عرشه چرخه مینر هوگ 5

سلام دوستان امروز میخواهیم برای شما عرشه چرخه مینر هوگ را آموزش دهیم و ترکیب آن را برای شما به اشتراک بگذاریم.با این عرشه به راحتی میتوان از آرنا ۷ به آرنا ۸ صعود کرد و بسیار کاربردی و قابل استفاده بسیاری از پلیرهای برتر کلش رویال نیز میباشد. باما همراه باشید…

عرشه چرخه مینر هوگ

Clash Royale MinerClash Royale Hog RiderClash Royale BarbariansClash Royale Goblin
Clash Royale Spear GoblinsClash Royale Minion HordeClash Royale ZapClash Royale fireball

تفکیک کارت ها

Miner: این کارت یکی از کارت های مهم در این عرشه میباشد و همچنین در نزد بازیکنان نیز بسیار محبوب و قابل استفاده است.این کارت میتواند با کندن حفره ای و ساختن راهی در زیر زمین به سمت برج های حریف شما برود و در کنار ان ها از زیر زمین بالا اید و شروع به اسیب زدن به برج های حریف شما کند و بسیار این کار جالب و خوب میباشد و ضربه سنگینی به حریف میزند.

Barbarians: از این کارت بیشتر برای دفاع در این عرشه استفاده میشود و همچنین میتواند با کارت های رویال جاینت و جاینت و حتی کارت اسپارکی مقابله کند و آن هارا شکست دهد.این کارت آسیب بسیاری به کارت های حریف میزند و بسیار مفید میباشد.

Goblins: از کارت گوبلین نیز میتوان برای مقابله با نیروهایی که حریف شما میفرستد تا نیروهای شمارا منحرف کند استفاده کرد مانند کارت اسکلت.شاید باخود بگویید چرا کارت اسکلت که کمتر اکسیر میخواهد را استفاده نکنیم جواب این است که قدرت کارت گوبلین بسیار بیشتر از اسکلت ها میباشد و این تصمیم شما است که کدام را بردارید.

Spear Goblins: این کارت نیز باید حتما در این عرشه باشد زیرا این کارت بسیار برای مقابله با نیروهای هوایی کوشا میباشد و کاربردهای دیگری نیز دارد.

Minion Horde: از این کارت نیز میتوان به عنوان دفاعی بسیار عالی نام برد زیرا میتواند به راحتی نیروهای هوایی را نابود کند و همچنین نیروهای زمین را زیرا تعداد آن ها بسیار است وی شاید نتواند در برابر بچه دراگون تحمل کند.از این کارت نیز اکثر برای تهاجم هم استفاده میشود.

Zap: از این کارت بسیار میتوان استفاده کرد در این عرشه زیرا میتواند با قدرت زیادی که دارد نیروهای دشمن و حتی تاورهای دشمن را پایین بکشاند و حتما توصیه به استفاده از این کارت میشود.

Fireball: از این کارت نیز میتوان برای پایین کشاندن نیروهای حریف و…. ساتفاده کرد و کربرد ان مانند اسپل رعد میباشد ولی رعد بهتر است و این کارت را میتوانید با دیگر کارت ها که دوست دارید تعویض کنید زیرا زیاد مهم نیست در این عرشه و قابل استفاده کم میباشد.

Hog Rider: کارت یکی دومین کارت مهم در این عرشه است و بسیار در کنار ماینر خوب عمل میکند و بسیار جالب میباشد.باتوجه به میزان اکسیر کارت ماینر و هوگ که در جمع ۷ اکسیر میشود بسیار عالی میباشند و کم هزینه و از کارت هوگ میتوان در بیشتر عرشه ها استفاده نمود.

عرشه چرخه مینر هوگ

امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید.

موفق باشید…

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

5 نظر برای "عرشه چرخه مینر هوگ"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
AMIRreza
Guest
AMIRreza
7 سال و 2 ماه و پیش

چجوری این لجندریو میگیرید:((( من لول هشتم نه تا حالا سوپرمجیکال گرفتن نه لجندری

آرش
Guest
آرش
6 سال و 9 ماه و پیش

من نمی توتنم با ماینر ۲ اتک بدم ولی کارم با اینفرنو دراگ و اسپارکی عالیه . خواهشا یه دک با اینفرنودراگ اسپارکی و ماینر پیشنهاد بدید.

miner
Guest
miner
6 سال و 9 ماه و پیش

اين دك خوبه ولي بر دفاع لاوا بدرد نميخوره جاي فاير بال والكري بهتر و جاي اسپير گوبيلين فاير اسپريت باشه و جاي گوبلين ارمي اسكلتون با ۳ اكسير فوق العاده است چه عيبي داره ۱ اكسير بيشتر بدي ولي بهتر دفاع كني

wpDiscuz
.