافل گیر کننده این ۲ کارت ، قطعا میتوانید حداقل نصف سلامتی و جان یک برج را از آن بگیرید !


 

هر گونه سوال ، اگر در رابطه با دک برتر دی ماه ، مناسب برای آرنا ۱۰ به بالا و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

بیژن خدابخش

بیژن خدابخش هستم ، متولد 5 شهریور سال 1378 ، در مشهد مقدس زندگی و کار میکنم . فعلا به نویسندگی ، طراحی گرافیک ، توسعه و ویرایش قالب و افزونه های وردپرس و به طور کلی به وبمستری مشغول هستم ! تمام دانش هایم را با تلاش و بدون معلم بدست آورده ام و در سایت های مختلفی که فعالیت دارم سعی میکنم آنها را در اختیار شما قرار دهم ! موفق و پیروز باشید !

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "معرفی دک برتر دی ماه"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
dark prince
Member
dark prince
5 سال و 1 ماه پیش

هر دک خوب هست لجند داره خو من لجند ندارم یه دک بزارید بدون لجند همه بتونن استفاده کنن

wpDiscuz
.