معرفی دک لاوالون گاردز مناسب برای آرنا ۱۲ 2
دوستان عزیز ، امروز میخواهیم دک لاوالون گاردز ، مناسب برای آرنا ۱۲ به بالا را برای شما در وبسایت بدوگیم به صورت اختصاصی نگارش کنیم ! با ادامه مطلب همراه باشید …

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

معرفی دک لاوالون گاردز

معرفی دک لاوالون گاردز مناسب برای آرنا 12
Lavaloon-Guards-deck-1

Ballon : کارت بالون در این دک وظیفه غافل گیر کردن و در عمل انجام شده قرار دادن دشمن است ! این کارت به دلیل اینکه به صورت مستقیم به برج ها حمله میکند و با منابع کاری ندارد و قدرت زیادی هم که دارد ؛ میتوانید در حملات سریع ، کار دشمن را یکسره کرده و بسیار موثر باشد ! در استفاده از این کارت در محل و زمان مناسب دقت کنید ! این کارت در این عرشه مکمل لاواهاند میباشد !

Lava Hound : لاواهاند ، کارتی بسیار سنگین و گران قیمت میباشد که به صورت مستقیم ، دقیقا همانند بالون ، به سمت برج حریف میرود و به موانع کاری ندارد ! این کارت را به همراه بالون که مکمل یکدیگرند رها کنید و قدرت فوق العاده این ۲ کارت در کنار هم را مشاهده نمایید ! در صورت کم شدن جان این دو کارت میتوانید از طلسم هیل استفاده نمایید !

Guards : کارت گاردز یا محافظان ، متشکل از ۳ نیروی کوچک به همراه سپر و شمشیر های بامزه است . آنها میتوانند در برابر نیروهایی چون اسپارکی بسیار مفید واقع شوند و ضربه اولیه را با سپر خود دفع کنند !

Fireball: توپ اتشین یک کارت عالی است که به شما کمک میکند نیروهای دسته جمعی را مانند بربر ها نابود کنید یا سه ماسکاتر(که الان خیلی محبوب شده اند) و یا مینیون  هورد.توپ آتشین همیشه برای تمام کردن کار برج ها به خوبی جواب میدهد.

Mega Minion : مگا مینیون هم میتواند نقش موثری در این دک داشته باشد ! این کارت وظیفه خاصی ندارد و در دفاع و حمله میتواند نیروهای دیگر را پشتیبانی و همیاری کنید !

Minions : کارت مینیون ها ، دارای ۳ عدد مینیون هست که در آسمان پرواز میکنند ، این نیرو برای مقابله با نیرو هایی چون بر بر ها ، جاینت و دیگر نیرو های زمینی که قابلیت هدف قرار دادن نیروهای هوایی را ندارند ، بسیار مناسب و کم هزینه است ! اما این نیرو از سلامتی کمی برخوردار است و این از ضعف های این نیرو است !

Tombstone : سنگ قبر یا تمب استون ، وظیفه گمراه کردن و مشغول کردن نیرو های سنگینی چون جاینت و پکا را بر عهده دارد !

Zap : اسپل زپ وظیفه از بین بردن نیرو های کم جان را بر عهده دارند ، البته این کارت میتواند قدرت بارگذاری شده در نیروهایی چون اسپارگی ، اینفرنو دراگون و … را از بین ببرد !


هر گونه سوال ، اگر در رابطه با دک لاوالون گاردز ، مناسب برای آرنا ۱۲ به بالا و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

بیژن خدابخش

بیژن خدابخش هستم ، متولد 5 شهریور سال 1378 ، در مشهد مقدس زندگی و کار میکنم . فعلا به نویسندگی ، طراحی گرافیک ، توسعه و ویرایش قالب و افزونه های وردپرس و به طور کلی به وبمستری مشغول هستم ! تمام دانش هایم را با تلاش و بدون معلم بدست آورده ام و در سایت های مختلفی که فعالیت دارم سعی میکنم آنها را در اختیار شما قرار دهم ! موفق و پیروز باشید !

دیدگاه بگذارید

2 نظر برای "معرفی دک لاوالون گاردز مناسب برای آرنا ۱۲"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
abolfazl
Guest
abolfazl
5 سال و 8 ماه و پیش

سلام ببخشید من حدود دو ماه هس تو کاپ۳۹۰۰موندم با این دک میتونم به ۴۰۰۰برسم ؟

dark prince
Member
dark prince
5 سال و 5 ماه و پیش

در برابر مینیون هورد و ریج راحت سه میشه چون ویزارد یا ویچ نداره

wpDiscuz
.