بهترین عرشه کارت گردباد برای آرنا ۸ 1

سلام دوستان عزیز در این پست به یک عرشه ای جدید خواهیم پرداخت که کارت اصلی آن و پایه گذار این عرشه کارت گردباد کارتی که به تازگی در کلش رویال آمده است میباشد.امروز بهترین عرشه کارت گردباد برای آرنا ۸ را برای شما توضیح خواهیم داد تا بتوانید در کنار این عرشه تسلط بیشتری به کارت گردباد نیز به دست آورید پس باما همراه باشید…

بهترین عرشه کارت گردباد برای آرنا۸

Clash Royale PrinceClash Royale TornadoClash Royale Hog RiderClash Royale Musketeer
Clash Royale Mega MinionClash Royale Ice GolemClash Royale The LongClash Royale fireball

Prince: این کارت دومین کارت اصلی بعد از کارت گردباد در این عرشه میباشد که میتوانید آن را برای حمله به برج های حریف بفرستید همراه با کارت گردباد و به راحتی تاورهای دشمن را نابود کنید و با توجه به سرعتی که دارد برای هر عرشه ای قابل استفاده میباشد.این کارت فقط در کنار کارت گردباد باید استفاده شود زیرا کاربرد این کارت در این عرشه همین میباشد.

Tornado: هدف تورنادو تمامی نیروها میباشد و هزینه ساخت آن نیز ۳ اکسیر میباشدو با توجه به میزان اکسیر برای ساخت آن بسیار عالی میباشد و میتواند نیروهای حریف شمارا با کم کردن مقداری از سلامتی شان آن هارا نیز منحرف کند همانطور که گفتیم از این کارت باید در کنار کارت پرنس استفاده شود.

hog: این کارت در این عرشه به عنوان نیرویی تهاجمی عمل خواهد کرد و در کنار اسپل فایروال این کارت را باید در حفاظت قرار دهید تا توسط نیروهای حریف شما نابود نشود زیرا این کارت اگر سالم به برج های حریف برسد میتواند آسیب جدی به حریف شما وارد کند.

Musketeer: این کارت میتواند در برابر نیروهای هوایی به خصوص بالون نقش مهمی داشته باشد و از برج های شما در برابر آن ها حفاظت کند البته از این کارت نیز میتوان در حمله به سمت حریف نیز استفاده کرد.

Mega Minion: مگا مینیون کارتی هوایی مانند مینیون است و همانطور که از اسمش پیداست از مینیون قوی تر و بهتر است اما سرعت آن مقداری کم است . هزینه ی آن ۳ الکسیر است و بسیار با توجه به کارایی اکسیر آن ناچیز است و به تنهایی به دلیل میزان سلامتی و سرعت نسبتا پایینش زیاد موثر نیست اما پشت سربازی دیگر میتواند مفید باشد و همچنین آسیب خوبی وارد میکند که برای این عرشه عالی میباشد.

Ice Golem: کارت گولم یخی که با میزان ۲ اکسیر میباشد واقعا بسیار عالی میباشد و میتواند به عنوان سپر دفاعی برای عرشه شما باشد و همچنین پس از نابود شدن منفجر میشود و چیزهای نزدیک خود را برای مدتی کمی منجمد میکند و حرکت ان هارا کم میکند.

The Log: این کارت وقتی رها میشود با خود میتواند نیروهای زیادی را در مسافت تقریبا طولانی نابود کند و یا آسیب به آن ها وارد کند به طور مثال وقتی به ویچ برخورد میکند تقریبا نیمی از سلامتی ویچ را میگیرد و بسیار بسیار کارت خوبی برای این عرشه و دیگر عرشه ها میباشد و کاربرد فراوانی دارد.

Fireball: از این کارت برای نابودی نیروهای دسته ای از جمله بربر میباشد و نیز میتوانید هنگامی که مقدار کمی از جان برج های دشمن مانده است با این کارت نابودش کنید و به عنوان دفاعی و تهاجمی خوبی در این عرشه کاربرد دارد.

 

چند نکته مهم:

+ همانطور که گفتیم سعی کنید بیشتر دو کارت پرنس و گردباد را در کنارهم استفاده کنید.

+ شما باید با استفاده از گردباد نیروهای حریف را انحراف دهید و با پرنس سعی کنید برج های حریفتان را نابود کنید.

+ استفاده درست از کارت ها نسبت به ویژگی هایی که گفتیم موفقیت بیشتری دارد.

 

موفق باشید…

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "بهترین عرشه کارت گردباد برای آرنا ۸"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
danial
Guest
danial
5 سال و 10 ماه و پیش

ایا کارت مگا و گولم یخی کارت های مهم عرشه هستند ؟یا میتوان جای اون ها زپ و مینیون ۳ تایی گزاشت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

wpDiscuz
.