یک عرشه جدید برای آرنا ۷ و ۸ و ۹ 3

با سلام خدمت دوستان عزیز در این پست قصد داریم یک عرشه جدید برای آرنا ۷ و ۸ و ۹ را به شما معرفی کنیم.در واقع این سه عرشه نیست بلکه یک عرشه میباشد که سه آرنا نا در برمیگیرد.تضمینی در این عرشه وجود دارد که اگر شما تمرین زیاد کنید قطعا موفق خواهید شد.

یک عرشه جدید برای آرنا ۷ و ۸ و ۹

Clash Royale Hog RiderClash Royale ValkyrieClash Royale MusketeerClash Royale Ice Spirit
Clash Royale GoblinClash Royale ZapClash Royale Fire SpiritsClash Royale Inferno Tower

Hog Rider: کارت اصلی این عرشه هوگ میباشد. این کارت در این عرشه به عنوان نیرویی تهاجمی عمل خواهد کرد و در کنار اسپل زپ این کارت را باید در حفاظت قرار دهید تا توسط نیروهای حریف شما نابود نشود زیرا این کارت اگر سالم به برج های حریف برسد میتواند آسیب جدی به حریف شما وارد کند.

Musketeer: و اما مهمترین کارت و بهترین کارت این کارت است که با قدرت زیادی که دارد میتواند بالون و مینیون هارا به راحتی نابود کند و همچنین برای حمله بسیار عالی میباشد و با چندین ضربه برج های دشمن را از پا در میاورد البته به شرطی که در جلوی ان نیرویی پشتیبان باشد . این کارت با هزینه ۴ اکسیر بسیار عالی میباشد.

Valkyrie: این کارت با چرخش خود همراه با تبر بسیار عالی عمل میکند و میتواند نیروی بسیار خوبی برای ناوبدی نیروهای حریف باشد.

Ice Spirit: از این کارت هم نیز برای یخ زدن چند ثانیه ای نیروهای دشمن میتوان استفاده کرد و با میزان اکسیر آن واقعا با صرفه میباشد.

Fire Spirits: این کارت با هزینه تنها ۲ اکسیر وسیله ای خوب برای حفاظت برج های شما در برابر مینیون ها و گوبلین ها میباشد. این کارت به انداختن خود به روی اینها ان هارا به اتش کشیده و سریعا نابود خواهد کرد و با توجه به میزان هزینه ۲ اکسیر بسیار کم خرج و به صرفه میباشد و به کارتان بسیار خواهد آمد.

Goblins: این کارت برای پشتیبانی نیروهای خود و همچنین نابود کردن برج ها و دفاع نیز استفاده میشود و با توجه به مقدار اکسیر کم میتوان گفت تقریبا برای این عرشه مناسب خواهد بود.همچنین برای منحرف کردن نیروهای حریف بسیار کارآمد میباشد.

Zap: این کارت میتواند کارت بسیار عالی با توجه به قدرتش و میزان اکسیر ۲ برای این عرشه باشد.میتواند برای مدتی نیروهای حریف را ضعیف کند و کمی از میزان سلامتی ان ها کاسته کند.

Inferno: این کارت هم نیز فقط برای دفاع از برج های شما موثر میباشد و اسیب بالایی و میزان سلامتی بالایی دارد و واقعا نابود کردن این کارت هنر و قدرت زیادی میخواهد.

 

امیدواریم این مطلب برای شما مورد رضایت کامل قرار گرفته باشد.

موفق و سربلند در نبردهای رویالی خود باشید… 🙂

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

3 نظر برای "یک عرشه جدید برای آرنا ۷ و ۸ و ۹"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
ناشناس
Guest
ناشناس
7 سال و 3 ماه و پیش

ببخشید از این عرشه برای ارنا ۷ نمیشه استفاده کرد چون ایس اسپریت داره ما ه ارنا ۷ هستیم چیکار کنیم

Kia
Guest
6 سال و 7 ماه و پیش

دک بینزیری است ۱۵ بار باهاش رفتم همه را بردم

wpDiscuz
.