ترکیب محاصره توسط دو اسپل راکت برای آرنا ۷ 2

سلام خدمت کاربران عزیز سایت امروز برای شما ترکیبی بسیار جالب به همراه داریم . ترکیبی که بسیار تست شده و نتیجه خوبی به ما ارائه داده است. امروز به شما ترکیب محاصره توسط دو اسپل راکت برای آرنا ۷ را آموزش و توضیح خواهیم داد و سپس برای شما ویدیویی آماده کرده ایم تا بتوانید به همراه مشاهده آن ویدیو به خوبی آموزش را متوجه شوید.

ترکیب محاصره توسط دو اسپل راکت برای آرنا۷

Clash Royale RocketClash Royale mirrorClash Royale Bomb TowerClash Royale Tombstone
Clash Royale WitchClash Royale Skeleton ArmyClash Royale GuardsClash Royale Skeleton

این روش باعث شده تا حریف شما گول بخورد و محاصره شود و شما با یک حرکت روحیه و اعصاب طرف مقابل خود را ضعیف کنید.ما در اینجا ویژگی های کارت هارا مورد بررسی قرار میدهیم سپس شما با تماشا ویدیو کاملا متوجه آموزش و روش ما خواهید شد.

Rocket: کارت راکت که مهمترین و اصلی ترین بخش این ترکیب است با قدرت بسیار فراوانی که دارد میتواند به راحتی اسپارکی و… را نابود کند و همچنین میزان آسیب بالایی به برج های حریف شما بزند در این ترکیب از این کارت به عنوان گول زدن و محاصره حریف شما استفاده میشود البته این محاصره با کمک کارت آینه نیز باید شکل گیرد . محاصره به این صورت است که شما وقتی یک کارت راکت بر روی نیروها و برج های دشمن میندازید دشمن گمان میکند دیگر شما کارت راکت دیگری ندارید و دست به کار میشود و نیروهای مهم خود را مانند اسپارکی رها میکند ولی شما بلافاله با کارت آینه باید تمام نیروهای او را نابود کنید و تمام نقشه های او را خراب کنید.

Mirror: این کارت مانند آینه عمل میکند و آخرین کارتی که شما انداخته اید را با هزینه یک اکسیر بیشتر از آن کارت میتوانید با استفاده از این کارت مجدد کارت اخیر خود را استفاده کنید .کارت آینه نیز همانطور که گفته شد درکنار کارت راکت تنها اهمیت بالایی دارد و کار اصلی این ترکیب را این دو کارت انجام میدهند و بسیار جواب میدهد و نتیجه خوبی در پایان از ان بدست می آید پس سعی کنید این کارت را در این عرشه فقط برای کارت راکت استفاده نمایید.

Bomb Tower: از این کارت در این عرشه برای دفاع استفاده میشود و کاربرد فراوانی دارد مثلا میتواند تعدادی زیادی گوبلین و… را نابود کتند و از برج های شما در برابر نیروهای حریف حفاظت کند .

Tombstone: کارت سنگ قبر در این عرشه میتوان گفت که اهمیت آن متوسط میباشد و تنها استفاده از این کارت منحرف کردن برج ها و یا نیروهای دشمن شما میباشد همچنین از این کارت میتوان برای منحرف کردن وسیله های دفاعی دشمن از جمله اینفرنو استفاده نمود.

Witch: از کارت ویچ و همچنین گاردها برای حمله به برج های دشمن استفاده میشود و با تولید اسکلت و نیروی خود میتواند اسیب جدی به نیروهای دشمن و همچنین برج های حریف وارد کند.این کارت برای نابود کردن جاینت بسیار مناسب میباشد زیرا با تولید اسکلت فراوان جاینت که میزان سلامتی بالایی دراد به راحتی نابود خواهد شد.

Skeleton Army: کارت اسکلت زیاد کارتی است که در اکثر عرشه ها استفاده میشود و از ان برای منحرف کردن حریف و یا نابودی نیروهایی همچون بربر جاینت . جاینت اسکلت و… بسیار استفاده خواهد شد ولی سمی ترین چیز برای این کارت کارت تیروکمان یا همان اررو میباشد که به راحتی نابود کننده این کارت میباشد.

Guards: همانطور که گفتیم از این کارت همراه با کارت ویچ برای تهاجم به دشمن استفاده میشود ولی گاهی نیز میتوان به عنوان دفاعی از این ها استفاده نمود. این کارت میزان سلامتی بالایی و همچنین تخریب گر خوبی هستند.

Skeletons: این کارت با میزان یک اکسیر کاربرد خوبی دارد و از این کارت نیز برای منحرف کردن نیروهای دشمن در هنگام محاصره شدن و… استفاده خواهد شد.

 

ویدیو به زودی در این قسمت قرار خواهد گرفت…

 

 

امیدوارم این مطلب برای شما دوستان مفید بوده باشد…

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

2 نظر برای "ترکیب محاصره توسط دو اسپل راکت برای آرنا ۷"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
Saba royal
Guest
Saba royal
5 سال و 17 روز پیش

سلام من ارنا هشت و لول ۹ هستم و و همه ی جز بولر و لجندری همه ی کارت ها را دارم لجندری فقط لاوا هاند و اینفرنو دارگون و لاگ دارم و یه ترکیب مناسب لازم دارم لطفا یک ترکیب خوب برای رسیدن به کاپ ۰۰۵۲ به بالا بگید

mohammad
Guest
mohammad
5 سال و 16 روز پیش

سلام من آرنا ۸ لول ۹ با ۲۵۰۰ کاپ هسدم اما هنوز هیچ کارت لجندری دریافت نکردم خیلی بی قانونه سیستم کارت دهی بازی

wpDiscuz
.