عرشه جاینت اسکلت قبرستان و فریز 5

در این پست قضد داریم به شما عرشه جاینت اسکلت قبرستان و فریز را توضیح بدهیم عرشه ای که گاهی به درد میخورد و میتوان از آن برای پیروز شدن در کلش رویال استفاده کرد.این عرشه با سه نیروی اصلی به نام جاینت اسکلت و فریز و قبرستان توانسته رضایت برخی بازیکنان را جلب کند پس باما در ادامه آموزش همراه باشید…

عرشه جاینت اسکلت قبرستان و فریز

Clash Royale Giant SkeletonClash Royale GraveyardClash Royale FreezeClash Royale Ice Wizard

Clash Royale Mega MinionClash Royale ArrowsClash Royale Ice GolemClash Royale Tombstone

Giant Skeleton: کارت جاینت اسکلت که جزو کارت های مهم این عرشه میباشد پایه این عرشه را تشکیل میدهد و موجب پیروزی و رسیدن نیروهای شما به برج های دشمن میشود.این کارت مهمترین کارت این عرشه است که باید در استفاده آن در زمان مناسب خود توجه بسیاری کرد.کارت جاینت اسکلت ستون این عرشه میباشد و موجب استواری بتل شما خواهد بود.

Graveyard: کارت اسپل قبرستان که مهمترین کارت این عرشه میباشد میتواند برای نابود کردن اینفرنو و کالکتور اکسیر و.. که دسترسی به ان ها سخت است بسیار مفید باشد و کار اصلی را در این عرشه این کارت انجام میدهد . این کارت اسپل میباشد و شما میتوانید با انداختن ان در هرجایی چندین اسکلت تولید کنید تا هدف شما را نابود کنند.همچنین از این کارت میتوانید موفقیت های فراوانی را کسب نمایید و در عرشه های مختلف کاربرد زیادی پیدا کرده است.

Freeze: سومین کارت اصلی این عرشه اسپل فریز میباشد همانطور که در قبل گفتیم باید از این اسپل در کنار قبرستان و جاینت اسکلت بتوانید از جاینت اسکلت برای تهاجم به حریف پشتیبانی کنید تا به راحتی برج های حریف را نابود کنید.

Ice Wizard: آیس ویزارد همانند ویزارد ضربه ی فراگیری وارد میکند.امّا در عوض سرعت ضربه ی او در هر ثانیه کمتر است. امّا چون او میتواند سرعت برج ها و نیرو ها را بگیرد این نقص او زیاد به چشم نمی آید.آیس ویزارد گاهی اوقات نیز برای مقابله با سرعت در حال حرکت شاهزاده و شاهزاده استفاده می شود.آیس ویزارد ها به خاطر ضربه فراگیری که دارند میتوانند با عدّه زیادی از نیرو ها نیز مقابله کنند.

Mega Minions: مگا مینیون کارتی هوایی مانند مینیون است و همانطور که از اسمش پیداست از مینیون قوی تر و بهتر است اما سرعت آن مقداری کم است . هزینه ی آن ۳ الکسیر است و بسیار با توجه به کارایی اکسیر آن ناچیز است و به تنهایی به دلیل میزان سلامتی و سرعت نسبتا پایینش زیاد موثر نیست اما پشت سربازی دیگر میتواند مفید باشد و همچنین آسیب خوبی وارد میکند که برای این عرشه عالی میباشد.

Arrows: از این کارت برای نابودی تعداد زیادی از نیروهای سلامتی کم استفاده میشود.

Ice Golem: کارت گولم یخی که با میزان ۲ اکسیر میباشد واقعا بسیار عالی میباشد و میتواند به عنوان سپر دفاعی برای عرشه شما باشد و همچنین پس از نابود شدن منفجر میشود و چیزهای نزدیک خود را برای مدتی کمی منجمد میکند و حرکت ان هارا کم میکند.

Tombstone:این کارت نیز همانند کارت های اسکلت دیگر  همانند انحراف کننده عمل میکند و با تولید اسکلت نیروهای دشمن را منحرف میکند و باعث میشود تا نیروهای دشمن برای چند لحظه حواسشان به این اسکلت های کوچک پرت شود.

 

امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید.

پیروز و سربلند باشید…

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

5 نظر برای "عرشه جاینت اسکلت قبرستان و فریز"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
على
Guest
على
5 سال و 10 روز پیش

ميشه به جاى غول يخى لاوا گزاشت

عباس
Guest
عباس
5 سال و 4 روز پیش

بجای آیس ویزارد از چه کارت دیگه ای میشه استفاده کرد؟

محمد
Guest
محمد
4 سال و 8 ماه و پیش

سلام من گالم یخی ندارم چی بزارم دقیق باشه من آرن ۷

wpDiscuz
.