عرشه جدید گولم برای آرنا ۷ 1

سلام دوستان عزیز و همیشگی سایت امروز قصد داریم برای شما عرشه جدید گولم برای آرنا ۷ را ارائه بدهیم . با این عرشه خواهید توانست به آؤناهای بالاتر بروید و همچنین کسانی که در آرنا ۷ هستند میتوانند به راحتی به آرنا ۸ صعود کنند پس باما برای مشاهده عرشه همراه باشید…

عرشه جدید گولم برای آرنا ۷

Clash Royale GolemClash Royale Mega MinionClash Royale ArchersClash Royale Baby Dragon
Clash Royale LightningClash Royale TombstoneClash Royale ArrowsClash Royale Barbarians

Golem: این کارت از دسته نیروهای تانکی قرار دارد و میزان سلامتی بسیار بالایی دارد کار اصلی این عرشه را هم نیز انجام میدهد.این کارت باید همیشه در جلو استفاده شود و در پشت این کارت نیروهای دیگر خود را بفرستید تا از این کارت محافظت و هم به نیروها و برج های حریف حمله کنند.

Mega Minion: مگا مینیون کارتی هوایی مانند مینیون است و همانطور که از اسمش پیداست از مینیون قوی تر و بهتر است اما سرعت آن مقداری کم است . هزینه ی آن ۳ الکسیر است و بسیار با توجه به کارایی اکسیر آن ناچیز است و به تنهایی به دلیل میزان سلامتی و سرعت نسبتا پایینش زیاد موثر نیست اما پشت سربازی دیگر میتواند مفید باشد و همچنین آسیب خوبی وارد میکند که برای این عرشه عالی میباشد.

Archers: یکی از نیرو های کار آمد بازی است که با اینکه دوام چندان زیادی ندارد امّا میتواند در هر دو صورت زمینی و هوایی در برابر دشمنان از شما محافظت کند.همچنین میتواند به عنوان نیرو تهاجمی خوبی باشد.

Baby Dragon: کارت بچه دراگون از جمله کارت هایی است که از روش هوایی حمه میکند و از دهان خود آتش هایی کوچک میفرستد که آسیب نسبتا خوبی به حریف میرساند.این کارت میتواند در اکثر عرشه ها بسیار مقاوم و خوب باشد و از آن میتوان برای پشتیبانی نیروهای خود استفاده کرد.

Lightning: این اسپل بسیار بسیار میزان تخریب بالایی دارد و کمک بسیار زیادی به ما در عرشه ها خواهد کرد معمولا از این کارت برای نابود کردن نیروها و یا کالکتور اکسیر و یا دفاعی های حریف از حمله اینفرنو استفاده خواهد شد.

Tombstone: این کارت نیز همانند کارت های اسکلت دیگر  همانند انحراف کننده عمل میکند و با تولید اسکلت نیروهای دشمن را منحرف میکند و باعث میشود تا نیروهای دشمن برای چند لحظه حواسشان به این اسکلت های کوچک پرت شود.

Arrows: همانطور که در آموزش های قبل گفتیم از این کارت جهت از بین بردن نیروهای تعداد بالا و میزان سلامتی کم مانند مینون ها گوبلین هاو… استفاده میشود و کاربرد فراوانی دارد و در اکثر ترکیب ها این کارت باید وجود داشه باشد.

Barbarians: از این کارت بیشتر برای دفاع در این عرشه استفاده میشود و همچنین میتواند با کارت های رویال جاینت و جاینت و حتی کارت اسپارکی مقابله کند و آن هارا شکست دهد.این کارت آسیب بسیاری به کارت های حریف میزند و بسیار مفید میباشد.

 

امیدوار هستیم از این عرشه بتوانید به خوبی استفاده کنید.

موفق و پیروز باشید…

مهدی استیری

مهدی استیری هستم نویسنده در سایت کلش رویال و ایران کلش و چند سایت دیگر... علاقه زیادی به بازی های آنلاین و استراتژی و همچنین گرافیک دارم . درحال حاضر کمی کارهای گرافیکی انجام میدهم. همیشه سعی دارم بهترین مطالب و کارها را به شما عزیزان ارائه بدهم و با کمال میل پاسخگو به سوالات شما هستم. کانال بنده با موضوع گرافیک : MahdiArtWork@

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "عرشه جدید گولم برای آرنا ۷"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
mahdi
Guest
mahdi
7 سال و 26 روز پیش

یه ترکیب بهتر پیشنهاد میدم.گولم.والکری.ویزارد.کالکتور اکسیر.مینیون هرد.گوبلین برل.تیرکمان.ویچ.وقتی تازه رسیدم ارنا شش این ترکیبو گزاشتم حالا با ارنا هشت .بیستا کاپ فاصله دارم

wpDiscuz
.