عرشه ماینر قبرستان راکت 2

سلام دوستان امروز میخواهیم برای شما عرشه ماینر قبرستان راکت را توضیح بدهیم عرشه ای که با استفاده از آن میتوانید به راحتی به آرنا ۸ و بالاتر برسید و پیروزی های خوبی را کسب نمایید. این عرشه کاملا تست شده میباشد و برای شما دوستان قرار داده شده است پس باما در ادامه همراه باشید…

عرشه ماینر قبرستان راکت

Clash Royale MinerClash Royale GraveyardClash Royale Inferno TowerClash Royale Archers
Clash Royale Ice SpiritClash Royale Mega MinionClash Royale ZapClash Royale Rocket

Miner: کارت ماینر که یکی از کارت های لجندری میباشد به عنوان کارتی بسیار عالی عمل میکند و میتواند با عبور کردن از زیر زمین به برج های دشمن برسد و ان هارا نابود کند و این کارت تقریبا میزان سلامتی خوبی هم دارد و کار ان در این عرشه همین میباشد.

Graveyard: این کارت نیز دومین کارت اصلی عرشه میباشد همچنین در کنار اینکه برای نابود کردن برج های حریف موثر است برای منحرف کردن نیروهای حریف نیز موثر میباشد و کاربرد فراوانی در این عرشه و دیگر عرشه ها دارد.

Inferno: این کارت هم نیز فقط برای دفاع از برج های شما موثر میباشد و اسیب بالایی و میزان سلامتی بالایی دارد و واقعا نابود کردن این کارت هنر و قدرت زیادی میخواهد.

Archers: یکی از نیرو های کار آمد بازی است که با اینکه دوام چندان زیادی ندارد امّا میتواند در هر دو صورت زمینی و هوایی در برابر دشمنان از شما محافظت کند.همچنین میتواند به عنوان نیرو تهاجمی خوبی باشد.

Fire Spirit: از این کارت هم نیز برای یخ زدن چند ثانیه ای نیروهای دشمن میتوان استفاده کرد و با میزان اکسیر آن واقعا با صرفه میباشد. و اگر در مقابل مینیون های زیاد قرار گیرد میتواند میزان سلامتی آن هارا بسیار کم یا آن هارا از بین ببرد.

Mega Minion: مگا مینیون کارتی هوایی مانند مینیون است و همانطور که از اسمش پیداست از مینیون قوی تر و بهتر است اما سرعت آن مقداری کم است . هزینه ی آن ۳ الکسیر است و بسیار با توجه به کارایی اکسیر آن ناچیز است و به تنهایی به دلیل میزان سلامتی و سرعت نسبتا پایینش زیاد موثر نیست اما پشت سربازی دیگر میتواند مفید باشد و همچنین آسیب خوبی وارد میکند که برای این عرشه عالی میباشد.

Zap: این کارت میتواند کارت بسیار عالی با توجه به قدرتش و میزان اکسیر ۲ برای این عرشه باشد.میتواند برای مدتی نیروهای حریف را ضعیف کند و کمی از میزان سلامتی ان ها کاسته کند.

Rocket: با قدرت بسیار فراوانی که دارد میتواند به راحتی اسپارکی و… را نابود کند و همچنین میزان آسیب بالایی به برج های حریف شما بزند در این ترکیب از این کارت به عنوان گول زدن و محاصره حریف شما استفاده میشود .

 

امیدوارم از این آموزش استفاده کامل برده باشید.

موفق باشید…

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

2 نظر برای "عرشه ماینر قبرستان راکت"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
کلش رویال
Guest
کلش رویال
7 سال و 2 ماه و پیش

اقا مهدی اصلا نمیشه حمله کرد چیکار کنم لطفا ترکیب معرفی کنید من سه تا لجند دارم اینفرنو ماینر قبرستان بگید ارنا ۸ هستم می خوام برم ۹

wpDiscuz
.