عرشه مینر برای رفتن به آرنا ۸ 0

سلام دوستان عزیز امروز به خدمت شما امده ایم برای معرفی یک عرشه دیگر برای شما دوستان گرامی. امروز میخواهیم عرشه مینر برای رفتن به آرنا ۸ را به شما بدهیم.عرشه ای بسیار خوب که بنده از کاپ ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ رفته ام و کاملا هم جواب داده است و فقط کافی است کمی تلاش داشته باشید تا به راحتی پیروز باشید.

عرشه مینر برای رفتن به آرنا ۸

Clash Royale MinerClash Royale Mini P.E.K.K.AClash Royale MusketeerClash Royale Spear Goblins
Clash Royale ZapClash Royale fireballClash Royale CannonClash Royale Barbarians

کارت ها

Miner: این کارت ارت اصلی این عرشه میباشد و بدون این کارت اصلا این عرشه کامل نخواهد بود.کارت مینر با کندن تونلی در زیر زمین به سمت برج های دشمن حرکت میکند و وقتی به آن ها میرسد بیرون می آید و نابود میکند آن ها را این ویژگیاو بسیار محبوب شناخته شده.بدون این کارت این عرشه نیز به درستی عمل نخواهد کرد.

Mini P.E.K.K.A: این کارت دومین کارت مهم در این عرشه است.این کارت با سرعت زیاد و میزان آسیب زیادی که میزند بسیار عالی میباشد و بهترین راه مقابله با رویال جاینت و…. میباشد.با این کارت میتوانید در تهاجم نیز استافده کنید و به راحتی با چند ضربه برج های دشمن شما پایین میاید.

Musketeer: اکثر مردم این کارت را نادیده میگیرند و به این کارت اصلا در عرشه های مختلف اهمیت نمیدهند.امروز باید بفهمند که این کارت هم ارزشی دارد.این کارت میزان اسیب زیادی دارد و میتواند از راه دور به برج های دشمن ضربه وارد کند و همچنین میتواند با نیروای هوایی از نظیر بچه دراگون و بالون مقابله کند.

Spear Goblins: این کارت بسیار بسیار خوب برای مقابله و انحراف نیروهای هوایی و زمینی دشمن میباشد باتوجه به میزان خرج دو اکسیر که دارد از نظر ما بسیار کارت خوبی است.

Fireball: از این کارت بسیار قوی برای نابود کردن دست جمعی از نیروهای دشمن استفاده میشود.از این کارت نیز میتوان برای پایین کشاندن نیروهای حریف و…. استفاده کرد.این کارت به عنوان سنگ آسمانی بزرگ میباشد و قدرت زیادی را دارا میباشد و بیشتر اوقات نیز میشود با این کلبه گوبلین و… را به کلی نابود کرد.

Zap: از این کارت بسیار میتوان استفاده کرد در این عرشه زیرا میتواند با قدرت زیادی که دارد نیروهای دشمن و حتی تاورهای دشمن را پایین بکشاند و حتما توصیه به استفاده از این کارت میشود.

Cannon: این کارت میتواند یک هوگ رایدر را از میان بردارد. با قیمت ارزانی که این کارت دارد،شما همیشه میتوانید آن را رها کنید. میتوان با استفاده از آن، نیرو هایی همچون گابلین ها،گابلین های نیزه انداز و والکری را از بین برد.

Barbarians: از بربرها بیشتر به عنوان دفاع استفاده میشود و کار بسیار مهم به بربرها در این عرشه داده شده است.بربرها باید در این عرشه نیز پشت مینر به همراه مینی پکا حرکت کنند و وظیفه ان ها دفاع از مینر میباشد.

 

شما باید با استافده از تمامی کارت ها سعی کرده مینر را سالم نگه دارید برای نابود کردن برج هاش دشمن .این عرشه هدف خاصی دارد یعنی مینر سعی میکند که از زیر زمین رفته و به قلب حریف شما نفوذ کند.این عرشه یک جورهایی خاص میباشد پس حتما در هنگام استفاده از آن دقت کامل را داشته باشید. امیدوارم از این مطلب لذت کامل را برده باشید.

موفق باشید….

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبر کردن از
avatar

wpDiscuz
.