عرشه جدید برای آرنا ۸ 4

سلام دوستان در این پست برای شما عرشه جدید برای آرنا ۸ را آماده کرده ایم . این عرشه با انواع کارت ها ترکیب بندی شده است و از یک کارت لجندری در این عرشه استفاده شده است که میتواند کار شما را پیش ببرد.در این آموزش برای شما ویژگی های کارت هارا بیان میکنیم و با کمک آن ها سعی کنید بر این عرشه تسلط پیدا کرده و در نبردهای خود به پیروزی برسد.

عرشه جدید برای آرنا ۸

Clash Royale Hog RiderClash Royale WizardClash Royale LumberjackClash Royale fireball
Clash Royale SkeletonClash Royale Ice SpiritClash Royale ZapClash Royale Tombstone

Hog Rider: این کارت در این عرشه به عنوان نیرویی تهاجمی عمل خواهد کرد و در کنار اسپل فایروال این کارت را باید در حفاظت قرار دهید تا توسط نیروهای حریف شما نابود نشود زیرا این کارت اگر سالم به برج های حریف برسد میتواند آسیب جدی به حریف شما وارد کند.

Lumberjack: این کارت تنها کارت لجندری این عرشه میباشد و بهترین استفاده از لامبرجک استفاده از آن به عنوان نیروی پشتیبانی دیگر نیروهاست چرا که پس از نابودی با اسپل ریجی که به جای می گذارد می تواند به میزان استفاده از دیگر نیروهای بیفزاید. بهتر است این کارت به عنوان جلودار لشکر نیروهای شما به زمین دشمن باشد . از دیگر استفاده های لامبرجک به کارگیری آن در کارهای دفاعی می باشد که در این صورت بازهم اسپل ریجی که از خود به جای می گذارد به سرعت برج و یا دیگر نیروهایی که مستقر نموده اید می افزاید.

Ice Spirit: از این کارت هم نیز برای یخ زدن چند ثانیه ای نیروهای دشمن میتوان استفاده کرد و با میزان اکسیر آن واقعا با صرفه میباشد.

Tombstone: این کارت نیز همانند کارت های اسکلت دیگر  همانند انحراف کننده عمل میکند و با تولید اسکلت نیروهای دشمن را منحرف میکند و باعث میشود تا نیروهای دشمن برای چند لحظه حواسشان به این اسکلت های کوچک پرت شود.

Fireball: توپ اتشین یک کارت عالی است که به شما کمک میکند نیروهای دسته جمعی را مانند بربر ها نابود کنید یا سه ماسکاتر(که الان خیلی محبوب شده اند) و یا مینیون  هورد.توپ آتشین همیشه برای تمام کردن کار برج ها به خوبی جواب میدهد.

Wizard: این کارت بسیار کارت قوی میباشد  و سعی کنید همیشه در پشت نیروهای خود از این استفاده نمایید زیرا این کارت میتواند اسیب جدی به نیروهای حریف وارد کرده و از گزینه های منفی این کارت میزان سلامتی تقریبا کم آن میباشد.

Skeletons: یک کارت خوب برای دفاع در مقابل بسیاری از کرات های دیگر و تنها با ۱ الکسیر میتوانید از آنها برای نابود کردن مینی پکا ، پرینس ، جاینت اسکلتون و … استفاده کنید .

Zap: این کارت میتواند کارت بسیار عالی با توجه به قدرتش و میزان اکسیر ۲ برای این عرشه باشد.میتواند برای مدتی نیروهای حریف را ضعیف کند و کمی از میزان سلامتی ان ها کاسته کند.

 

امیدوارم از این مطلب استفاده کرده باشید.

موفق و پیروز باشید…

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

4 نظر برای "عرشه جدید برای آرنا ۸"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
مهدی
Guest
7 سال و 2 ماه و پیش

سلام میشه بحای زپ اروو گذاشت ایا

متىن
Guest
متىن
7 سال و 2 ماه و پیش

سلام اقا مهدى من مىخام همکارتون باشم ومطلب بنوىسم باىد چىکار کنم، لول نهم ارنا هشت و خوره ى اىن بازى هرروز هم تمام کانالاى ىوتوب کلشراى معروف رو دنبال مىکنم دوست دارم ترفند های که بلدم رو به اشتراک بزارم اخه اىن ساىت فقط عرشه داره شاىعه ها ،ترفند ها ،اخبار کمتر گفته مىشه ممنون

osman
Guest
osman
7 سال و 2 ماه و پیش

سلام من یک عرشه خوب با گولم دارم که کاپ زیادی باهاش زدم چجوری باید تو سایت اپلودش کنم

wpDiscuz
.