عرشه دو جاینت برای آرنا ۷ 2

باسلام خدمت دوستان گرامی سایت امروز قصد داریم برای شما دوستان گرامی عرشه دو جاینت برای آرنا ۷ را توضیح بدهیم.این عرشه به شما کمک زیادی در بازی برای افزایش کاپ خواهد کرد بنابراین در کنار این عرشه حتما تمرین زیادی داشته باشید تا بتوانید بهتر بر این عرشه ماهر شوید.منظور از دو جاینت در این عرشه دو کارت رویال جاینت و جاینت میباشد که در کنار هم بسیار بسیار میتوانند به شما در نبرد کمک کنند بنابراین با استفاده از ویژگی کارت ها که در این پست میدهیم سعی کنید بر این عرشه مسلط شوید.

عرشه دو جاینت برای آرنا ۷

Clash Royale GiantClash Royale Royal GiantClash Royale PrincessClash Royale Mega Minion
Clash Royale ArchersClash Royale ZapClash Royale TombstoneClash Royale fireball

Royal Giant: معمولاً من از این کارت زمان دو برابر شدن سرعت ساخت الکسیر یا برای از بین بردن برج دوم (زمانی که اولین برج از بین رفت) استفاده میکنم. همچنین شما میتوانید زمانی که حریفتان زیاد از ساختمان های دفاعی استفاده میکرد و دیگر نیروهایتان نتوانستند حتی یک تاج برای شما به دست بیاورند،نیز از این کارت استفاده کنید. زمانی که اولین برج حریف را از بین بردید،میتوانید آن را در وسط زمین حریفتان رها کنید تا برج دوم را نیز از بین ببرید.

Giant: جاینت به عنوان پشتیبان و تانک عمل میکند و با میزان سلامتی بالایی که دارد با کمک این نیروهای عرشه بسیار خوب عمل میکند و واقعا با کمک این نیروها میتواند به راحتی دشمن را از پا دراورد.همچنین حواس خود را بسیار به حفاظت از جاینت توسط نیروهای پشتی جمع کنید تا جاینت شما در امان بماند.

Archers: یکی از نیرو های کار آمد بازی است که با اینکه دوام چندان زیادی ندارد امّا میتواند در هر دو صورت زمینی و هوایی در برابر دشمنان از شما محافظت کند.همچنین میتواند به عنوان نیرو تهاجمی خوبی باشد.

Princess: کارت پرنسس یکی از بهترین کارت هایی است که بسیاری از کاربران دوست دارد این کارت را داشته باشند و از آن استفاده کنند.این کارت میتواند از راه بسیار دور تیرهای آتشینی را رها کند و به بسیاری از نیروهای حریف آسیب وارد کند ولی این کارت میزان سلامتی بسیار کمی دارد و با یک کارت اررو نابود میشود.

Mega Minion: مگا مینیون کارتی هوایی مانند مینیون است و همانطور که از اسمش پیداست از مینیون قوی تر و بهتر است اما سرعت آن مقداری کم است . هزینه ی آن ۳ الکسیر است و بسیار با توجه به کارایی اکسیر آن ناچیز است و به تنهایی به دلیل میزان سلامتی و سرعت نسبتا پایینش زیاد موثر نیست اما پشت سربازی دیگر میتواند مفید باشد و همچنین آسیب خوبی وارد میکند که برای این عرشه عالی میباشد.

Tombstone: این کارت نیز همانند کارت های اسکلت دیگر  همانند انحراف کننده عمل میکند و با تولید اسکلت نیروهای دشمن را منحرف میکند و باعث میشود تا نیروهای دشمن برای چند لحظه حواسشان به این اسکلت های کوچک پرت شود.

Fireball: توپ اتشین یک کارت عالی است که به شما کمک میکند نیروهای دسته جمعی را مانند بربر ها نابود کنید یا سه ماسکاتر(که الان خیلی محبوب شده اند) و یا مینیون  هورد.توپ آتشین همیشه برای تمام کردن کار برج ها به خوبی جواب میدهد.

Zap: این کارت میتواند کارت بسیار عالی با توجه به قدرتش و میزان اکسیر ۲ برای این عرشه باشد.میتواند برای مدتی نیروهای حریف را ضعیف کند و کمی از میزان سلامتی ان ها کاسته کند.

 

امیدواریم از این آموزش لذت برده باشید.

موفق و پیروز باشید…

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

2 نظر برای "عرشه دو جاینت برای آرنا ۷"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
بدبخت
Guest
بدبخت
6 سال و 8 ماه و پیش

سلام و عرض ادب این دک برای ارنا ها بالاترین معصره میشه بجای پرنسس ماسکترم گذاشت و میشه یه دک برای رویال جاینت بزارید ممنون

dark prince
Member
dark prince
5 سال و 4 ماه و پیش

عالی ولی من پرنسس ندارم

wpDiscuz
.