بهترین عرشه کارت کوره 1

سلام دوستان امروز میخواهیم به شما دوستان بهترین عرشه کارت کوره را معرفی کنیم.عرشه ای که بسیار در آرنا ۷ و ۸ محبوب میباشد و اکثر بازیکنان تاپ بازی این عرشه را دارند.اگر شما در باقی عرشه ها شکست خورده اید و کاپ شما مدام در حال ریزش است حتما توصیه میکنیم یک بار این عرشه را امتحان کنید.

بهترین عرشه کارت کوره

Clash Royale FurnaceClash Royale Goblin HutClash Royale mirrorClash Royale Barbarians
Clash Royale Spear GoblinsClash Royale GoblinClash Royale ArrowsClash Royale Fire Spirits

تفکیک کارت ها

Furnace: مهمترین کارت این عرشه این کارت یعنی کارت کوره میباشد که کاربرد فراوانی در این عرشه دارد. این کارت که هزینه تنها ۴ اکسیر را دارد و ۵۰ ثانیه طول میکشد برای آمدن آن بسیار مورد توجه در این عرشه میباشد.این کارت در هر ۱۰ ثانیه دو ارواح از خود خارج میسازد.این کارت معمولا نمیتواند ارواح هایی که آزاد میکند از خود را به برج برساند زیرا میزان سلامتی ارواح های آتش بسیار کم میباشد.

Goblin Hut: کارت کلبه گوبلین که هزینه ۵ اکسیر دارد دومین کارت این عرشه است که چیزی تولید میکند از خود و باعث شده این عرشه کمی با شلوغی به موفقیت برسد.سعی کنید این کارت را در کنار برج های خود قرار دهید زیرا این کارت میتواند به خوبی از برج های شما محافظت کند.

Mirror: از کارت آینه برای تکرار اخرین نیرو گذاشته شده استفاده میشود و توصیه من به شما دوستان این است که کارت آینه را فقط برای نیروهایی که اکسیر گران دارد و قوی هستند استفاده کنید زیرا بسیار دارای ارزش میباشد و به راحتی میتوانید مثلا با دو پرنس برج های حریف را پایین بیاورید.

Barbarians: این کارت در این عرشه به عنوان سپر گوشتی شناخته میشود زیرا میتواند به عنوان سپری با رویال جاینت هوگ و پکا مقابله کند و از برج های شما دفاع کند.سعی کنید از این کارت بیشتر برای دفاع استفاده کنید.

Goblins and Spear Goblins: از این ها نیز برای منحرف کردن نیروهای دشمن استفاده میشود و به دلیل اینکه میزان خرج اکسیر بسیار کمی دارند بسیار در این عرشه ملزم هستند و کار بسیار فراوانی را انجام خواهند داد.

Arrows: در خیلی وقت ها شده که دشمن شما سعی کرده با تعدادی زیاد از سربازهای ریز و کم خرج شمارا منحرف کند و نیروهای شما را از بین ببرد در این مواقع بهترین کمک دهنده به شما کارت اررو میباشد که بسیار عالی و خوب میباشد و کار زیادی را انجام میدهد.

Fire Spirits: این کارت را باید در کنار کارت کوره نیز داشت و بسیار مفید میباشد و میتواند با تعدادی بربر و…. به راحتی مقابله کند.

 

امیدوارم با توجه به این توضیحات از این عرشه کاملا اگاهی گرفته باشید و بدانید چه زمانی باید استفاده کرد.

موفق باشید…

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "بهترین عرشه کارت کوره"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
A.V
Guest
A.V
7 سال و 2 ماه و پیش

سلام خدمت تمام کلش رویالی های عزیز . من به سوپرسل پیام دادم که چرا تا حالا کارت لجندری نگرفتم و در جواب به من گفت :هر کسی روز شانس داره که روز شانس شما هم به زود میرسه. ……. اگه میخواید در این مورد به سوپرسل پیام بدید بهتره که ندید چون جواب من رو هم به خود شما میده. ……

wpDiscuz
.