عرشه ی lavaloonion برای ارنا ۷ و ۸ 12

اگر شما بدنبال یک عرشه ی عالی برای لاوا هاند میگردید،حتما باید عرشه لاوالونیون را امتحان کنید!این عرشه توسط یکی از بازیکن های حرفه ای به نام Skooly منتشر شده است که من برداشت بسیار بسیار چشمگیری از آن داشته ام!همچنین،من میخواهم نکاتی عالی برای استفاده از لاوا هاند به شما نشان بدهم!با ما همراه باشید…

 

lavaloonion-deck

 

عرشه ی lavaloonion برای ارنا ۷ و ۸

 

کارت ها

لاوا هاند یک کارت جدید،زیبا،از دسته ی کارت های افسانه ای و یک کارت تانک مانند در کلش رویال است.که دردسر هایی به خودی خود دارد.با این حال،از آنجا که یک نیروی تانکر منحصر به فرد است،بیشتر بازیکنانی که این کارت را بدست اورده اند با یک نیروی عالی مواجع شده اند،از جمله خود من.لاوا هاند به وضوح معلوم است که در هر عرشه ای که قرار میگیرد،باید تمام کار ها بر اساس او انجام شود.به گونه ای باید گفت در تمام عرشه هایی که قرار دارد،حرف اول و آخر را او میزند.

A

لاوا هاند

خوب این یک نیروی مهم در عرشه های هوایی است.کار اصلی لاوا این است که بخاطر DPS بالای خود به سمت برج های دشمن برود و زیر اتش انها قرار بگیرد تا بقیه نیرو ها بتوانند کار خودشان را به خوبی انجام دهند.همیشه زمانی که برج اول نابود شده بود به سراق برج کناری دیگر بروید تا فقط اتش برج کناری بر آن قرار بگیرد اگر به سراق برج اصلی بروید هم برج اصلی و هم کناری آن را هدف قرار میدهند.توصیه میکنم زمانی از لاوا استفاده کنید که ۱۰ اکسیر دارید تا حداقل ۳ اکسیر برای دفاع داشته باشید.

بالون

بالون حمله کننده اصلی در این عرشه است.من توصیه میکنم اول از پایین بالون را ارسال کنید بعد هنگامی که نزدیک به پل و رودخانه رسید،لاوا هاند و نیروهای هوایی که دارید را ارسال کنید.شما همیشه باید فرض کنید که حریف شما نیروهای خوبی برای از بین بردن لاوا و بالون شما دارد،اینگونه همیشه کارت ها را به درستی و بدون فکر  ارسال نمیکنید .

مینیون

از مینیون ها میتوان هم از لحاظ دفاع و حمله به خوبی استفاده کرد.از مینیون ها برای محافضت از بالون و کشتن نیروهای حریف استفاده می شود.من معمولا منتظر میمانم تا حریف نیرویی پیدا کند سپس با مینیون به آن ضدحمله میزنم.بعضی اوقات،مینیون ها بسیار برای حمله مفید هستند که شما میتوانید از آن ها بجای بالون هم استفاده کنید دیگر لازم نیست اکسیری برای بالون هم بدهید.اگر میخواهید از کمند اینفرنو یا وسایل دیگر بیرون بیایید،بهترین راه استفاده از مینیون است.در دفاع،مینیون ها بهترین کارت برای مقابله با نیروهایی مثل والکری،بربر ها،بمبر و هوگ رایدر هستند.

مینی پکا

شما از مینی پکا مانند مینیون هم میتوانید برای دفاع و هم برای حمله استفاده کنید. او میتواند به نیروهای بزرگ ضربه های سنگینی وارد کند.اگر نادیده گرفته شود،ضربات بدی به برج حریف وارد کند.بیشتر اوقات،اگر در خط مینی پکا من،نیروهایی قرار داشته باشند،از اسپل زپ استفاده میکنم تا انها را ضعیف کنم.من برای کشتن والکری،هوگ رایدر،جاینت و ویزارد از مینی پکا خیلی استفاده می کنم.

بربر ها 

معمولا برای دفاع در این عرشه است.آنها تقریبا میتوانند با هر نیروی زمینی برخورد کنند.اسپارکی،پکا و…

گوبلین نیزه دار

گوبلین نیزه دار یک کارت شگفت انگیز برای دفاع در مقابل کارت های هوایی و منحرف کردن نیرو ها به سمت خودشان است.من همیشه دوست دارم با آنها کارت های پکا ، جاینت اسکلتون،پرنس و مینیون هورد را فریب بدهم.معمولا،لاوا هاند +  گوبلین نیزه دار، ترکیب خوبی برای نابود کردن ارنا تاور است.

توپ آتشین

توپ اتشین یک کارت عالی است که به شما کمک میکند نیروهای دسته جمعی را مانند بربر ها نابود کنید یا سه ماسکاتر(که الان خیلی محبوب شده اند) و یا مینیون  هورد.توپ آتشین همیشه برای تمام کردن کار برج ها به خوبی جواب میدهد.

