معرفی دک کیو کیو 0
دوستان عزیز ، امروز میخواهیم دک کیو کیو ، مناسب برای آرنا ۶ به بالا را برای شما در وبسایت بدوگیم به صورت اختصاصی نگارش کنیم ! با ادامه مطلب همراه باشید …

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

معرفی دک کیو کیو

معرفی دک کیو کیو
qq-deck-1

Zap : اسپل زپ وظیفه از بین بردن نیرو های کم جان را بر عهده دارند ، البته این کارت میتواند قدرت بارگذاری شده در نیروهایی چون اسپارگی ، اینفرنو دراگون و … را از بین ببرد !

Minions : کارت مینیون ها ، دارای ۳ عدد مینیون هست که در آسمان پرواز میکنند ، این نیرو برای مقابله با نیرو هایی چون بر بر ها ، جاینت و دیگر نیرو های زمینی که قابلیت هدف قرار دادن نیروهای هوایی را ندارند ، بسیار مناسب و کم هزینه است ! اما این نیرو از سلامتی کمی برخوردار است و این از ضعف های این نیرو است !

Skeleton Army : اسکلتون آرمی یا سپاه اسکلت ها وظیفه شلوغ کردن و مشغول کردن نیروهای سنگین و کم سرعت حریف ، مثل پکا را بر عهده دارند و در مواقع ضروری میتوانند بسیار کارگشا باشند !

Sparky : اسپارکی نیز از کارت های مهم و تاثیر گذار این دک هست ، اگر به موقع و در زمان درست از این کارت استفاده کنید میتوانید ضربه بسیار مهمی به حریف تان وارد کنید !

Ice Wizard : جادوگر یخی یا آیس ویزارد شاید مهم ترین و مفید ترین کارت موجود در این دک باشد ، چرا که هم در حمله و هم در دفاع میتواند بسیار بسیار مفید واقع شود ! شما در این دک از آیس ویزارد بهتر است در دفاع و سپس در ضد حملات استفاده کنید !

minion Horde : وظیفه اصلی مینیون هورد یا گله مینیون ها در این دک ، دفاع هست و شما از آنها باید در دفاع استفاده کنید ، اما این کارت میتواند در ضد حملات و حملات سریع بسیار بسیار مفید و کارآمد واقع شود ، پس مینیون هورد را در دفاع و ضد حملات باید استفاده کرد !

Giant : جاینت یا غول را میتوان رکن اصلی حمله در این دک دانست ! در پشت سر این کارت باید دیگر نیرو های خود مثل اسپارکی و … را رها کنید ! این کارت سلامتی زیادی دارد و میتوانید سپر کارت های شما تا برج حریف باشد !

Goblin Barrel : کارت گابلین برل را سعی کنید تا جایی که امکان دارد آپگرید کنید ؛ چرا که لول های بالای این کارت برای بازیکنان بزرگ بسیار قدرتمند و محبوب هستند ، گابلین های موجود در  این دک با سرعت و قدرت زیادی که دارند ، میتوانند برج حریف را غافل گیر کرده و آنرا دمیج قابل توجهی بکنند !


هر گونه سوال ، اگر در رابطه با دک کیو کیو ، مناسب برای آرنا ۶ به بالا و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

بیژن خدابخش

بیژن خدابخش هستم ، متولد 5 شهریور سال 1378 ، در مشهد مقدس زندگی و کار میکنم . فعلا به نویسندگی ، طراحی گرافیک ، توسعه و ویرایش قالب و افزونه های وردپرس و به طور کلی به وبمستری مشغول هستم ! تمام دانش هایم را با تلاش و بدون معلم بدست آورده ام و در سایت های مختلفی که فعالیت دارم سعی میکنم آنها را در اختیار شما قرار دهم ! موفق و پیروز باشید !

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبر کردن از
avatar

wpDiscuz
.