عرشه آرنا ۴ برای رفتن به آرنا ۷ 3

باسلام خدمت دوستان گرامی سایت در این پست به شما عرشه آرنا ۴ برای رفتن به آرنا ۷ را توضیح خوایهم داد.این عرشه از دو کارت بسیار مهم و اصلی هوگ و پرنس استفاده شده است که نقش اصلی این عرشه را انجام خواهند داد.این عرشه به خوبی شما را برای رفتن به آرنا ۷ یاری میکند.

عرشه آرنا ۴ برای رفتن به آرنا ۷

Clash Royale Hog RiderClash Royale PrinceClash Royale fireballClash Royale Arrows
Clash Royale ArchersClash Royale TombstoneClash Royale Skeleton ArmyClash Royale Valkyrie

Hog Rider: کارت اصلی این عرشه هوگ میباشد. این کارت در این عرشه به عنوان نیرویی تهاجمی عمل خواهد کرد و  این کارت را باید در حفاظت قرار دهید تا توسط نیروهای حریف شما نابود نشود زیرا این کارت اگر سالم به برج های حریف برسد میتواند آسیب جدی به حریف شما وارد کند.

Prince: این کارت دومین کارت اصلی بعد از کارت هوگ در این عرشه میباشد که میتوانید آن را برای حمله به برج های حریف بفرستید همراه با کارت هوگ و به راحتی تاورهای دشمن را نابود کنید و با توجه به سرعتی که دارد برای هر عرشه ای قابل استفاده میباشد.

Fireball: توپ اتشین یک کارت عالی است که به شما کمک میکند نیروهای دسته جمعی را مانند بربر ها نابود کنید یا سه ماسکاتر(که الان خیلی محبوب شده اند) و یا مینیون  هورد.توپ آتشین همیشه برای تمام کردن کار برج ها به خوبی جواب میدهد.

Tombstone: این کارت نیز همانند کارت های اسکلت دیگر  همانند انحراف کننده عمل میکند و با تولید اسکلت نیروهای دشمن را منحرف میکند و باعث میشود تا نیروهای دشمن برای چند لحظه حواسشان به این اسکلت های کوچک پرت شود.

Archers: یکی از نیرو های کار آمد بازی است که با اینکه دوام چندان زیادی ندارد امّا میتواند در هر دو صورت زمینی و هوایی در برابر دشمنان از شما محافظت کند.همچنین میتواند به عنوان نیرو تهاجمی خوبی باشد.

Valkyrie: این کارت با چرخش خود همراه با تبر بسیار عالی عمل میکند و میتواند نیروی بسیار خوبی برای ناوبدی نیروهای حریف باشد.

Skeleton Army: کارت اسکلت زیاد کارتی است که در اکثر عرشه ها استفاده میشود و از ان برای منحرف کردن حریف و یا نابودی نیروهایی همچون بربر جاینت . جاینت اسکلت و… بسیار استفاده خواهد شد ولی سمی ترین چیز برای این کارت کارت تیروکمان یا همان اررو میباشد که به راحتی نابود کننده این کارت میباشد.

Arrows: همانطور که در آموزش های قبل گفتیم از این کارت جهت از بین بردن نیروهای تعداد بالا و میزان سلامتی کم مانند مینون ها گوبلین هاو… استفاده میشود و کاربرد فراوانی دارد و در اکثر ترکیب ها این کارت باید وجود داشه باشد.

 

امیدواریم این عرشه مورد رضایت شما قرار گرفته باشد.

موفق باشید…

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

3 نظر برای "عرشه آرنا ۴ برای رفتن به آرنا ۷"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
حسام اقا
Guest
حسام اقا
6 سال و 11 ماه و پیش

چرا اصلا مطلب نمیزارید

رضا
Guest
رضا
6 سال و 8 ماه و پیش

بجای اسکلتی ها باید از گابلین استفاده کرد تا موثر باشه

جواد
Guest
جواد
6 سال و 2 ماه و پیش

توی سربازاش فقط ارچر هوایی زن هست
به جای این از این دک استفاده کنید
بیبی دراگ
ویچ
بشکه ی گابلین
پرنس
بالن
اسپل ریج(عصبانیت)
تفنگدار
ارتش اسکلت
(به جای تفنگدار می تونید از ویزارد هم استفاده کنید)

wpDiscuz
.