معرفی دک گاب هات برای رویال لیگ 0
دوستان عزیز ، امروز میخواهیم دک گاب هات برای رویال لیگ ، مناسب برای آرنا ۸ به بالا را برای شما در وبسایت بدوگیم به صورت اختصاصی نگارش کنیم ! با ادامه مطلب همراه باشید …

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

معرفی دک گاب هات

معرفی دک گاب هات برای رویال لیگ
gobhut-deck-for-royale-league-1

Electro Wizard : جادوگر برقی یا الکترو ویزارد هم همانند مگانایت عمل میکند و میتواند نقش موثری در این دک داشته باشد ! این کارت وظیفه خاصی ندارد و در دفاع و حمله میتواند نیروهای دیگر را پشتیبانی و همیاری کنید !

Guards : کارت گاردز یا محافظان ، متشکل از ۳ نیروی کوچک به همراه سپر و شمشیر های بامزه است . آنها میتوانند در برابر نیروهایی چون اسپارکی بسیار مفید واقع شوند و ضربه اولیه را با سپر خود دفع کنند !

Graveyard : گریو یارد یا قبرستان ، کارتی نابود کننده و بسیار بسیار موثر میباشد ! اگر در زمان درست و موقعیت عالی آنرا مورد استفاده قرار دهید ، قطعا و به راحتی میتوانید برج حریف را پایین بیاورید ! زمانی که برج ها و نیرو ها مشغول مبارزه هستند ، این کارت را در کنار برج ها رها کنید !

Goblin Hut : گابلین هات یا کلبه دزد ، کارتی از دسته کارت های ساختمانی میباشد و در آرنا ۱ قابل دسترسی ست ؛ این کارت برای ساخت نیازمند ۵ اکسیر میباشد و بسیار در دسترس هست ! دارای ۱۱ ( در صورت میرور شدن ۱۲ ) لول و سطح میباشد ! از این کارت بعد از گذشت مدتی کوتاه ، تعدادی گابلین به سمت برج نزدیک تر حمله ور خواهند شد !

Ice Golem : غول یخی یا آیس گالم ، در این عرشه برای رد گم کنی استفاده میشود ، زمانی که نیرو های مثل ماسکتیر یا ویزارد به سمت شما می آیند ، شما باید این کارت را رها کنید ، تا بتوانید وقت را بخرید و بتوانید نیروهای دیگری را جایگزین کنید ! از مزایای این کارت به اکسیر بسیار بسیار کم میتوان اشاره نمود !

The Log : کنده یا دِ لاگ ، هم همانند هانتر میتواند هم در دفاع و هم در حمله مورد استفاده قرار گیرد ، این نیرو و کارت برای از بین بردن گله ای نیروهای کوچک بسیار بسیار قدرتمند عمل میکند و میتواند نقش بسزایی در حمله ها داشته باشد !

Mega Minion : مگا مینیون هم میتواند نقش موثری در این دک داشته باشد ! این کارت وظیفه خاصی ندارد و در دفاع و حمله میتواند نیروهای دیگر را پشتیبانی و همیاری کنید

Poison spell : پویزن اسپل یا اسپل سم ، دارای کاربرد بسیار جالبی میباشد ، این کارت را سعی کنید در مکانی رها کنید که هم برج حریف را بگیرد و هم مقداری از نیرو هارا ، این اسپل سرعت و جان نیرو ها و برج را کاهش میدهد !


هر گونه سوال ، اگر در رابطه با دک گاب هات برای رویال لیگ ، مناسب برای آرنا ۷ به بالا و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

بیژن خدابخش

بیژن خدابخش هستم ، متولد 5 شهریور سال 1378 ، در مشهد مقدس زندگی و کار میکنم . فعلا به نویسندگی ، طراحی گرافیک ، توسعه و ویرایش قالب و افزونه های وردپرس و به طور کلی به وبمستری مشغول هستم ! تمام دانش هایم را با تلاش و بدون معلم بدست آورده ام و در سایت های مختلفی که فعالیت دارم سعی میکنم آنها را در اختیار شما قرار دهم ! موفق و پیروز باشید !

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبر کردن از
avatar

wpDiscuz
.