پیشنمایش سوم آپدیت کریسمس کلش رویال : دونیت حماسی یکشنبه ها 1

خب طبق انتظار ، سومین پیشنمایش کریسمس کلش رویال نیز با نام دونیت حماسی یکشنبه ها لحظاتی قبل توسط سوپرسل معرفی شد و بنظر میرسد که ویژگی های قابل توجهی به همراه داشته باشد!! این پیشنمایش که مربوط به ویژگی های دونیت کارت و خرید آنهاست ، تغییرات بسیار مهمی در روند بازی خواهد داد!!

پیشنمایش سوم : دونیت حماسی یکشنبه ها!!

همانطور که میدانید ، یکی از قوانین اصلی درخواست نیرو در بازی کلش رویال ، درخواست کارت های نوع معمولی (common) یا کمیاب (Rare) میباشد و شما به هیچ وجه قادر نخواهید بود نوع دیگری از کارت مانند حماسی (Epic) درخواست دهید!!

اما با معرفی این پیشنمایش ، از این پس این امکان برای بازیکنان وجود خواهد داشت تا بتوانند هرفته و در روزهای یکشنبه و فقط یکبار از قابلیت درخواست کارت های حماسی استفاده کرده و کارت های حماسی بیشتری دریافت کنند!! همچنین میزان ایکس پی دریافتی برای هر دونیت در یکشنبه حماسی نیز فوق العاده خواهد بود و برای هر دونیت کارت ، ۵۰۰ گلد و ۱۰ ایکس پی دریافت خواهید نمود!!

لازم به ذکر است که دونیت و دریافت کارت های حماسی نیز دارای محدودیت بوده و حداکثر آن در لجندری آرنا ، تعداد ۴ کارت میباشد که بسته به لول آرنا شما میتواند کمتر باشد!!

کاهش قیمت کارت های حماسی در یکشنبه حماسی!!

اما یکشنبه های حماسی تنها محدود به دونیت نخواهد بود و در قسمت فروشگاه نیز تغییرات بسیار فوق العاده ای خواهیم داشت!! قیمت تمامی کارت های فروشگاه در این روز نصف شده و کارت های بیشتری قابل رویت خواهند بود!! همچنین لازم به ذکر است این کاهش قیمت وابسته به آرنای شماست و بسته به لول آرنا ، قیمت کارت های حماسی و دیگر کارت ها نیز متفاوت خواهد بود!!

تغییرات دیگر صندوقچه حماسی

پس از معرفی صندوقچه های حماسی ، استقبال زیادی از آنها به دلیل مقرون به صرفه نبودنشان نشد!! اما اینبار سوپرسل با در نظر گرفتن همین موضوع ، تغییر به خصوصی در صندوقچه های حماسی داده و هزینه خرید آن کاهش و کارت های محتویات آن افزایش داشته است به گونه که در آرنا میتوانید با صرف ۱۰ هزار گلد ، صاحت ۲۰ کارت حماسی شوید!!

 

Avatar

امیر نیلچی هستم ، 4 سال از عمر 19 ساله ی خودم رو صرف بازی های آنلاین ازجمله کلش و کلش رویال کردم. بسیار علاقه مند به نویسندگی هستم و سررشته کمی نیز درزمینه برنامه نویسی اندروید دارم.

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "پیشنمایش سوم آپدیت کریسمس کلش رویال : دونیت حماسی یکشنبه ها"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
MoBiN
Guest
MoBiN
7 سال و 2 ماه و پیش

عالی میشه ک

wpDiscuz
.