اسپل زپ

اسپل زپ یکی از کارت های مورد علاقه ی من در کلش رویال است.شما میتوانید با زپ نیروهایی از جمله اسپارکی،پرنس،دارک پرنس،رویال جاینت،اینفرنو تاور را چند لحظه از کار بیندازید و قدرت آن ها را کم کنید.اسپل زپ برای نابود کردن نیروهای گوبلین ، اسپیر گوبلین و مینیون عالی کار میکند.دقت کنید که مینیون هورد بهترین کارت برای مقابله با این عرشه است اما شما میتوانید با اسپل زپ و اسپیر گوبلین آنها را نابود کنید.

برنامه اصلی

  • وقتی که لاوا هاند شما کشته شد.از اسپل زپ برای ضربه زدن به ارنا تاور و نیروهای اطراف اتفاده کنید تا لاوا پاپ ها بتوانند بهتر کارشان را انجام بدهند.به یاد داشته باشید که لاوا پاپ های شما به مینیون ها علاقه دارند!در استفاده از آن ها دریغ نکنید!
  • همیشه نیروهایی برای دفاع داشته باشید.لاوا هاند ۳ ثانیه طول میکشد تا مستقر شود پس در این مدت اکسیر برای دفاع از بالون جمع می شود.
  • در استفاده از توپ اتشین در مقابل حمله های سخت دریغ نکنید!از دست دادن ۴ اکسیر بهتر از نابودی یک برج است؟!
  • اگر حریف شما از مینیون هورد استفاده میکند باید مراقب باشید . چون شما نیروی خاصی برای نابود کردن آنها ندارید.
  • اگر حریف شما از اینفرنو تاور استفاده می کند سعی کید در خط دیگر حمله کنید.بعضی اوقات،میتوانید از اسپل زپ استفاده کنید تا آن را چند لحضه از کا بیندازید تا بتوانند نیروهای شما آن را نابود کند.
  • بهتر است از گوبلین و مینیون در یک زمان استفاده نکنید چون ممکن است کارت arrows آن ها را به راحتی نابود کند.
  • همیشه لازم نیست برای نابود کردن برج ها از لاوا هاند و بالون استفاده کنید.بعضی اوقات شما میتوانید با استفاده از مینی پکا و مینیون و اسپیر گوبلین ضربات سنگینی را وارد کنید.فقط همیشه توپ اتشین و اسپل زپ را  همیشه با خود داشته باشید!

امیدوارم از این عرشه به خوبی استفاده کنید.موفق و پیروز باشید…

Avatar

دیدگاه بگذارید

12 نظر برای "عرشه ی lavaloonion برای ارنا ۷ و ۸"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
mamasd
Guest
mamasd
7 سال و 6 ماه و پیش

چطوری میشه کلش رویال از رو جمیل پاک کرد

مهدی
Guest
مهدی
7 سال و 5 ماه و پیش

عالیههه…من با این رکیب از ارنا ۵ به ۷ رسیدم

Baby dragon
Guest
Baby dragon
7 سال و 4 ماه و پیش

سلام من ترکیب لاوا و ایس ویزارد میخوام به سایتتون دوباره سر میزنم ممنون میشم بزارید

پوریا
Guest
پوریا
7 سال و 3 ماه و پیش

سلام من آیس ویزاردم دارم میتونم جایگزین کارتی بگنم؟

امیر
Guest
امیر
7 سال و 1 ماه پیش

دوست عزیز میخواستم بدونم میشه به جای مینی پکا لامبر جک گذاشت؟

amir
Guest
amir
6 سال و 11 ماه و پیش

۱۰۰ درصد

تمید
Guest
تمید
6 سال و 9 ماه و پیش

اره میشه ولی لامبرجک جونش خیلی کمه

M.AK
Guest
M.AK
6 سال و 9 ماه و پیش

باورتون میشه من لاوا و ماینر رو دارم ولی هنووز تو ارنا ۶ بهم بالوندنداده؟؟ به جای بالون چی بزارم؟؟

AMIR
Guest
AMIR
6 سال و 5 ماه و پیش

من لاوا ایس وزار و اسپارکی دارم ولی هنوز آرنا ۹ هستم اگه میشه یک ترکیب خوب با اینا بده

....
Guest
....
6 سال و 15 روز پیش

لاوا بدرد هیچی نمیخوره مزخرف تر از لاوا تاحالا تو عمرم ندیدم لاوا فقط بدرد لای جرز میخوره نداشته باشی بهتره هرکی ترکیب خوب با لاوا داره که واقعا بدرد بخوره بگه شاید از بی مصرف بودنش بتونم کاری انجام بدم فقط همین لجندری رو دارم…

dark prince
Member
dark prince
5 سال و 5 ماه و پیش

یه ترکیب میخوام با ویچ و لاوا هوند

dark prince
Member
dark prince
5 سال و 3 ماه و پیش

چرا همه دسته نبرد ها برای ارنا زیر ۱۰ هست یعنی ارنا دهی ها حق ندارن؟ لطفا رسیدگی کنید

wpDiscuz
.